Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825131
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όντας η πρώτη μου εμπειρία σε στούντιο (ή μπουρδέλο) μου είναι δύσκολο να είμαι "αντικειμενικός" κριτής των κοριτσιών. Παρόλα αυτά, επειδή αυτές τις 3 εβδομάδες που επισκέπτομαι το "Φυλής 104" έχω περάσει πολύ καλα, ήθελα να γράψω άπο μία κριτική για καθεμία από τις 5 κοπέλες που βρέθηκα. Ένας λόγος είναι ότι ξέρω πως πολλές μπαίνουν εδώ και διαβάζουν τις κριτικές και θέλω να τις επιβραβεύσω, ο άλλος λόγος είναι φυσικά ότι κάθε κριτική μπορεί να φανεί χρήσιμη σ' έναν επόμενο πελάτη.

Δε θέλω να μακρυγορήσω για το χώρο, καθώς συμφώνω απόλυτα με τους περισσότερους. Πρόκειται για έναν πολύ καθαρό χώρο, από την υποδοχή έως τα δωμάτια, με ευχάριστη διακόσμηση, και με πλήρη εξοπλισμό για όλα τα γούστα και ο νοών νοείτο... Οι 3 τσατσάδες που έχω συναντήσει ήταν αρκετά ευγενικές και μου προσφέρανε κάτι να πιω. Το πάρκινγκ είναι ένα ζήτημα σε εκείνη την περιοχή, αλλά είναι κάτι που δε με απασχολεί προσωπικά, αφού χρησιμοποιώ τον ηλεκτρικό.

Αφού τελείωσα με τα εισαγωγικά, ας ξεκινήσω να μιλήσω για τα κορίτσια ξεκινώντας
για μένα από τα εύκολα, δηλαδή την αγαπημένη μου Αναστασία, με την οποία έχω προλάβει να βρεθώ 2 φορές. (Η ημερομηνία αναφέρεται στη 2η φορά. Η πρώτη ήταν 13/9/2011, πρωινή βάρδια πάλι.)

Τι να πει κανείς για αυτή τη γυναίκα; Διαβάζοντας κάποιοι τον τίτλο θα λένε ότι σίγουρα υπερβάλλω. Εντάξει, μπορεί η Μόνικα Μπελούτσι να είναι (λίγο) πιο όμορφη, αλλά πραγματικά δύσκολα βλέπεις στην Ελλάδα μια τόσο εντυπωσιακή γυναίκα με αναλογίες μοντέλου, μεσογειακό ταμπεραμέντο και ένα βλέμμα λάγνο όπως αυτό.

Την Αναστασία την είχα βάλει από καιρό στο μάτι, πριν ακόμα πάω πρώτη φορά στο στούντιο, από τις φωτογραφίες στο site και τελικά δεν έπεσα έξω. Την πρώτη φορά που την είδα να κάνει πασσαρέλα μαζί με τα άλλα κορίτσια της βάρδιας, μου πετάχτηκαν τα μάτια έξω και τα σάλια μου έφτασαν στο πάτωμα. Και δεν ήταν μικρός ο ανταγωνισμός καθώς εκείνη τη μέρα έκανε πασσαρέλα μαζίτης η πασίγνωστη Μαρίνα και το ανερχόμενο αστέρι, η Σάρα. Παρότι και τα άλλα 2 κορίτσια ήταν εντυπωσιακά, ο λάγνος τρόπος που με κοίταξε σε συνδυασμό με το μοντελέ περπάτημα της και το υπέροχο, δίμετρο ,μαυρισμένο, μοντελέ σώμα έκαναν την επιλογή πολύ εύκολη.

Πηγαίνοντας στο δωμάτιο, ήμουνα ήδη φτιαγμένος πριν ακόμα έρθει, αφού ποτέ δεν είχα την ευκαιρία ως τότε να κάνω σεξ με μια τόσο εντυπωσιακή γυναίκα. Δεν περίμενα πολύ, λιγότερο από 10 λεπτά. Κι αφού είχα κάνει ένα ντουζάκι και είχα μείνει με την πετσέτα ξαπλωμένος, μπαίνει η Αναστασία και τα χάνω για 2η φορά από την εντυπωσιακή εμφάνισή της. Το κορίτσι είναι πανύψηλο, 1.80 χωρίς τακούνια. Με τα τακούνια ήμασταν σχεδόν ίσα καθότι εγώ είμαι 1.95. Καταλαβαίνετε για τι ποδάρες μιλάμε...Αφού με χαιρετάει, βγάζει τα εσώρουχα και ξαπλώνει. Λίγο ψυχρή ίσως, αλλά πάντα εντυπωσιακή και πολύ καύλα. Το στήθος της που ήταν αρκετά μικρό ήταν το μόνο πράγμα που με χάλασε αρχικά, αν και η ωραία μεγάλη πεταχτή της ρώγα μού άλλαξε τη γνώμη σύντομα... Το κορμί της ήταν πολύ μαυρισμένο και έκανε ακόμα πιο πικάντικη την όλη κατάσταση, ειδικά όταν γύρισε μπρούμυτα και είδα αυτό τον υπέροχο κώλο και τις όμορφες ποδάρες της. Πρέπει να έχει τον πιο σφικτό, απαλό και καλοσχηματισμένο, "ψωμωμένο" πισινό που έχω δει από κοντά και το όλο θέαμα από πίσω είναι πραγματικά θεσπέσιο. Μετά από αυτό δεν άντεξα και της ζήτησα να κάνουμε 69, για να μπορέσω να απολαύσω το ποπουδάκι περισσότερη ώρα. Εκεί διαπίστωσα βέβαια ότι εκτός από ποπό έχει και υπέροχα μουνόχειλα, τεράστια, χαίρεσαι να τα περιποιείσαι. Η πίπα της είναι πολύ καλή, δυνατή, και είναι από τις λίγες φορές που δεν κατάλαβα τη διαφορά με προφυλακτικό ή χωρίς (αφού σε κάποια φάση κοίταξα μπας και είχε βγάλει το προφυλακτικό χωρίς να το καταλάβω). Μετά από περίπου 20 λεπτά τελείωσα (αφού είχαν παρεμβληθεί: πίπα, πήδημα στα 4 και ιεραποστολικό, 69, πίπα και λίγη μαλακία) και αφού η κοπέλα μου χαμογέλασε και μου έδωσε ένα χαρτομάντηλο να σκουπιστώ, σηκώθηκε να ετοιμαστεί να φύγει. Μου ζήτησε και το 10αρικο για το 69 που δεν το είχα ζητήσει εξαρχής, φιλιά στα μάγουλα και έξω από την πόρτα βιαστικά... Ναι οκ, ήταν κάπως ψυχρή επαγγελματίας θα έλεγε κάποιος και ναι, φιλί στο στόμα δε δίνει, τουλάχιστον δεν έκανε κίνηση. Ε και λοιπόν; Μμ...Εγώ πάντως ένα έχω να πω: είναι καιρός τώρα που είχα μετά από σεξ να πάρω αυτό το χαζοχαρούμενο, ενδεχομένως αγελαδίσιο χαμόγελο, και να μην μπορώ να το σταματήσω. Πέρασα πολύ καλά λοιπόν, και μετά από μια βδομάδα επακολούθησε και η 2η συνάντηση.

Η 2η συνάντηση μου με την Αναστασία επήλθε μετά από μία μέτρια συνεύρεση μου με την Ελένη, στην οποία θα αναφερθώ στην επόμενη μου κριτική, την Παρασκευή το μεσημέρι (2η βάρδια, 19/9/2011). Αφού τελειώνω με την Ελένη λοιπόν, ζητάω την Αναστασία και μπαίνω σε άλλο δωμάτιο περιμένοντας την. Έρχεται μετά από κάνα 20λεπτο περίπου και μου πιάνει ελαφρώς την κουβέντα. Της λέω "με θυμάσαι;", μου λέει ναι. Της λέω "και γω σε θυμάμαι, πολύ καλά", με νόημα... Γέλασε. Με ρωτάει τα νέα μου, το προσπερνάω εγώ κάπως βιαστικά και την ξαπλώνω στο κρεββάτι να τη γλείψω, αφού δεν άντεχα να περιμένω άλλο να απολαύσω την κορμάρα της. Αρχίζω να τη γλείφω παντού και επικεντρώνομαι φυσικά στα τεράστια μουνόχειλα της που είναι όλο καύλα και εκείνη αρχίζει να βγάζει ήχους ηδονής. Σε λίγο της ζητάω να κάνουμε και 69. Η αίσθηση για ακόμα μια φορά ήταν πολύ καλή, αλλά με μια μικρή δυσάρεστη έκπληξη... Το μουνί της δεν ήταν και τόσο καθαρό, αλλά ούτε και βρώμικο. Μάλλον είχε πλυθεί μόνο με νερό ή μόνο με χαρτομάντηλο και είχε ελαφριά μυρωδιά προφυλακτικού. Την προηγούμενη φορά πάλι είχε συμβεί το ίδιο αλλά είχαμε κάνει σεξ πριν το 69 και δεν έδωσα σημασία αφού ήταν το δικό μου. Αλλά μετά από αυτό, δεν ξέρω, πρέπει να προσέχει περισσότερο. Τέλος παντων, δε με χάλασε πολύ, γιατί η πίπα της ήταν για άλλη μια φορά εξαιρετική. Και πάμε στο κυρίως μενού που ήταν όλα τα λεφτά: της ζητάω αρχικά να ανέβει πάνω αυτή, πράγμα που δεν είχα κάνει την άλλη φορά. Ανεβαίνει και αρχίζει να με "πηδάει" ανελέητα. Μιλάμε για άγριο πήδημα, όχι αστεία. Βέβαια δεν ξέρω, ίσως το μουνί της δεν είναι και πολύ στενό και η εισχώρηση μου δεν ήταν άψογη, αλλά παρόλα αυτά με ξεπάτωσε! Λόγω και του ότι η ζέστη ήταν σχετικά αυξημένη, άρχισε κι αυτή να ιδρώνει. Εγώ εν τω μεταξύ πήγαινα πέρα δώθε στο κρεββάτι, με έσερνε κανονικά. Τόσο δυνατά κουνιότανε. Μου λέει "σε γαμάω εγώ τώρα". Μετά από 5-10 λεπτά και αφού με γάμησε πολύ καλά και ξεπατώθηκε, της είπα να αλλάξουμε στάση. Ήρθα εγώ από πάνω, αλλά δεν ξέρω, είναι από τις γυναίκες που δε με βολεύει το ιεραποστολικό, ίσως ακριβώς επειδή δεν είναι πολύ στενή. Δεν κράτησε για πολύ λοιπόν, αλλά ήθελα να τη γαμήσω και γω δυνατά να καταλάβει ότι είμαι άνδρας, μη με περνάει και για παιδάκι. Τη βάζω στα 4 λοιπόν και της ρίχνω ένα πήδημα αντάξιο με το δικό της, με μεγάλη δύναμη και ταχύτητα που λίγες φορές έχω ξανακάνει. Μετά από λίγα λεπτά, περίπου 5, κουράζεται και μου λέει να έρθει αυτή πάλι από πάνω. Πιο δυνατά αυτή τη φορά και φανερά ιδρωμένη πια, αλλά φαινόταν να το απολαμβάνει. Και μετά από 1-2 λεπτά που ήμουνα έτοιμος να τελειώσω, κατεβαίνει, και τελειώνω με το χέρι σε ελάχιστο χρόνο. Της λέω κουράστηκα και μου λέει χαμογελώντας: "μαζί κουραστήκαμε". Με ρωτάει αν πέρασα καλά και της λέω ότι πέρασα πολύ καλά. "Και εγώ" μου λέει. Αφού μου κάνει την καθιερωμένη για εκείνη ερώτηση αν έξω κάνει ζέστη, τη φιλάω σταυρωτά και φεύγει με ένα μεγάλο χαμόγελο, δείγμα ότι όντως πέρασε κι αυτή πολύ καλά. Σίγουρα η οικειότητα της 2ης φοράς βοήθησε πολύ και ήταν καλύτερη σε σχέση με τη σχετικά επαγγελματική ψυχρότητα της 1ης φοράς, αλλά η καύλα και κατά συνέπεια η απόλαυση παρέμεινε η ίδια.

Αυτά λοιπόν για την Αναστασία. Οι 2 αναλυτικές περιγραφές των συναντήσεων μας προέρχονται από συρραφή και διόρθωση ηλεκτρονικής επικοινωνίας που είχα με φίλο την ίδια μέρα των συναντήσεων και θεώρησα πως θα ήταν καλύτερα, αφού τότε η ανάμνηση ήταν πολύ πρόσφατη. Σε κάθε περίπτωση, για μένα η Αναστασία είναι κορυφή, και σε υπηρεσίες και σε εμφάνιση, και αξίζει να την επισκεφτεί όποιος βλέποντας την ένιωσε την ίδια καύλα με μένα. Για άλλες υπηρεσίες δεν μπορώ να βοηθήσω αφού δεν είμαι φαν του είδους, διαβάστε άλλες κριτικές. Α, και Αναστασία, το μόνο που θέλω από σένα, να πλένεις πιο καλά το "γατάκι" σου για να μπορώ να το περιποιούμαι καλύτερα... Θα τα πούμε σύντομα για νέο ξέσκισμα, ακόμα πιο δυνατό... Φιλάκια...






Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2011
"...αλλά ήθελα να τη γαμήσω και γω δυνατά να καταλάβει ότι είμαι άνδρας,μη με περνάει και για παιδάκι. "
Ψηλέ της έδωσες και κατάλαβε.Από δω και πέρα θα ξέρει να ξεχωρίζει τα παιδιά από τους άνδρες.Άξιος!
L
lithin
21 Σεπτεμβρίου, 2011
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα........
οντως!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2