Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή στα σίγουρα. Επίσκεψη στην Πατρίτσια ,η οποία αποτελεί εγγύηση ότι δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου και θα περάσεις τέλεια. Ο ερωτισμός που βγάζει αυτή η γυναίκα είναι απίστευτος. Μπορείς να κανείς σχεδόν τα πάντα μαζί της.Και η ίδια δεν κωλώνει πουθενά και δεν σου αρνείται τίποτα. Καμία σχέση με κάποιες "κύριες" που είναι συνέχεια μη μου απτου και κάθε πρόταση τους ξεκινάει με το "μη". Έτσι λοιπόν και η αποψινή μας συνεδρία ήταν τέλεια και για μια ακόμη φορά έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος. Φτάνω λοιπόν κατά τις 21.30 στο πολύ καθαρό και περιποιημένο αυτό στούντιο. Δίνω το παράβολο των 50 ευρώ και περνάω κατευθείαν στο δωμάτιο. Ντους και τηλεόραση μέχρι να έρθει το κορίτσι. Κάποια στιγμή έρχεται και "σφυρίζεται" η ... έναρξη του αγώνα. Φιλιά στο στόμα και λοιπά χάδια για τουλάχιστον ένα τέταρτο. Ο μικρός είχε γίνει τούμπανο και πάσχιζα να μην τελειώσω πριν της ώρας μου. Στοματικό κορυφαίο από την πλευρά της με ιδιαίτερη περιποίηση @@ και σε κάποια στιγμή τη φέρνω σε τέτοια θέση ώστε να κάνουμε 69. Το ευχάριστηθηκα κι εκεί γιατί το "γάτακι" της ήταν πεντακάθαρο και μοσχομυριστό όπως πάντα. Ξανά φιλιά στο στόμα και "προώθηση" στο κυρίως σεξ. Ξεκίνημα με ιεραποστολικό όπου ήταν τόση η απόλαυση ,ώστε κατέβαλα υπεράνθρωπη προσπάθεια για να μη χύσω. Μου ήρθε τότε η ιδέα να το κάνουμε όρθιοι. Σταθηκαμε δίπλα στο κρεβάτι κι αφού λικνιστήκαμε λίγο στο ρυθμό της μουσικής ,μπήκα μέσα της και το κάναμε λίγο σε αυτή τη στάση. Στη συνέχεια έγειρε μπρούμυτα πάνω στο κρεβάτι κι εγώ όρθιος από πίσω της άρχισα να την παίρνω με αργές κινήσεις. Προσπάθησα να παρατείνω την απόλαυση όσο πιο πολύ μπορούσα. Όμως άνθρωπος είμαι . Κάποια στιγμή δεν άντεξα άλλο και ξέσπασα μέσα σε ερωτική έκσταση. Έμεινα μέσα της για λίγο ακόμα ενώ είχα γειρει και της φίλουσα την πλάτη. Μετά πάλι φιλάκια στο στόμα, λίγη κουβεντούλα και θερμός αποχαιρετισμός. Συνολική διάρκεια συνευρεσης γύρω στα 30 λεπτά. Ντύθηκα , και γεμάτος από συναισθήματα και ερωτική ικανοποίηση κατέβηκα τα σκαλιά και πήγα προς το αμάξι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Συναγωνιστή τελικά είναι sexy η Πατρίτσια? ή απλά είναι vfm?
καμιά πρόσφατη φωτο της που μπορούμε να δούμε?
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Δικαίως τα γράφεις όλα αυτά. Η Πατρίτσια είναι ένα από τα 2-3 μεγαλύτερα ονόματα της Αθήνας όσον αφορά τις υπηρεσίες. Οι αλήθειες πρέπει να λέγονται. Δεν έχει την σουπερ εμφάνιση μιάς ντιβας στουντιομοντέλας, αλλά σκίζει στις υπηρεσίες. Διάβασε και τις άλλες κριτικές και πήγαινε να δεις και με τα μάτια σου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2