Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πολυ καλο γκομενακι αψεγαδιαστο και κουκλι...με ολη την σημασια της λεξης αντικειμενικα..τσατσα πολυ ευγενικη ..περασα με 69 στα 70 ευρω τελευταιο δωματιο δεξια κλασικα ,εκανα ντουζακι και ηρθε το μωρο με κατι τακουνια 20 ποντα τουλαχιστον (υπερβολη)...τελος παντων εκατσε χωρις πολλα πολλα και αρχισε το γλυψιμο σε στηθος και πουτσο οταν την σταματησα για να γυσισει σε 69 που πραγματι πολυ καθαρη και το μουνακι της ετσι οπως μου αρεσει με πολυ καλα μουνοχειλα ..αφου το εγλειφα ασταματητα και μου επαιρνε πιπα την γυρισα στα τεσσερα και αρχισε το γλυφοκωλι με χιδεμα παντου απο μερους μου σε ολες τις τρυπες και σωμα ,μετα απο κανα 5 λεπτο γλυψιματος που δεν το χορταινα την καρφωσα στα τεσσερα οπως ηταν και με αργες πολυ αργες κινησεις μου ηρθε το τελος....πολυ καλα ολα αλλα δεν μπορω να πω οτι η σαρα την εδειχνε με ενθουσιασμο ολη την συνευρεση μας..αρα λοιπον καλα λενε οσοι πηγαν οτι περα απο την ομορφια της στα υπολοιπα διακρινεις μια κρυαδα και για να το πω καλυτερα μια αναισθησια απο πλευρας ερωτισμου ...δεν ειναι γατα ρε παιδακι μου πως να το πω ...παρολα αυτα θα την ξανατιμησω διοτι εμενα προσωπικα μου αρεσει το στυλακι της και γενικα σαν γυναικα οποτε θα ξαναπερασω σιγουρα ...ειναι μια πολυ καλη και ομορφη παρουσια στην πολη μας που δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες οπως στην αθηνα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού