Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825641
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η 2η κριτική που γράφω, για το Φυλής 104 αλλά και γενικά στο site, και επειδή την προηγούμενη την έγραψα πολύ πρόσφατα, θα μπω κατευθείαν στο ψητό, αφού πω για άλλη μια φορά πόσο συμφωνώ με τους περισσότερους στα καλά λόγια που λέγονται για το χώρο του στούντιο και πόσο καθαρός είναι.

Συνάντηση με την Ελένη λοιπόν, στις 19/9/2011, Δευτέρα (και όχι Παρασκευή όπως έγραψα στην κριτική της Αναστασίας εκ παραδρομής), κατά το μεσημεράκι. Όπως ανέφερα στην προηγούμενη κριτική μου, η συνεύρεση μου με την Ελένη ήταν μέτρια, κι αυτός ήταν ένας λόγος που στο καπάκι πήρα και την Αναστασία. Παρόλα αυτά θέλω να πω από τώρα ότι νομίζω πως η Ελένη αξίζει πολύ περισσότερα και ότι κάτι δεν πήγε καλά χωρίς να φταίει εκείνη.

Ας ξεκινήσω λοιπόν να περιγράφω τη συνάντηση, παίρνοντας ένα κομμάτι κι από ηλεκτρονική επικοινωνία που είχα με φίλο αμέσως μετά την ίδια μέρα:

Φτάνω στο στούντιο κατά τις 13:00. Βάρδια είχαν η Νεφέλη, η Αναστασία και η Ελένη. Για τη Νεφέλη έχω να πω μόνο ένα πράγμα, τι κωλαράκι πεταχτό είναι αυτό; Παρόλα αυτά δε θα επεκταθώ, αφού δεν έχω δοκιμάσει. Καθώς φτάνω, ήμουνα ψιλο-αποφασισμένος για Ελένη, αφού είχα πάρει ήδη άλλη φορά την Αναστασία και για Νεφέλη δεν ψηνόμουνα. Ακολουθεί λοιπόν η κλασική πασαρέλα, η οποία για μένα παίζει πολύ καθοριστικό ρόλο στην επιλογή των κοριτσιών. Βγαίνουν λοιπόν τα 3 κορίτσια και μπορώ να πω ότι η Ελένη ξεχώρισε πολύ στο μάτι μου, παρά την εξαιρετική παρουσία της αγαπημένης μου Αναστασίας. Και υπενθυμίζω (ή λέω για όσους δεν το διαβάσανε) ότι την προηγούμενη φορά σε πασαρέλα μεταξύ Αναστασίας, Μαρίνας και Σάρας, είχα επιλέξει με διαφορά Αναστασία, πράγμα που σημαίνει ότι για μένα η Ελένη εμφανισιακά είναι το πιο δυνατό πλάσμα του στούντιο. Βέβαια γούστα είναι αυτά.

Λέω λοιπόν στην τσατσά ότι θέλω την Ελένη και πάω στο δωμάτιο. Ως εκ θαύματος, δεν περίμενα ούτε 5λεπτά και η Ελένη εμφανίζεται στο δωμάτιο. Ένα πραγματικά όμορφο, γλυκό αλλά πάνω από όλα καλό κορίτσι, από αυτά τα κορίτσια που λες κρίμα που κάνουν αυτή τη δουλειά και θα ήθελες πολύ να βγείτε έξω για να πάτε να πιείτε ένα καφέ ή ένα ποτό. 22 χρονών μου είπε ότι είναι και τόσο φαινόταν ή και λιγότερο. Ένα υπέροχο στήθος 3αρι, πολύ μαλακό δέρμα, πολύ ωραία μπουτάκια και κωλαράκι, γύρω στο 1,70 χωρίς τακούνια, σχεδόν ιδανική. Το κακό ήταν ότι ο φωτισμός στο συγκεκριμένο δωμάτιο ήταν πολύ κακός (δωμάτιο 3) και δεν μπορούσα να τη δω καλά. Είχε και πολύ ωραία ματάκια και τη χαρακτηριστική κάπως μεγάλη μυτούλα που έχουν οι κοπέλες της αραβικής φυλής. Πριν πάω παρακάτω θέλω να διευκρινίσω το εξής: Δεν μπορώ να πω ότι ήμουνα πολύ ορεξάτος εκείνη τη μέρα και μάλλον περισσότερο από βαρεμάρα πήγα στο στούντιο παρά από καύλα. Παρόλα αυτά, η Ελένη σίγουρα υστερούσε σε κάτι, ίσως όχι τόσο φανερά αν ήμουνα εγώ πιο ντούρος: γδύθηκε και την πήρα αγκαλιά, άρχισα να τη γλείφω και να τη φιλάω στο υπέροχο κορμάκι της και ιδιαίτερα στο στήθος της που μύριζε όμορφα (κάτι σαν... λιβάνι;) και αυτή χαμογελούσε γλυκά. Τη ζήτησα να τη φιλήσω γιατί ήταν πραγματικά πολύ όμορφη, και μου είπε μόνο πεταχτά. Ως εκεί όλα καλά. Μετά άρχισε αυτή να με χαϊδεύει και να με φιλάει στο σώμα ενώ εγώ ήμουνα ήδη αρκετά καυλωμένος με το θέαμα και μόνο, αλλά... αυτή ήταν καυλωμένη; δεν το είδα...Μμ... Μπορώ να πω ότι η Ελένη καθόλη τη διάρκεια ήταν πολύ χαλαρή και γελαστή, αλλά όχι καυλωμένη. Άλλες φορές αυτό δε θα με χαλούσε καθόλου, ειδικά αν βρισκόμουνα με μια κοπέλα που ήξερα και ήμασταν σε άλλο χώρο, αλλά εκεί... Ίσως να φταίω και γω που είμαι πολύ χαμηλών τόνων στο κρεβάτι και περιμένω από τη γυναίκα να με ξεσηκώσει. Τέλος πάντων. Μετά από τα ωραία χαδάκια μου έβαλε το προφυλακτικό και άρχισε να μου παίρνει πίπα. Δε θα την έλεγα άσχημη, αλλά ούτε και πολύ καλή. Αλλά είχα πέσει λίγο ήδη, οπότε δεν μπορώ να είμαι πολύ αντικειμενικός. Την έβαλα και για 69, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να πω ότι ήταν πολύ καλά, γιατί το "γατάκι" της δεν ήτανε βρώμικο, αλλά ούτε και μύριζε όμορφα. Μάλλον ήταν πλυμένο μόνο με νερό (ή άοσμο σαπούνι...). Παρόλα αυτά και παρά τη μέτρια διάθεση, δεν είχα ξενερώσει τελείως, γιατί ήταν ένα υπέροχο πλάσμα, πιστέψτε με. Είναι κρίμα που ο φωτισμός στο δωμάτιο 3 ήταν πολύ χαμηλός καθότι το πορτατίφ ήταν κλειστό (δε γνωρίζω αν ήταν χαλασμένο) και από την ώρα που μπήκε και μετά δεν μπορούσα να τη δω καλά. Τέλος πάντων, μετά το 69 τη βάζω πρώτα από πάνω, για να απολαύσω το υπέροχο θέαμα του στήθους της, μετά στα 4 και τελειώνουμε με ιεραποστολικό. Σε όλο αυτό το διάστημα ήταν πολύ χαλαρή, ποτέ δεν "ανέβασε στροφές" και είχε πάντα ένα πολύ όμορφο χαμόγελο. Σε όλες τις στάσεις ήταν πολύ βολική (μακάρι να την έβλεπα και λίγο πιο καλά...)Το τελείωμα ήταν καλό, αλλά κάπως χλιαρό... (Πράγμα που με οδήγησε να πάρω και την Αναστασία μετά.) Έφυγε πολύ χαλαρά και όμορφα από το δωμάτιο με πολύ φιλική και ευχάριστη διάθεση, λες και ήμασταν από φίλοι, αν και στους τρόπους της φαίνεται ελαφρώς ντροπαλή και το χαμόγελο της μοιάζει με χαμόγελο αμηχανίας. Ίσως βέβαια αυτό να έβγαινε από τη δικιά μου ντροπαλή και μαζεμένη συμπεριφορά που εκείνη βέβαια μου έβγαζε, και με έκανε να νιώθω σαν να γύρισα (λίγα) χρόνια πίσω στο σχολείο και να έκανα σεξ με μια συμμαθήτριά μου για 1η φορά... Για να μην το ξεχάσω, μου έκανε πολύ θετική εντύπωση που δε δέχτηκε τα 10 ευρώ για το 69, το οποίο δεν είχα συμφωνήσει από πριν και προέκυψε στη διάρκεια. "Δωράκι" μου λέει και χαμογέλασε όπως πάντα. Άλλο ένα στοιχείο που έκανε τη συνάντηση να δείχνει κάτι άλλο από αυτό ήταν, ένα απλό πήδημα σε στούντιο.

Δε θέλω να γίνω λίγο γραφικός και να αρχίσω τα ερωτόλογα για την Ελένη και πόσο πολύ θέλω να γνωριστούμε περισσότερο και να παντρευτούμε μετά από 10 χρόνια, όπως διάβασα πρόσφατα σε κριτική για άλλη κοπέλα... Το μόνο που μπορώ να πω για να την παρηγορήσω, αν διαβάζει αυτή την κριτική και στεναχωριέται τώρα, ότι παραδόξως, όταν μου αρέσει μια κοπέλα πάρα πολύ, εμφανισιακά κυρίως, και ειδικά αν μου βγάζει κάτι το κοριτσίστικο όπως αυτή, την 1η φορά στο σεξ, δεν περνάω και πολύ καλά, λόγω άγχους ίσως. Αλλά δε λέω τίποτα περισσότερο για να μη γίνω πολύ γραφικός... Μόνο να πω στην Ελένη ότι σίγουρα θα τα ξαναπούμε σύντομα (μάλλον όχι για καφέ όπως θα κάναμε στο σχολείο) και θα περάσω αυτή τη φορά πολύ καλύτερα μαζί της, γιατί αξίζει πολλά...(Γραφικούλης έγινα τελικά Ντροπή)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2011
''...ο φωτισμός στο δωμάτιο 3 ήταν πολύ χαμηλός...''

Σε τέτοιες περιπτώσεις ,είχα διαβάσει , πως μπορείς να ζητήσεις από την υπηρεσία να σου ανάψει κεριά...
Επίσης , θα βοηθούσε το φώς της τηλεόρασης (δεν ξέρω εάν ήταν ανοιχτή ή κλειστή...)
Σίγουρα πάντως , θα έπρεπε να υπάρχει και η επιλογή του καλά φωτισμένου δωματίου...
B
bottom
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον φίλε hangar 18. Η τηλεόραση ήταν ανοιχτή, αλλά δε βοηθούσε πολύ, γιατί στην ουσία το μόνο άλλο φως ήταν ένα "φαναράκι" στο ταβάνι. Τα πορτατίφ στα κομοδίνα δίνουν το περισσότερο φως στο συγκεκριμένο στούντιο, και κατά τη γνώμη μου σωστά. Τώρα γιατί δε ζήτησα κεριά ή κάτι τέτοιο, βλακεία μου, δεν το σκέφτηκα πριν, ε και κατά τη διάρκεια αν διέκοπτα για αυτό, θα ξενερώναμε τελείως. Μιλάμε πάντως και για την πιο μαυριδερή κοπέλα του στούντιο, είναι δύσκολο να τη φωτίσεις... Το δωμάτιο 2 παρεπιπτόντως που έχει 2 πορτατίφ είναι σούπερ φωτισμένο, αλλά δεν έχει μπάνιο γαμώτο... (πήγα μετά με Αναστασία και παρότι είναι αρκετά μαυρισμένη, την έβλεπα πολύ καλά)
O
Orestis_Kou
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οπως μπαινεις μεσα στο δωματιο 3 που εισουν μωρο εχει αριστερα σου στον τοιχο το διακοπτη που αναβει το φαναρακι στο κομοδινο αλλα και το μπανιο. Προφανως ηταν κλειστο γιαυτο ο φωτιςσμος ηταν καπως.
Γενικα τωρα οτι προβλημα εχετε με το που μπαινετε στο δωματιο σηκωστε το εσωτερικο τηλ και συνδεθειτε με την κουζινα και πειτε στην υπηρεσια τις σας λειπει, τι θα θελατε εξτρα κτλ
Φιλια
Φ
Φυλης104
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...χαχαχαχαχαχαχα..είσαι θεός....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4