Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271302
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πω? Δεν έχω λόγια. Αν και 30αρης, ΠΡΩΤΗ φορά στη ζωή μου γεύτηκα τον πληρωμένο έρωτα και από όλες τις κοπέλες σε όλα τα studio διάλεξα τη Μαντόνα. Ήθελα κάτι που να με κάνει να ξεπεράσω τις έννοιες μου. Είναι ΘΕΑ. . . Τέλειο κορμί. είναι Ελληνίδα. μεγάλο ατού για μένα. να σου μιλάει λίγο ρε παιδί μου και να ξέρεις πως από τον τόνο της φωνής σου να μπορεί να καταλάβει αν έχεις προβλήματα, τι θέλεις κτλ. ακόμα και τα βογγητά είναι αλλιώς. δεν τις χωνεύω τις ξένες. ούτε τις τουρίστριες. Έχει φοβερό πρόσωπο. Απίστευτα βυζιά. (Είμαι άρρωστος με τα μεγάλα βυζιά). ΜΥΡΙΖΕΙ υ π έ ρ ο χ α ... έχει απίστευτα βελούδινο δέρμα. Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων , πήγα γύρω στις 12. μόλις την είδα, κοκάλωσα. πήγαμε στο δωμάτιο και ενώ είχα αμηχανία μου φέρθηκε εντελώς gfe. Θεϊκή πίπα, απίστευτος κώλος και αγγελικό πρόσωπο για να το έχεις αφίσα να σου φτιάχνει η διάθεση κάθε πρωί όταν την κοιτάς. δέχτηκα Ιδιαίτερη περιποίηση και την ευχαριστώ. εγώ καλά καλά να μην ξέρω τι επιτρέπεται να κάνω και τι απαγορεύεται. noobas γαρ. Ντροπή έχω μια υποψία ότι σα να πήγε να με ξεπετάξει και φοβάμαι ότι ο λόγος είναι ότι είπα πως είμαι από Κρήτη. είπα ψέμματα και δεν ξέρω γιατί. το άγχος της πρώτης φοράς μάλλον. δεν πειράζει. Η όλη εμπειρία ΆΞΙΖΕ και το τελευταίο cent. Madonna επειδή είμαι από Τρίπολη, κάθε φορά που θα έρχομαι Αθήνα για δουλειές, θα σε επισκέπτομαι. από το πρωί είμαι με ένα χαμόγελο στα χείλη. Άραγε να υπάρχουν και άλλες τόσο ευγενικές? δε θέλω να μάθω. Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού