Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199865
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδυνη βολτα στο βουνο με σκοπο να βρω κατι καινουργιο.γενικα πολυ καλο επιπεδο.απο ολες περισσοτερη εντυπωση μου εκανε η τζενη.20 χρονων απο σερβια(της ρουμανιας η της αλβανιας δε διευκρινησε).αθωο και πανεμορφο προσωπο,πολυ ωραιο βυζακι στητο καστανοξανθο μαλλι και για το υψος ισχυει αυτο που λεει ο παρακατω συναγωνιστης(μπορει να ειναι και παραπανω απο 20 ποντους τα τακουνια).ερχετε το κοριτσι σχετικα γρηγορα και μετα τις συστασεις αρχιζει τα φιλακια και τα τριψιματα.ξεκιναει πιπα στην αρχη χωρις καποτα.αν και δεν ειμαι φαν του ακαποτου την αφηνω.επισης η γκομενα δε μιλαει καλα ελληνικα οποτε αν τις πεις καποια λεξη που δεν ξερει σταματαει τα παντα,πεταγετε και σε κοιταει με απορια.πολυ γελιο.στη συνεχεια τωρα αφου τη περιποιουμε και εγω την ανεβαζω απο πανω για αρχη στη συνεχεια στα ορθια στο νυπτηρα.οπου εκει ειδα και τη διαφορα στο υψος που δε με χαλασε καθολου καθως μου αρεσουν οι κοντες.μετα στα 4 οπου ηρθε και το τελος.πολυ ευχαριστη εμπειρια.σιγουρα θα την ξανατιμησω.οσοι ψαχνουν pse και αγρια γαμησια ας μεινουν μακρια θα κλαινε τα λεφτα τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού