Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400661
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαίνοντας στο ιντερνετ να δω τι παίζει στα studio βλέπω τις φώτο της Ντέλιας.Δεν φαινόταν πρόσωπο αλλά απο κώλο έσκιζε.Λεω θα την επισκεφτώ.Και ξεκινάω για Συγγρού 144.Φθάνω μου ανοίγει η τσατσα,πρώτη φορά που παω ωραίος χώρος,ζεστός και περιμένω.Βγαίνει η κοπέλα ξανθιά μετρίου αναστήματος με σιλικονάτο βυζί.Λεω για πες το πρόγραμμα.Μου το λεει.100 φουλ προγραμμα μου λέει.Λεω και 2 εκτονώσεις;Μου λέει τότε 50+50.Μαζί με το φουλ προγραμμα;Λεει οχι ξεχωριστά.Το σκέφτομαι λίγο και αποφασίζω 2 εκτονωσεις.Πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο.Μετά απο ώρα έρχεται το μωρό.Καλή και απο κοντά.Ρουμάνα στην καταγωγή.Ξεκινάω με χάδια και φτάνει σε τσιμπούκι.Καλό δυνατό.Μετά της λεω κάτσε πάνω και αρχίζει το καβάλημα.Μετά την γύρισα στο πλαι.Και τέλος ιεραποστολικό όπου κατέθεσα.Πάει η 1η εκτόνωση.Λέει θα έρθω σε 2 λεπτά γιατί δεν θα σου σηκώνεται κατευθειαν!!!Έρχεται λοιπόν ξαναβάζει σκουφάκι και αρχίζει.Μετά την παίρνω στα τέσσερα αλλά μιας και είχα χύσει πριν λίγη ώρα δεν τελείωνα και έτσι έπεσε πολύ δυνατό σφυροκόπημα.Ήρθε έκατσε πάνω μου τίποτα πάλι.Θα μου πεις γκρινιάζεις που γαμάς και δεν χύνεις και μάλιστα σε studio?Χμμμ;Τον βγάζω μου τον παίζει τίποτα,στα τέσσερα τίποτα,τον παίζω και εγώ τίποτα!!!Κουράστηκα και της λεω δεν πειράζει.Συζητήσαμε λίγο για την χώρα της,αν την προτιμά τώρα ή με τον κομμουνισμό(προτιμάει λέει τον κομμουνισμο όπως λέει και οι μεγαλύτεροι της 25 χρονών πουτάνα δεν πρόβαλε πολλά πράγματα)ώσπου με ευχαρίστησε και έφυγε.Συμπέρασμα:Πρώτη φορά είχα 2ο γύρο σε studio και είδα οτι είναι μαλακία να σε κόβει όταν χύνεις.Πρέπει να σε αφήνει μέχρι να σου φύγουν οι κάβλες.Γιατί και μετά το χύσιμο το πουλί μας είναι κατάρτι...και θέλει και άλλο φαιΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού