Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μία άκρως επιτυχημένη συνεύρεση στη Φωκαίας,είπα να κλείσω τη βραδιά μου με μια επίσκεψη στο χιλιοτραγουδισμένο αυτό studio...Ήμουν ήδη ενημερωμένος για το ποιες δουλεύουν κ είχα αποφασίσει να πάρω την Ελένη μιας κ όλοι λένε ότι είναι κοπέλλα για GFE,κάτι που μου αρέσει πολύ.

Μπαίνω μέσα κ με υποδέχεται η φοβερά ευγενική υπηρεσία.Εντός ολίγου βγαίνει κ η Ελένη η οποία ήταν η μόνη διαθέσιμη εκείνη τη στιγμή.Δυστυχώς όμως την περίμενε κάποιος πελάτης στο 4,οπότε περίμενα αρκετή ώρα μέχρι να έρθει...Πήρα το πρόγραμμα των 60ευρώ,με 69 δηλ...

Κάποια στιγμή έρχεται λοιπόν,βγάζει τα εσώρουχα κ αρχίζει τα προκαταρκτικά...Φιλάκια στο σώμα κ ενασχόληση με τους όρχεις είχε το μενού...Βάζει την καπότα κ αρχίζει την πίπα ενώ ταυτόχρονα τοποθετείται σε στάση 69...Στην αρχή είχε βάλει καλά το σώμα της ώστε να τη γλείφω,αλλά η χαρά μου κράτησε λγότερο από ένα λεπτό...Μετά άρχισε να χαμηλώνει τον κώλο κ παράλληλα να ανασηκώνει το μουνί,κάτι που μου κατάργησε την πρόσβαση στη συγκεκριμένη περιοχή (πάει το 10ευρω)...Αρκέστηκα λοιπόν να την κοιτάω από τον καθρέφτη όπως μου έπαιρνε πίπα,η οποία δεν είναι κ κάτι το φοβερό...


Χωρίς να έχουν περάσει ούτε 2 λεπτά ανεβαίνει από πάνω μου,με πλάτη προς εμένα...Καλά το πήγαινε αλλά πάλι εντός ούτε διλέπτου αλλάζει στάση..Αρχίζουν να με ζώνουν τα φίδια...Τη γυρνάω σε ιεραποστολικό,όπου είχε μέτρια τοποθέτηση κ μέτρια συμμετοχή...Συνεχίζουμε στα 4,στάση στην οποία ξεκίνησε με πολύ καλό στήσιμο,αλλά κατά τη διάρκεια του αγώνα γύρναγε τη μέση της πλάγια,πράγμα που δεν μου επέτρεπε κ καμία φοβερή διείσδυση..Όλο τη διόρθωνα,κ όλο κ το ξανάκανε...Σταματάμε κ μου τον παίζει μπας κ τελειώσω αλλά τίποτα...Παρεπιπτόντως μου πρότεινε να τελειώσω στο στήθος της...Αλλάξαμε καπότα γιατί η συγκεκριμένη είχε σχεδόν βγει έξω,ξανά πάλι πίπα κ στήσιμο στα 4,γιατί στη συγκεκριμένη στάση τελειώνω πιο εύκολα...Πάλι η ίδια πουστιά με τη μέση...Έχω χοντροξενερώσει πλέον κ μου πετάει κ την κουβέντα που με αποτελείωσε...''Δεν αντέχεις κ πολύ,ε?''.Χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου πορνοστάρ,προσβλήθηκα γιατί τόση ώρα είχαμε δοκιμάσει 5 στάσεις,από τις οποίες σε μόνο μία κουραζόταν αυτή (όταν ανέβηκε από πάνω μου με πλάτη),κ στη συγκεκριμένη παραμείναμε μόνο 2 λεπτά...Σε όλη την υπόλοιπη συνουσία εγώ είχα την πρωτοβουλία κ τράβαγα όλη την κούραση...Ξαναπροσπαθεί με χειρομάλαξη να με κάνει να τελειώσω κ επιτέλους τα καταφέρνει...Εντός διλέπτου με χαιρετάει κ φεύγει...

Είναι η δεύτερη φορά που επισκέπτομαι το εν λόγω studio.Από άποψη χώρου,καθαριότητας,σεβασμού στον πελάτη κ ευγένιας των ατόμων επί της υποδοχής,παίρνει πολύ απλά άριστα 10.

