Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Eπισκεψη στην καντυ..
ηταν απο τις λιγες φορες που με κερδισε καποια χωρις ανταγωνισμο δηλαδη δεν υπηρχε τσαρκα να τσεκαρω κ αλλες κοπελες.Κακο αυτο οπως φανηκε..

περναω ωραιο το μαγαζακι αλλα ειπαμε η μια βιλλα ειναι φουλ μεγαλη αυτη την καναν φουλ στριμοκωλη!βρειτε μια μεση λυση
βγαινει η καντυ για το σαλοναρισμα και για να πω την αληθεια δεν εντυπωσιαστηκα οπως ακουσα απο τους περισσοτερους κλπ,μην σας πω οτι αν δεν ηταν "χειρουργικο" το χτυπημα μπορει και να την εκανα για αλλο μαγαζι
παντως εντυπωση στο "σαλοναρισμα" κανει η κωλαρα της να τα λεμε και ολα

α! εδω ενα φαουλ απο την καντυ στο σαλοναρισμα βγηκε κρατωντας στο χερι τα γυαλια ηλιου της και τα στριφογυριζε δεν μ'αρεσε αυτη η εικονα μου εδωσε την εντυπωση οτι ειναι λιγο χειμαδιο...

περασα με το απλο των 40 η τσατσα μου ειπε οτι με 50 εχει και ισπανικο
ωραιο το δωματιο κλπ μεγαλη ελλειψη παλι οτι δεν εχει καθρεφτες,δηλαδη βαζεις τζακουζι και δεν μπορεις να βαλεις ενα καθρεφτη??

σκαει μετα απο λιγο και η καντυ και προς εκπληξη μου μιλουσε πολυ καλα ελληνικα!δεν το περιμενα νομιζα οτι χρειαζοταν να επιστρατευσω τις αστειρευτες γνωσεις μου στα αγγλικα!
ερχεται στο κρεββατι και εδω εχουμε το δευτερο φαουλ!μασουσε τσιχλα!!!
απιστευτο ειχαμε την κομοδινοβικυ να μασαει σαν κατσικα ολη την ωρα τωρα κολλησε και αυτη τι στο διαολοΧμμμ;
λεω πλακα με κανουν δεν γινονται αυτα..ενισχυσε και την εντυπωση μου περι χειμαδιου..

προκαταρκτικα πολυ μετρια στην αρχη βυζοτριφηκε λιγο και μετα ενα συνεχομενο ψιλοαχαδαρο χαιδεμα που εκανε,βασικα μονο χερια καθολου φιλακια γλυψειματακια κλπ
περασμα στην συνεχεια της καποτας με το στομα!αλλα την εβαλε ψιλοχαλια μιση μπηκε μιση βγηκε ξερω κ εγω τι εκανε μαλλον θα κολλησε κ η μαστιχα της
ξεκιναει την πιπα σε ενα ψιλοπεσμενο εργαλειο και το μονο που κανει ειναι να με ποναει πονος ομως μιλαμε αθλια πιπα πιο πολυ σκεφτομουν τι εγινε με την τσιχλα παρα το υποτιθεμενο τσιμπουκι που κανε

και στο κυριως πιατο..
για αρχη την λεω να ανεβει απο πανω προσπαθει αλλα με το στησιομετρο σε χαμηλα επιπεδα που να μπει
την βαζω απο κατω σηκωνει και τις ποδαρες της αρκετα καλα στους ωμους
και μπαινω και μπαινω και μπαινω..αλλα που μπαινω??στον αερα!μιλαμε μηδεν αισθηση δεν ξερω τι ειχε κανει αν ειχε βαλει 1 κιλο κρεμα η εχει μουνι πηγαδι παντως μηδενικη αισθηση,η πλακα ειναι οτι εκανε και βογγητα!αφου καρφωσα λιγο τον αερα την ειπα να στηθει στα 4

πραγματι εχει κωλαθρα αλλα και παλι που να μπεις με το στησιομετρο σε χαμηλα επιπεδα,οποτε γυρναει και με ξαναρχιζει σε τσιμπουκι παλι,αλλα το τσιμπουκι της ειπαμε ειναι αστα να πανε οποτε παλι σκεφτομαι αντε τελειωνε ε σε καποια στιγμη τις το λεω κιολας και τελειωσε το πανυγηρι!


σαν γενικο συμπερασμα
στα θετικα για την καντυ μπορω να πω οτι εχει κωλαθρα μοσχομυριζε μ'αρεσαν οι λεοπαρδαλε γοβες στιλετο που φορουσε στο κρεββατι,αλλα δεν με καυλωσε σε κανενα σημειο ειχε αυτο το αγαπησιαρικο (ψευτο?)-χαριτωμενο στυλακι

0/2 στις βιλλες 2 φορες και τις 2 δεν τελειωσα καν
μηπως εχω δικιο που τις λεω βιλλες-αντιερωτικα Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.504
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού