Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μετα απο αποχη μαζι της τριων εβδομαδων ειπα να την επισκευτω 3 εβδομαδες χωρις αυτην ειναι παρα πολλες εχει γινει τροπος ζωης για μενα
μου σκαει το μωρο με ενα δικτυωτο κ γυαλια μυωπιας σκετη καυλα οπως παντα κ αρχιζει ενα σεξ σοου πανω στη καρεκλα παιζωντας με το γατακι της
παω νακανω ντου στη καρεκλα κ μου ριχνει μια με το ποδι της κ με ξαπλωνει στο κρεβατι κ αρχιζει να τριβεται με πολυ παθος κ ερωτισμο πανω μουδεν μ αφηνε να κανω τιποτα τωρα θα δεις τι θα παθεις μου λεει
φτυνει τα βυζακια της κ αρχιζει μια ισπανικη με τρελα κ καυλα το απολαμβανα τελειωςμεχρι τη στιγμη της πιπας
αρχιζει ενα στοματικο μεγαλης διαρκειας με φτυσιματα πουτανοματιες κ μπινελικια πως με φτιαχνει αυτο το κοριτσι ειναι τελεια
κ αρχιζει το ματς με καβαλαει κ αρχιζει να χτυπιεται πανω μου με βια κ καυλα τριβοταν πανω μου πολυ καλα ωσπου με σηκωσε ορθιο σκυβει κ αρχιζουμε ενα γαμησι με πολυ βια στα ορθια ξανα κατω κ με πιπωνει με τρελα
με γυρναει αναποδα μου τραβαει τα μαλλια κ αρχιζει να με γλυφει στη πλατη με πολλες νυχιες συγχρονως
ξανα στοματικο κ στη συνεχεια ενα αεροπλανικο κ μαγικο μαζι κ ξανα στα τεσσερα οπου γαμαγα αργα δεν ηθελα να τελειωσω με τιποτα ποσο χαιρομαι που σε γνωρισει αμαντακι μου
το τελος δεν αργησε να ερθει με πισοκολλητο τα σκεφτομαι κ καυλωνω ακομη κ τωρα
να σαι καλα μωρο μου για τις ατελειωτες στιγμες ηδονης που μου προσφερεις καθε φορα κ καλυτερη εισαι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού