Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824401
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από καιρό μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να κάνω μία φαντασίωση που είχα.Είχα δει φωτογραφίες τις Ελένης και μου έκανε "κλικ" αμέσως πως μαζί της θα την πραγματοποιήσω.Μετά από συνεννόηση με την Άντζελα,φτάνω στο καταπληκτικό στούντιο,εκεί με υποδέχεται η κυρία της υποδοχής που μου προσφέρει ποτάκι.Παίρνω το ποτάκι -πάντα Μαρτίνι- και ανεβαίνω στα επάνω διαμερίσματα και περιμένω την Ελένη, η οποία εκείνη τη στιγμή ήταν σε άλλο δωμάτιο. Το να φαντάζομαι ότι εγώ θα κάνω τον παππού της και αυτή την εγγονή μου με εξίταρε όσο τίποτα!!Μετά από λίγη ώρα ακούω τα τακούνια της να ανεβαίνουν τη σκάλα και η καύλα φτάνει στα όρια της,ανοίγει την πόρτα και μπαίνει μέσα!Η Ελένη από κοντά είναι πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες που την αδικούν και η βαθμολογία μου είναι πλασματική γιατί δεν με άφηνε να βάλω περισσότερο Λύπη!!Δεν χάνουμε στιγμή, μπήκε αμέσως στον ρόλο της αφού ξεκινήσαμε την ιστορία,άρχισα να φιλάω όλο το σώμα της που είναι τόσο απαλό και αυτή να βγάζει μικρά βογκητά που σε απογειώνουν!Ανέβηκε από πάνω μου για 69,που έβαζα όσο πιο βαθιά την γλώσσα μου, και εκείνη μου έβαζε το εργαλείο μου πιο βαθιά στο στόμα της.Δεν άντεχα άλλο,σηκώνομαι ανεβαίνω από πάνω της και πριν μπω μέσα της πιπίλισα το καταπληκτικό στήθος που έχει και ταυτόχρονα μπήκα,οι φωνές της ήταν τόσες όσες χρειάζεται για να σε εξυψώσουν περισσότερο.Αλλαγή στάσης και στα τέσσερα με το κολαράκι της για θέα να έρχεται το τέλος.Με το τέλος, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και μιλήσαμε για αρκετό διάστημα μέχρι να ντυθεί.Εγγονούλα μου πέρασα υπέροχα μαζί σου και σύντομα θα σου ξανα έρθω...!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
παρθένος19
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2011
"Το να φαντάζομαι ότι εγώ θα κάνω τον παππού της και αυτή την εγγονή μου με εξίταρε όσο τίποτα!!"

Lol!

Πόσο χρονών είσαι φίλε;
03 Οκτωβρίου, 2011
xaxaxaaxxa
03 Οκτωβρίου, 2011
Δεν μας εξηγησες πώς γινεται ο ρολος παππους-εγγονη
03 Οκτωβρίου, 2011
Σου ''έφυγε'' το ερωτηματικό στον τίτλο και με μπέρδεψες...
B
bottom
03 Οκτωβρίου, 2011
aoratos2010 αν κρίνω από το username του είναι μάλλον πιτσιρικάς αλλά με αυτά που γράφει......
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

22 είμαι φίλε μου,αλλά με εξιτάρουν αυτες οι φαντασιώσεις...!!!!
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

;) υποτίθεται είναι φατσούλα φίλε μου όχι σκέτο ερωτηματικο....
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι έχουν αυτα που γράφω φίλε μου..??χα0χα0χα0.. ειναι λιγο "ανωμαλο" αυτο το σκηνικό,αλλα ειναι κοορυφαιο..!!!
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι φίλε μου δεν είναι ανώμαλο τι λες τώρα σιγά παιχνίδι ρόλων είναι …άμα σου αρέσει αυτή η φαντασίωση μαγκιά σου…
04 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nαι φίλε παρθένος19 περί ορέξεως κολοκυκόπιτα!

Αν και δεν μπορώ να φανταστώ πώς ακριβώς δουλεύει αυτή η φαντασίωση ..... lol!

Καλά να περνάς!
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2