Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400665
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με το που πήγε μεσημέρι με έπιασαν οι καύλες. Ξέρεις, εκείνες οι μεσημεριανές που κάνουν το τραπέζι του υπολογιστή να ανασηκώνεται !!!ΝτροπήΝτροπή
Ένα γρήγορο σερφάρισμα και ανακαλύπτω ένα (φωτογραφικά τουλάχιστον) αξιοπρεπέστατο μωρό! Ακούει στο όνομα Ζοζεφίν και μας έρχεται από την πανέμορφή μας Ουγγαρία (έπρεπε να γίνω ταξιδιωτικός πράκτορας ο φούστης!!) Εξασφαλίζει τα προς το ζειν με την ευγενική προσφορά υπηρεσιών σεξουαλικής χαλάρωσης στο ίδρυμα 144. Ξανθό σχεδόν πλατινέ πρόστυχο μαλλί, αδύνατη αλλά εξαιρετικά καλλίγραμμη και γυμνασμένη, γραμμωμένα πόδια χέρια & κοιλιά, στενή μέση και αντίστοιχα στενό υπέροχο κωλαράκι, απέραντες δυζάρες (5αρο6άρια σιλικονάτα) και attitude του τύπου είμαι νουνάρα και το ξέρω!
Yes! λέω στην τσατσά και μπαίνω. Ντουζάκι και νάτην Γλώσσα. Χωρίς πολλά λόγια αρχίζω να το χαιδεύω. Είναι σαν να παίζω με κούκλα φιγουρίνι, από αυτές που έχουν στις βιτρίνες! Είμαι αξύριστος και την γρατσουνάνε τα γένια μου πάνω στα ζουμερά της δυζιά αλλά δεν με ξενερώνει!Εμμμμ Να σημειώσω ότι δεν ξέρει ελληνικά αλλά μιλάει πολύ καλά αγγλικά. Ξαπλώνω ανάσκελα και αρχίζει πίπα βαθειά ενώ μου ζουλάει τα αρφύδια (δεύτερη φορά που μου συμβαίνει αυτό χωρίς να το ζητήσω μέσα σε μία εβδομάδα Μεγάλο χαμόγελο). Αν δεν ήταν τόσο σκληρή θα μπορούσε να είναι μια τέλεια πίπα. Εν τω μεταξύ ο "Φαλακρός Εκδικητής" πάει να εκραγεί! Κάθησε επάνω μου της λέω! Κάθησε και άρχισε να κουνιέται καυλιάρικα και έδειχνε να το απολαμβάνει καθώς της είχα χουφτώσει το κωλαράκι. Στην συνέχεια ιεραποστολικό, για να βλέπω τη καυλιάρικη φάτσα της! Η τελική κατάθεση έγινε πισωκολλητά καθώς της ζουλούσα τα κωλομέρια της με θέα ένα υπέροχο τατού στην πλάτη.Χαμόγελο
Συμπεράσματα: Η Ζοζεφίν είναι (κατά την προσωπική μου πάντα άποψη) από τα ωραιότερα νουνιά που κυκλοφορούν σε στούντιο. Έχει κολασμένο κορμί και αν και δεν είναι η απόλυτη καυλιάρα γυναίκα με σκέρτσα και νάζια, σίγουρα συνίσταται για να περάσει κανείς ένα ευχάριστο μισάωρο.
Το πενηντάρι έπιασε τόπο και σίγουρα θα ξαναπάω για μία πιό εμπεριστατωμένη ανάλυση του εσωτερικού της κόσμου! ΚουλΜεγάλο χαμόγελοΚουλΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Ζοζεφίν
Phineas.Freak
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
19
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού