Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
οτι και να πω θα ειναι λιγο και το ξερετε ορισμενοι η και πολυ απο εσας....παραβολο των 70 με ελευθερο στοματικο ισπανικο ,και 69 ...ωραιο δοματιο τερμα δεξια μπαινοντας ,καθαρος χωρος,και ολα καλα μεχρι που μπηκε η κουκλα μεσα με ξανθο ισιο μαλλι που εμενα μου αρεσε πιο πολυ απο καθε αλλη φορα που την ειδα ξαπλωσε μαζι μου χαδακια φιλακια και πιπα με γλυψιμο μαζι χαιδεμα σε ολο μου το σωμα και γυρισμα σε 69 οπου το ειχα βαλει σκοπο να την γλειψω διοτι καποια αλλη φορα που την πηρα διαπιστωσα το πολυ ωραιο και πρησμενο μουνακι της ετσι αποφασισα να το γευτω και εμεινα πολυ μα πολυ ικανοποιημενος και απο το αιδοιο της που ειναι ετσι οπως μου αρεσει αλλα και απο καθαριοτητα το κοριτσι ...μπραβο της καθαρη και μυρωδατη χωρις πολλα πολλα γυαλοστικα και αρωματα ,στη συνεχεια την σταματησα διοτι θα ερχοταν το τελος την γυρισα στα 4 τεσσερα και αρχισα παλι τα γλυψιματα παντου στις τρυπουλες της και παραλληλα σαλιωμα και δακτυλο παντου λιγο βεβαια αν και δεν την ειδα να μην της αρεσει ...εδειχνε να της αρεσει και ουτε κουβεντα να τραβηχτει η κατι αλλο ..ετσι μετα απο λιγα λεπτα γλυψιματος δεν αντεξα αλλο και μπηκα μεσα της εχοντας την θεα της υπεροχης κωλαρας και σωματαρας της..κουνημα λιγακι μεσα εξω και εκεινη την ωρα μου λεει τον θελω ολο μεσα μου και αλλο και βαθια οπου ηρθε και το τελος...πολυ καλη η κοπελια ,μολις τελειωσα της λεω τι εισαι εσυ ρε παιδακι μου θα μας τρελλανεις και μου λεει.....σπανιολιτα baby σπανιολιτα......το ξερω της λεω και χαμογελασα ,,,μπραβο σου της λεω εισαι απαιχτη ,με φιλησε θερμα στο λαιμο και στομα και εφυγε.
το ευχαριστηθηκα παιδια πολυ .....αυτο εχω να σας πω κλεινοντας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού