Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου επισκεψη εχθες το βραδυ στο sensuality.ο χωρος ειναι τοσο καθαρος και τοσο ωραια φτιαγμενος που νομιζα οτι ημουνα σε vip στουντιο!!Κουλστο σαλονι ηταν αλλα 2 ατομα και εγω.η τσατσα με καλησπερισε και με εβαλε να κατσω στο σαλονι.με ρωτησε αν θελω να πιω κατι και οτι η κοπελα ηταν στο δωματιο.ηταν πολυ χαμογελαστη και ειχε αισθηση του χιουμορ οποτε η ατμοσφαιρα εγινε αμεσως ανετη.ειχα ενημερωθει απο ιντερνετ οτι βαρδια εχει η αλεξια. Μεγάλο χαμόγελοερχεται η αλεξια μετα απο λιγο με ροζ εσωρουχο και ενα πονηρο χαμογελο.(απο μεσα μου λεω μακαρι να μην περασουν οι αλλοι)γιατι ηθελα να μπω με τα χιλια.δυστηχως για εμενα μπηκαν και οι δυο...δεν πειραζει (σκεφτομε )και λεω στην τσατσα να μου βαλει ενα λικερακι μεχρι να μπω.μετα απο απο κανα 40λεπτο με φωναζει να μπω στο δωματιο.πραγματικα νομιζα οτι ημουν σε ξενοδοχειο...μεχρι και σφραγισμενες παντοφλες ειχε.πληρωνω 50αρου κανω το μπανακι μου και περιμενω το μωρο.μπαινει μεσα , με χαιρεταει και μου λεει σηκω να παιξουμε στον καθρεφτη.....μου τον εχει κανει τουμπανο και παρολο την διαθεση της για παιχνιδι της λεω ξαπλωσε γιατι θα τελειωσω πριν το κανουμε.γαματο δερματακι μαυρισμενο,πολυ ωραια μυρωδια και μια ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΩΛΑΡΑ!!!!κατεθεσα γρηγορα(γαμωτο)γιατι με ειχε υπερκαβλωσει με τον καθρεφτη.λιγο κουβεντουλα και με αποχαιρετισε...σιγουρα θα την ξανατιμησω!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού