Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος τα λέει όλα... Έπαθα πλάκα με την Λίντα. Άν και στην αρχή δίστασα γιατί στο σαλόνι την είδα για ελάχιστα δευτερόλεπτα, μου άρεσε το σώμα της και το ότι περίμενα ψιλο-αρκετά μέχρι να βγεί απο τον πελάτη. Υπέθεσα ότι πρόκειται να κάθεται με την άνεση της και να περνάει καλά ο άλλος μέσα.. Και δεν διαψεύστηκα. Εμφανισιακά έχει τέλειο σωμα, σφιχτό βυζί και κωλί, γενικά είναι καλίγραμμη. Μέτριο ύψος, με τα τακούνια είναι ό,τι πρέπει και είναι αρκετά κάβλα γενικά αλλά δεν της φαίνεται. Είναι πιστεύω για έμπειρους παίχτες η Λίντα. Θέλει να την ξεσκίσεις χωρίς πολλά πολλά. Εμένα αυτό μου έβγαλε και αυτό "έδωσα". Δεν είπε όχι σε ΤΙΠΟΤΑ. Η πίπα της μανιασμένη και άρτια σε όλα τα επίπεδα ( λές και αναλύουμε αμάξια... ), κάθε φορά που ρούφαγε ήταν λές και έχανα δέκα χρόνια απτη ζωή μου. Ωραία. Τα σκαμπίλια που της έριξα ήταν αρκετά και δεν έδειξε να δυσανασχετεί, το αντίθετο θα έλεγα. Με μέτρο πάντα βέβαια, και χωρίς να το ξεφτιλίσω το θέμα, δεν πάω στο στούντιο για να βγάλω τα απωθημένα μου. Αλλά ένα καλό γαμήσι, θέλει και λίγο σφαλιάρα, λίγο βία. Η Λίντα ήταν πρόθυμη σε όλα, αλλαγές στάσεων και παραστάσεων, την γαμησα και στο όρθιο στον καθρέφτη. Για το τέλος άφησα την κωλοτρυπίδα της που θα μπορούσα να την είχα χαρεί περισσότερο, αλλά δεν πειράζει. Χόρτασα μουνί και στο τέλος άφησα τον κώλο για επιδόρπιο και για να "χαλαρώσω". Δουλεμένη πολύ καλά αλλα σφιχτή, αντέχει στο καλό γαμήσι. Μέχρι μέσα όλο, με λίγη παραπάνω προσπάθεια, και φυσικά χωρίς να κάθεται σαν αγαλμα και να με κοιτάει. Συμμετοχή άψογη μέχρι και το τελος όπου της τα άφησα στην κωλάρα της ( στην καπότα εννοώ ).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού