Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824460
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιάνες θριάμβου σαλπούν στόν χώρο τούτοΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
και έγω χάνομαι σε άνταριασμένους και φουρτουνιασμένους ώκεανούς ,
μέ έκρήξεις φωτός σέ πολύχρωμες άκτίνες !!!!!!!!!!!!!!!!!

......Χμμμ; Δέν θά πώ ψέματα , τήν είχα στό μυαλό μου .......
Η παρουσία της άποκλείεται να άφήνει άσυγκίνητο άρσενικό, ( ή και θηλυκό ) πόσο μάλλον έμένα πού πληροί τις έμφανισιακές μου άπαιτήσεις, είναι άπό τά άτομα πού μάς θυμίζουν ότι ύπάρχει όμορφιά.

Παρά την είκόνα σεμνοτυφίας καί τάξης που παρουσίαζε
στήν πρώτη μου έπίσκεψη ,τό πάρτυ τού Κάιζερ ξεκίνησε !!!!!!!

Ό κύβος έρίφθη μετά άπο προσταγή τής άνυπέρβλυτης έλαφίνας........

Είναι ένα κορίτσι , πού άκόμα καί τώρα πού γράφω κομμάτια άπό τό άλαβάστρινο κορμί της έχουνε μπολιάση τό σώμα μου... καί κομμάτια άπό τήν φιδίσια γλωσσίτσα της διεγείρουν άκόμα πιό πολύ τά όρμονικά μου ένδιαιτήματα......

Δέν ξέρω άν ήταν δασκαλεμένη άπό τόν καλό μου φίλο cheyeen άλλά ήταν πολύ ζεστή καί φιλική καί στό σαλόνι άλλά καί μέ τή είσοδό της στό δωμάτιο, όπου κατευθείαν οί φιλοφρονήσεις έκατέρωθεν διεκόπησαν ξαφνικά , καί ένας παθιασμένος έναγκαλισμός έκατέρωθεν γκρέμισε ταμπού καί ντροπές, τά σώματά μας τρελά άπό τήν παραφροσύνη άναζητούσαν σχισμές ύγρής διήσδησης , όπου τά χείλια μου χορεύαν βάλς στό ύγρο μουνάκι , καί τά δικά της καραμέλωναν τό μικρούλι μου ( 6 πόντους ) πουλάκι.....

Ένιωθα ότι ήθελα νά χύσω άλλά προσπαθούσα νά κρατηθώ γιατί δέν ήθελα νά τελειώση αύτή ή έμπειρία ...... έλα γλύψε με , βάλε βαθειά τήν γλώσσα σου .. πόσο μέ καυλώνης μωρό μου , φωνές, κραυγές ένας μαυρος χαμός............ όταν ό τυφώνας ήρθε άπό πάνω μου ή καύλα μου ήταν άπίστευτη καί ένιωθα ότι ή Σάρα μού γαμμάη τό μυαλό καί όχι τό σώμα , ό πούτσος μου σκληρός έψαχνε νά βρή τοίχο νά βάλη τά έκρηκτικά .........

Έχωντας χάση τήν αίσθηση τού χρόνου , μέ ένα παράξενο κούνημα έπήλθε τό μοιραίο..

Σταματώ τήν άφήγηση , έχω καυλώση δέν μπορώ άλλο !!!!

Τά σέβη μου κυρία μου !!!!

Υ.Γ 1 Σάρα top gun τά πάντα όλα !!!!!!!

Υ.Γ 2 Σέ όλα παίρνη 10 !!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.921
Πόντοι:
22.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, anon., Dirty69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2011
ΥΓ3 Στην ορθογραφία παίρνεις 0!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1