Χθες όμως περίμενα περισσότερα από την κοπέλλα που διάλεξα,όλοι οι προλαλήσαντες έλεγαν για GFE,κάτι που δεν είδα σε κανένα σημείο.Ίσως έχει το ωραιότερο κορμί στο οίκημα,τουλάχιστον από όσες έχω δει (δεν θυμάμαι να μην έχω δει κάποια),αλλά δεν μου φάνηκε καθόλου υπομονετική (αναγκαζόταν να κάνει υπομονή,αυτό μου έδωσε να καταλάβω).Με λίγα λόγια δεν μου άφησε κ τόσο καλές εντυπώσεις...Κρίμα...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2011
πρέπει να πω φίλε κριτικέ, ότι με ξάφνιασε η κριτική σου για την ελένη...έχοντας την τιμήσει αρκετές φορές και καμία από αυτές δν μου συνέβη τπτ από όσα λες, το μυαλό μου πάει σε 2-3 παράγοντες.1) μήπως πήγες στο τελείωμα της βάρδιας και ήταν κουρασμένη/άυπνη?2) μήπως απλά δεν ήταν στη μέρα της κ δεν απέδωσε καλά?3) Μήπως δεν ήσουν ξεκάθαρος εσύ για το τι και πως το θέλεις από εκείνη?? στο λέω με όλη μου τη συναγωνιστική εκτίμηση, ότι ίσως θα έπρεπε να της δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία...κρίμα να μαυρίσεις έτσι αβασάνιστα αυτό το πλάσμα...
(Updated: 06 Οκτωβρίου, 2011) 02 Οκτωβρίου, 2011
ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΟ: Σε γενικές γραμμές στο αρχικό μου σχόλιο συμφώνησα με το φίλο που έγραψε την κριτική. Όμως ξαναβρέθηκα με την Ελένη και πέρασα πολύ καλά και εκείνη με ρώτησε γιατί έγραψα αυτό το σχόλιο στο οποίο αναφέρω ότι είναι "ψιλο-ψόφια". Μάλιστα απόρησε επειδή στην κριτική μου γράφω καλά πράγματα για την ίδια και ότι απλά δεν έχει ένταση στο σεξ... Ένιωσα την ανάγκη λοιπόν να αποσύρω το σχόλιο μου, όχι γιατί άλλαξε κάτι και ξαφνικά η Ελένη έγινε σεξοβόμβα, αλλά τουλάχιστον κατάλαβα τώρα πόσο ΦΙΛΟΤΙΜΗ κοπέλα είναι και ο χαρακτηρισμός "ΨΟΦΙΑ" είναι πέρα για πέρα ΑΔΙΚΟΣ. Είναι μια κοπέλα που δεν έχει ένταση στο σεξ, αλλά είναι κουκλίτσα και κάνει ό,τι μπορεί για να περάσεις καλά, ακόμα κι όταν είναι ΨΟΦΙΑ στην κουράση. Είμαι πολύ σίγουρος για αυτό που λέω, το ξέρουν όλοι όσοι έχουνε μιλήσει μαζί της και έχουν καταλάβει πως σκέφτεται. Για περαιτέρω, διάβαστε τις κριτικές μου...
O
Orestis_Kou
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κ εγώ ο ίδιος ξαφνιάστηκα φίλε μου από τη συμπεριφορά της...Από τους παράγοντες που αναφέρεις ο πρώτος δεν παίζει,ο δεύτερος ίσως,ο τρίτος μάλλον όχι...κ λέω μάλλον όχι γιατί στο κρεββάτι δεν συμφωνείς ούτε συζητάς τι θες...βλέποντας κ κάνοντας...όσες δηλ με έχουν ικανοποιήσει,πάει να πει ότι είτε τους είπα τι θέλω,είτε το πέτυχαν από μόνες τους?
02 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου στις κριτικές τους για το συγκεκριμένο μαγαζί,οι περισσότεροι υπερβάλουν κ μάλιστα πολύ.Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.Δε λέω,μια χαρά είναι το μαγαζί,αλλά μερικοί πάνε να το παρουσιάσουν σαν τον κήπο της Εδέμ...Συμφωνώ ότι στον καθένα η κοπέλλα βγάζει κάτι διαφορετικό,κ σε εμάς από αυτήν,κ εμείς βγάζουμε ο καθένας κάτι διαφορετικό σε αυτές,άλλοι καλό κ άλλοι κακό,πράγμα που ασφαλώς κ επηρεάζει τις επιδόσεις τους.Όσο επαγγελματίες κ να είναι,παραμένουν άνθρωποι κ όχι μηχανές.ίσως την ξανατιμήσω κ εγώ λόγω εμφάνισης,ίσως κ όχι γιατί θα είμαι ψυχολογικά προκατειλημένος.Αν ναι αυτό θα γίνει αφού δοκιμάσω κάποιες άλλες πρώτα...όντως ψιλοψόφια...
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν γινεται ρε μεγαλε ένας που είναι η πρωτη του φορα στο μαγαζι να εχει την ιδια αντιμετωπιση με αλλον που τον ξερουν και τους ξερει. γιατι δηλαδη η κοπελα να σου δειχνει την καλυτερη διαθεση της οταν δεν ξερει τι καπνο φουμαρεις???????????
οποτε ασε τους αφορησμους, και εαν θες αλλη αντιμετωπιση θα πρεπει να σε μαθουν ή απλα να γουσταρουν απο την συμπεριφορα σου. εαν παλι δεν... υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...
ολα οσα εχουμε γραψει ισχυουν! δεν εχουμε λογο να γραψουμε ψεμματα! μιζα παιρνουμε???? τουλαχιστον ΟΧΙ εγω!
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι λες ρε παλικαρι??Ο φιλος εδω πληρωσε λιγοτερα απο εσενα και τους αλλους που τους ξερουν?Επειδη πηγε πρωτη φορα δικαιουται λιγοτερα απο οτι εσυ??Τι θα πει εμας μας ξερουν και εσενα οχι και ασε να σε μαθουν πρωτα?Αν ειναι ετσι να παιζει και η τιμη αναλογα,αν πας πρωτη φορα,αφου κατα την δικη σου αποψη,καποιος θα λαμβανει κατωτερες υπηρεσιες απο καποιον που τον ξερουν εκει μεσα θα επρεπε αναλογως να ειναι μειωμενο και το αντιτιμο και αν μη τι αλλο επειδη μαλλον εισαι αμπαλος απο εμποριο,γιατι εδω με εμποριο εχουμε να κανουμε,στον νεο πελατη δινεις το καλυτερο σου για να ξαναπαρει οχι περιμενεις να ερθει 10 φορες στο μααζι σου για να του βγαλεις τα καλυτερα!!
Και για να μην παρεξηγηθω εγω δεν την ξερω την κοπελα δεν εχω αποψη αλλα θεωρω σωστη την αντιδραση του loveseeker sto σχολιο και την κριτικη του φιλου εδω και τον σεβασμο στην αποψη του απο αντιδρασεις σαν την δικια σου που ειναι του τυπου οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται!
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου αυτό που λες περί διαφορετικής αντιμετώπισης αναλόγως τι πελάτης είσαι (τακτικός ή καινούριος) είναι λάθος,κ αν ισχύει στο συγκεκριμένο μαγαζί είναι τουλάχιστον απαράδεκτο.Επίσης δεν αφόρησα καμία,απλά έγραψα αυτό που έζησα.Δικαίωμα μου να μην ξαναπάω μαζί της εφόσον δεν μου άρεσε.Αν αυτό εσύ το λες αφορισμό...Όσο για το αν παίρνεις μίζα ή όχι,μίλα για τον εαυτό σου κ μη λες όλα όσα ΕΧΟΥΜΕ γράψει ισχύουν...
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαράκι συμφωνώ απόλυτα με το σχόλιο σου από την αρχή μέχρι το τέλος...
03 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1)give peace a chance 2)give helen a second chance!!!
03 Οκτωβρίου, 2011
Φιλε SOYTZ γινεσαι αδικος.. Θα συμφωνησω μαζι σου οτι ενας τακτικος πελατης σαφως και εχει καποια ευνοικη μεταχειρηση αλλα δεν ειναι μονο στα ορια του συμφεροντος αλλα και στην οικειοτητα που αναπτυσσεται με τον χρονο.. Κι αυτο σαφως και βοηθαει μια ερωτικη συνευρεση να γινεται περισσοτερο ικανοποιητικη γιατι πολυ απλα γνωριζουν παραπανω ο ενας τον αλλον.. Μην το μπερδευεις με τον φιλο που για τους δικους του λογους δεν εμεινε ευχαριστημενος... Και δεν γινεσε αδικος μονο απεναντι στον φιλο αλλα αδικεις και την συγκεκριμενη κοπελα... Ειναι σαν να λες οτι με τακτικους πελατες λειτουργει οπως πρεπει ενω με τους υπολοιπους οχι... Και στην τελικη πως θα γινει καποιος σταθερος πελατης σε ενα στουντιο? Με το να περασει καλα...

Για να μην παρεξηγηθω αυτο που λεω υσχιει γενικοτερα και οχι ειδικοτερα για την κοπελα...
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2