Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155522
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
κυριακη πρωι και καυλωμενος ξεκιναω για κασανδρας.πιο ευκολο παρκινγκ δε γινετε.κατεβαινω και βλεπω ολες τις επιγραφες σβηστες και τις πορτες κλειδωμενες.το 6 ομως ηταν ανοιχτο.μπενω μεσα και βλεπω γυρω στις 10 τσατσαδες να καθοντε στους καναπεδες.και η κλασικη τσατσα του μαγαζιου μου λεει σημερα εχω 7 κοπελες διαλεξε.και με τη μια ερχονται ολες απο την κουζινα.οι πιο πολλες μετριες.ξεχωρισα τη λαουρα με την οποια ημουν διστακτικος να μπω λογω κριτικων.δινω τα 50 και σχεδον κατευθειαν ερχετε το κοριτσι.τετοιες βυζαρες δυσκολο να βρεθουν αλλου.η κοπελα ειναι τουμπανο.ξεκινησε με φιλακια στο σωμα μετα μου εφερε τις βυζαρες τις για γλυψιμο,τις οποιες δε χορταινα,εκανε και ισπανικο.λαστιχο και ωραια πιπα,πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα πλαγια τις ξαναζητησα πιπα και τελικα στα 4 με θεα την κωλαρα της κατεθεσα.πολυ καλο πρωινο ξεφορτωμα.δεν αμφισβητω τουσ συναγωνιστες για τις χαλια κριτικες καθως και εγω σε πολλες τσαρκες την εχω πετυχει με τη μουρη στο πατωμα.απλα ισως την πετυχα ξεκουραστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού