Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Sex Studio 32215
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη πριν καμια βδομαδα κοντα... Στο στουντιο ηταν η Λαουρα, την οποια ειχα δει απο φωτογραφιες πιο πριν και μου ειχε κινησει την περιεργεια. Απο κοντα ειναι ακομα καλυτερη, ειναι ψηλη κοπελα, φυσικα βοηθουσαν και τα τακουνια. Αλλα δεν ειναι μινιον, εχει ψηλα ποδια και ηταν με κατσαρο ξανθο μαλλακι μεσα στην καβλα. Σκουρο-μαυρισμενο δερματακι και μικρο αλλα ωραιο βυζι. Φανηκε και στο σαλονι πως θα ηταν καλη, ειχα ενα προαισθημα εξαρχης και δεν διαψευστηκα στο τελος..! Η εισοδος της στο δωματιο εγινε μετα απο 5-10 λεπτα αφοτου ειχα μπει εγω, ειχα ρωτησει την τσατσα αν μπορω να κανω ενα ντουζακι πρωτα, οποτε με αφησε για λιγο και μετα εσκασε μυτη. Μιλησαμε για λιγο στην αρχη, εχει ενδιαφερον βλεμα και ματιά, δειχνει οτι θελει να σε κερδισει με καθε τροπο. Ξεκινησε να μου τον παιζει, αν και ειχα ηδη καβλωσει χωρις να κανουμε και πολλα πραγματα, και προχωρησε στο προφυλακτικο και σε μια καταπληκτικη πιπα. Πιπα "χερατη"! Εβαζε χερι ακριβως εκει και οπως επρεπε, οχι απλα για να γλειφει με το στομα της το κεφαλι και το υπολοιπο απλα να μου το κανει πανω κατω. Σε μια φαση της τραβηξα τα μαλλια πισω και της ειπα να βγαλει τα χερια και εκει με κοιταξε με λαγνο βλεμα και τον πηρε χωρις καμια αντιρηση περαιτερω στο στομα της. Πριν ξεκινησω να την γαμαω την εγλειψα στα βυζια και στον λαιμο, ηθελα να την καβλωσω. Εδειχνε να ανταποκρινεται, χωρις πολλες υπερβολες και ψευτικα βογκητα και τετοια. Στησιμο στα τεσσερα οπου εκει πραγματικα επαθα την πλακα της ζωης μου. Εβαλε ολο το μπροστινο συστημα κατω, και η κωλαρα της ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ προς τα πανω λες και ηταν ετοιμη να με καταβροχθισει! Με το που το βλεπω, εφτυσα την τυχη μου γιατι δεν δινει κωλο δυστυχως, ενω μιλαμε για ενα αριστουργημα οχι αστεια. Ξεκινησα το μπες-βγες στο μουνι της, με αυτην να μου λεει μερικα λογακια παραπανω, οχι τιποτα προστυχιες, αλλα μου εδειχνε οτι γουσταρε και με καβλωνε. Ισως να προσποιουταν φυσικα αλλα οπως και να εχει εκανε το κομματι της με τον σωστο τροπο ;) Σε καποια στιγμη μετα απο το σφυροκοπημα, βγαζω τον πουτσο μου εξω και της τουρλωνω τον κωλο. Το μουνι της ειχε ανοιξει και εγω ξαναμπαινα και ξαναβγαινα.. Αυτη στημενη στη θεση της το απολαμβανε και δεν εβγαζε μιλια...! Οπως ηταν φυσικο μετα απο λιγο τελειωσε το παραμυθι και τελειωσε μαλιστα με πολυ καλο τροπο.. Την ειχα βαλει απο πανω και με καβαλουσε, για να ηρεμησω κιολας λιγο απτην προηγουμενη σταση. Δεν αντεξα σχεδον καθολου και της τα εδωσα ολα οσο αυτη ειχε φερει το προσωπο της κοντα στο δικο μου και ακουμπουσαν τα σωματα μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού