Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824408
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έφτασα στην 4η και προτελευταία κριτική μου για τον 1ο γύρο στο Φυλής 104. Σήμερα λοιπόν θα γράψω για τη Σάρα, που από ότι βλέπω έχει και την τιμητική της! Γράφω τις κριτικές μου με ανάποδη χρονολογική σειρά, για όποιον ίσως το πρόσεξε. Στο 2ο γύρο θα κοιτάξω να το διορθώσω αυτό… Ας πάμε στο κυρίως θέμα τώρα.

Ήρθε η σειρά της Σάρας λοιπόν. Τι να πει κανείς για αυτή τη μικρή ντίβα; Με την καλή ή με την κακή έννοια ντίβα; Εγώ θα έλεγα με την καλή, αλλά γούστα είναι αυτά... Πάντως διάβασα ότι είναι και καλή αφέντρα, για όποιον ενδιαφέρεται, το πιστεύω απόλυτα... Την πρώτη φορά που την είδα να κάνει πασαρέλα μαζί με Μαρίνα και Αναστασία, τα σχόλια μου στο φίλο μου τον Κώστα ήταν τα εξής: "βυζάκι γύρω στο 2, πολύ αφράτο, σαν να ήταν από πλαστελίνη. Δέρμα απαλό σαν μωρού και λευκό , και... το κορυφαίο, μόλις γυρίζει από πίσω, ένα ποπουδάκι για φίλημα. Μεγάλο, πλατύ, αλλά όχι με την κακή έννοια, πολύ μαλακό φαινόταν, είχε και ένα τατού λαγουδάκι από τη μία πλευρά..." Εκείνη τη φορά τελικά πήρα την Αναστασία, για λόγους που εξηγώ στην αντίστοιχη κριτική.


Δανειζόμενος για άλλη μια φορά τη ηλεκτρονική επικοινωνία με το φίλο μου τη μέρα της συνάντησης, η περιγραφή μου για τη συνάντηση με τη Σάρα είναι η εξής:

Πήγα για τη Σάρα την Τετάρτη το απογευματάκι. Δεν είχε κόσμο. Γενικά η αλήθεια είναι ότι τον πιο πολύ κόσμο έχει την Παρασκευή από ότι έχω καταλάβει, ενώ το μεσημεράκι, όπως είναι λογικό, έχει νέκρα. Η τσατσά αυτή τη φορά ήταν διαφορετική από ότι τα πρωινά που είχα πάει άλλες φορές. Πιο πρόσχαρη αλλά όχι τόσο εξυπηρετική εκείνη τη φορά, αφού δε μου πρόσφερε κάτι. Τέλος πάντων. Εκείνη την ώρα ήταν Αλεξάνδρα και η Σάρα. Της λέω ότι την Αλεξάνδρα την έχω ξαναπάρει, ήθελα τη Σάρα. Με στέλνει να περιμένω στο δωμάτιο 4, το οποίο είναι το δωμάτιο που έχει έναν έξτρα χώρο για τους φετιχιστές, με μια ολόκληρη ντουλάπα με εργαλεία (δονητές, χειροπέδες, αλυσίδες κλπ κλπ), ένα πάγκο "βασανιστηρίων" και ένα "Χ" για να σε δένουν. Όχι ό,τι πιο φιλικό μέρος για μένα, αλλά σίγουρα άλλοι θα το λάτρευαν. Εγώ πάντως θα προτιμούσα ένα απλό δωμάτιο, καθότι νορμάλ παιδί ακόμα Γλώσσα. Στο δρόμο προς το δωμάτιο πέρασα από το δωμάτιο 3 και εκείνη την ώρα έβγαινε η Αλεξάνδρα. Με βλέπει, με αναγνωρίζει, μου χαμογελάει και χαιρετιόμαστε. Της λέω: "σήμερα θα σε στεναχωρήσω γιατί έχω κάνει άλλα σχέδια". Μου χαμογελάει πάλι και μου λέει δεν πειράζει. Της λέω: "άλλη φορά" και μου λέει: "ναι" χαμογελώντας. Μου δίνει ένα φιλί στο στόμα και φεύγει. (Με την Αλεξάνδρα είχα βρεθεί 5 μέρες νωρίτερα, θα γράψω για αυτό σε άλλη κριτική). Μπαίνοντας στο δωμάτιο 4 λοιπόν, και όντας πολύ εξοικειωμένος πλέον με το χώρο, κάνω το ντουζάκι μου και ξαπλώνω να περιμένω τη Σάρα, η οποία είχε μπει σε άλλο πελάτη την ώρα που είχα φτάσει. Η αναμονή ήτανε μικρή, λιγότερο ίσως από 15 λεπτά, πράγμα όμως καλό και κακό, διότι σήμαινε για μένα πως η κοπέλα είναι λίγο "ξεπέτα", πράγμα που ευτυχώς δεν αποδείχτηκε με μένα και τόσο...Νομίζω... Βέβαια, οκ, όλα τα κορίτσια του στούντιο κοιτάνε πως θα σε ξεπετάξουν γρήγορα σχετικά, σε 15-20 λεπτά το πολύ, για να μη χάσουν τον επόμενο πελάτη. Είναι στη λειτουργία του στούντιο αυτό και το κατανοώ. Μετά από 10-15 λεπτά λοιπόν, ακούω τις γόβες της Σάρας έξω από το δωμάτιο. Μπαίνει μέσα και μου λέει: "Γεια σου μωρό μου. Περίμενες πολύ;" "Όχι" της λέω και την κοιτάω καλά καλά, γιατί δεν πίστευα στα μάτια μου τι ωραίο κορμί που είχε. Μου λέει μετά (με ελαφρύ νάζι πάντα): "Αχ, έχει κολλήσει κόλλα στα δάκτυλα μου" και μου βάζει το χέρι στα όμορφα δακτυλάκια της, σε πόδια και χέρια και κάποια από αυτά κολλάγανε ελαφρά. Μου είπε ότι έπαιζε με την κόλλα, με ένα ύφος ένοχου μικρού παιδιού και της είπα ότι δεν πειράζει. Σηκώθηκε πάνω στο κρεβάτι να βγάλει τα εσώρουχα και το θέαμα ήταν εκπληκτικό. Όπως είχε πει και η τσατσά, κορμί φιδίσιο πραγματικά. Ένα πλάσμα γύρω στο 1,70, με τα τακούνια πολύ παραπάνω φυσικά, σχετικά αδύνατο και σφικτό, μόλις 20 χρονών, με μακριά ξανθά μαλλιά. Οι φωτογραφίες την αδικούν λίγο. Κάποια στιγμή τη ρώτησα αν γυμνάζεται και μου λέει ότι γυμναζότανε παλιά. Λίγη ώρα μετά καθώς γυρνάει ξαπλωμένη να πάρει το προφυλακτικό από το κομοδίνο, βλέπω το σφριγηλό ποπό της με το τατού λαγουδάκι και δεν μπορώ να αντισταθώ να μην το φιλήσω και να μην το χουφτώσω λίγο. Πριν φτάσουμε εκεί όμως, να αναφέρω ότι, με το που γδύθηκε το κορίτσι και ξάπλωσε, ήθελε γλείψιμο... Πολύ ευχαρίστως εγώ, γιατί το γλείψιμο είναι πάντα ένας ωραίος τρόπος να νιώσεις ότι γεύεσαι ένα πραγματικά όμορφο κορμί, και να χουφτώσεις ταυτόχρονα τα υπέροχα πόδια και τον ποπό. Ήτανε πολύ καθαρή σε εκείνο το σημείο και μύριζε πολύ ωραία (δυστυχώς η μόνη από όσα κορίτσια δοκίμασα). Δεν είχε και τρίχες ευτυχώς, ήταν πολύ τρυφερό το "γατάκι" της. Μου λέει "γλύφεις πολύ ωραία, στο έχουνε πει;". Εκείνη την ώρα ήμουνα έτοιμος να πω "ναι", αλλά σκέφτηκα ότι αυτό φαίνεται πολύ ψωνίστικο, ακόμη και να το πεις σε μια πουτάνα, όποτε απλά χαμογέλασα. Μου ζήτησε να της γλείψω τις ρώγες της όση ώρα αυτή θα το τρίβει με το χέρι της, έως ότου να τελειώσει. Μετά από αυτό λοιπόν, πήρε το προφυλακτικό και μου το έβαλε να μου πάρει πίπα. Εκεί δυστυχώς δεν τα πήγε πολύ καλά. Μου φάνηκε ότι η πίπα της ήταν αρκετά χλιαρή, ίσως έπρεπε να ζητήσω χωρίς προφυλακτικό άλλη φορά για καλύτερη αίσθηση. Τέλος πάντων. Σκέφτηκα να της ζητήσω να κάνουμε 69 τουλάχιστον, μήπως λόγω του ταυτόχρονου γλειψίματος βελτιωθεί η κατάσταση, αλλά δεν άλλαξε κάτι. Δεν πειράζει. Άλλωστε το κορίτσι είναι να το περιποιείσαι και όχι να σε περιποιείται... Της λέω να κάνουμε σεξ ξεκινώντας να ανέβει αυτή πάνω. Ευτυχώς που η κοπέλα ήταν τόσο καύλα στο σώμα, γιατί μετά από τη χλιαρή πίπα, αν ήταν καμιά άλλη θα είχα ξενερώσει αρκετά και δε θα μπορούσα να πηδήξω. Η θέα όσο ήταν από πάνω μου ήταν φοβερή, καθώς και απο βυζάκι σκίζει. 2αρι μεν αλλά ωραίο σχήμα και με ωραία ρώγα από όσο θυμάμαι. Χούφτωνα ποπό, πόδια και στήθος και το ανεβοκατέβασμα της ήταν αρκετά καλό, οπότε η κατάσταση βελτιώθηκε πολύ. Μετά γύρισε αυτή από κάτω για να ανέβω εγώ και συνεχίστηκε η ωραία φάση για λίγο, αλλά... αντί να τελειώσω μετά από λίγο έπεσα κάπως. Δε νομίζω πως έφταιγε η κοπέλα, μάλλον εικάζω ότι έπεσα λόγω του δυνατού κλιματισμού στην πλάτη μου και κρύωσα( Λίγες μέρες μετά που ξαναπήγα, αφού την ξαναπάτησα με Μαρίνα, το χαμήλωσαν). Και η κοπέλα δεν κατάλαβε αμέσως ότι ξενέρωσα και νόμιζε ότι τελείωσα. Τέλος πάντων, εγώ έτσι κι αλλιώς τελειώνω κάπως αργά, ειδικά όταν έχω το άγχος του χρόνου, για αυτό όταν δεν μπορώ να τελειώσω μέσα, τελειώνω με το χέρι (και με τη βιασύνη που έχουν τα κορίτσια στο στούντιο, αν δε ζητήσω μια φορά διπλή δόση δε με βλέπω να τελειώνω ποτέ μέσα πάνω σε αυτό το τέταρτο-20λεπτο). Ψιλοπαρεξηγήθηκε η κοπέλα που ξενέρωσα, αλλά οκ, έκατσε δίπλα μου και με χάιδευε ελαφρά στο σώμα ώσπου να τελειώσω, λέγοντας μου πως πρέπει να τελειώσω καλά, για να ξέρει ότι έχω περάσει ωραία. Αφού τελείωσα, τη χαιρέτησα και έφυγε κι αυτή βιαστικά. Παρότι εκείνη την ώρα, πίστευα ότι δεν είναι μια από τις καλύτερες εμπειρίες μου, από τότε το κορμί της με στοιχειώνει τα βράδια και τη φαντασιώνομαι συνεχώς. Αυτή είναι η διαφορά για μένα της καλής εμφάνισης και των καλών υπηρεσιών: αν η κοπέλα κάνει καλό σεξ αλλά είναι μέτρια σε εμφάνιση, τελειώνεις και νιώθεις τέλεια, αλλά κρατάει λίγο, και σπάνια το θυμάσαι μετά από καιρό. Όταν όμως η κοπέλα είναι τέλεια σε εμφάνιση, ακόμα κι αν είναι μέτρια στο κρεβάτι (που για τη Σάρα δεν είμαι σίγουρος), τη φαντασιώνεσαι για καιρό και σκέφτεσαι ότι ίσως με κατάλληλη μεταχείριση μπορούσες να περάσεις ακόμη πιο καλά την επόμενη φορά.

Μμ... κλείνοντας για τη Σάρα να πω ότι σίγουρα είναι μες στις πρώτες προτιμήσεις μου για τις επόμενες φορές και ότι την επόμενη φορά θα της κάνω ακόμα περισσότερο γλείψιμο αφού της αρέσει τόσο. Γλώσσα Και πραγματικά όποιου δεν του αρέσει η απόλυτη υποταγή σε ένα θεσπέσιο κορμί όπως αυτό, καλύτερα να επιλέξει άλλη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2011
Φιλε Ορέστη , είμαι σίγουρος πως την επόμενη φορά θα είναι πολύ καλύτερα...
Πιστεύω στην δεύτερη ευκαιρία και 'συ σαν έμπειρος παίχτης που είσαι, θα την εκμεταλλευτείς ολοκληρωτικά...
B
bottom
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1