Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825531
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αδειούχος μετά απ' την ορκωμοσία απ' το στρατό και δεδομένης της... αφλογιστίας για 16 μέρες στο κέντρο όπου μόνο ψωλές υπήρχαν περίμενα πως και πως να πηδήξω μετά από καιρό. Τρίτη ξημερώματα λοιπόν ώρα 4:45 επισκέπτομαι το πολυαγαπημένο studio για κατάθεση στην Αναστασία την οποία είχα σταμπάρει μήνες τώρα κυρίως λόγω του κορμιού της και ιδιαιτέρως του κώλου της ο οποίος άνετα μπορεί να χαρακτηριστεί έργο τέχνης. Parking πανεύκολο λόγω ώρας σχεδόν έξω απ' το studio και στην υποδοχή η συμπαθέστατη κυρία Πέτρα. Μετά από σύντομη κουβέντα κάποια στιγμή ξεπροβάλλει η Αναστασία και παθαίνω το πρώτο ευχάριστο σοκ: Βλέπω μπροστά μου μια πανύψηλη μαυρομάλλα μελαμψή Ιταλίδα με τρομερό πρόσωπο, απίστευτο κορμί, ατελείωτα πόδια και έναν μεγάλο, στρογγυλό, καλοσχηματισμένο κώλο που αγγίζει τα όρια της τελειότητας. Επιπλέον kinky λεπτομέρειες σκουλαρίκι στον αφαλό, τατουάζ πάνω απ' το μουνί. Χωρίς πολλά λόγια δίνω το 100άρικο για φουλ προγραμματάκι και ανεβαίνω στο δωμάτιο 3 που με περίμενε πανέτοιμο κι όπως πάντα στην εντέλεια. Μετά από λίγη ώρα μπαίνει μέσα η Αναστασία και πιάνουμε την κουβέντα για πολλή ώρα λέγοντας από προσωπικά μέχρι για την... Ιταλία και μου δίνει την εντύπωση πως δε βιάζεται καθόλου (λογικό, μια κι όπως φαινόταν θα ήμουν ο τελευταίος της πελάτης). Κάποια στιγμή γδύνεται και έρχεται το δεύτερο ευχάριστο σοκ: Κάτω απ' το μπικίνι μπορεί να κρυβόταν ένα μικρό στήθος (γι' αυτό και το 9 στην εμφάνιση) αλλά μαζί μ' αυτό και ένα ζευγάρι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ σκούρες ρόγες τις οποίες μόλις τις βλέπεις δεν κρατιέσαι να τις πιπιλίσεις... Όσο για κάτω απ' τη μέση κρύβεται όχι ένα μουνάκι, αλλά μία μουνάρα όπως είπε εύστοχα ένας συναγωνιστής σε προηγούμενη κριτική του με μεγάλα μουνόχειλα. Βλέποντας λοιπόν μπροστά μου μία γυναίκα απ' αυτές που όταν τις βλέπεις δε σου έρχεται στο μυαλό πρώτα να τις γαμήσεις αλλά κυρίως να τις γλείψεις, αρχίζω από τις ρώγες για πολλή ώρα κατεβαίνοντας παρακάτω, στον αφαλό με το σκουλαρικάκι, στα τεράστια μουνόχειλά της όπου δεν είχε πρόβλημα και με το δάχτυλο και τέλος αφού τη γύρισα για να θαυμάσω αυτήν τη θεσπέσια κωλάρα η γλώσσα μου καταλήγει στην κωλοτρυπίδα της όπου την έγλειφα για πολλή - πολλή ώρα... Και ξανά μουνί και ξανά κώλο. Κάποια στιγμή ξαπλώνω ανάσκελα και έρχεται το μωρό από πάνω μου και αρχίζει μία ικανοποιητικότατη ακάποτη πίπα γλείφοντας επίμονα το πουτσοκέφαλο τόσο που της είπα να κάνει πιο χαλαρά για να μην έχουμε κανένα ατύχημα... Στη συνέχεια αρχίζω να ασχολούμαι με τα ατελείωτα πόδια της, να γλείφω τα δάχτυλα των ποδιών της με κατάληξη μία υπέροχη ποδομαλακία (το 'χει το άθλημα) η οποία μπορεί να διήρκεσε και 10'. Κάποια στιγμή λοιπόν περνάμε στη δράση πρώτα με αυτή από πάνω σε δύο στάσεις (μπροστά όπου έγλειφα ταυτόχρονα τις ρώγες της και μετά γυρισμένη πλάτη για να βλέπω την κωλάρα της). Γενικά δεν παίρνει σχεδόν καθόλου πρωτοβουλίες, αφήνει να την καθοδηγήσεις εσύ. Επίσης δεν επιχείρησα να την αρχίσω στα γλωσσόφιλα γιατί κάτι μου έλεγε ότι θα τα απέφευγε. Συνέχεια με την Αναστασία ανάσκελα κι εμένα να την πηδάω ιεραποστολικά (αφού πρώτα την είχα ξανά - γλείψει) όπου αντέχει πολύ στο σφυροκόπημα βγάζοντας παράλληλα υπέροχες κραυγούλες. Υπ' όψιν το μουνί της είναι ΠΟΛΥ στενό για ιερόδουλη. Στη συνέχεια την τοποθετώ στα 4 και μετά από ένα ακόμη σύντομο γλειφοκώλι αρχίζω να την παίρνω πισωκολλητά χουφτώνοντας τη με μανία και ολίγα χαστούκια όπου επίσης έχει μεγάλες αντοχές. Τέλος ήρθε η πολυπόθητη στιγμή να πάρω αυτόν το θεσπέσιο κώλο όπου αφού με ρώτησε πώς θέλω να το κάνουμε και αφού μου επισήμανε ότι δεν κάνει πρωκτικό πολύ καιρό επέμεινα να την πάρω στη "δύσκολη" γι' αυτήν στάση, δηλαδή στα 4, με την υπόσχεση όμως αν πονέσει πολύ να υποχωρήσω. Σ' αυτήν τη στάση ήρθε και η κατάθεση παρ' ότι συνηθίζω να τελειώνω με μαλακία πάνω στο σώμα της εκάστοτε κοπέλας, το θέαμα αυτής της κωλάρας ήταν too much για να αντέξω... Αμέσως μετά η Αναστασία πήρε τη μοναδική της πρωτοβουλία στην οποία δε θα μπορούσα να αρνηθώ: Ξεκίνησε ένα υπέροχο μασάζ ό,τι πρέπει μετά από την πράξη. Μόλις τελείωσε ντύθηκε καθόλου βιαστικά, φιληθήκαμε και βγήκε απ' το δωμάτιο. Μέχρι να κατέβω είχε κλείσει και το studio οπότε το μωρό με κέρασε βότκα που της ζήτησα φορώντας τα... πολιτικά της ρούχα, χαιρέτησα την κυρία Πέτρα και μετά ανταλλάξαμε ένα φιλί με την Αναστασία για καληνύχτα. Συμπερασματικά η Αναστασία δεν έχει το "κάτι παραπάνω" όπως κοπέλες σαν την Ελένη με τις οποίες μπορείς να ζήσεις μία τρομερή GFE εμπειρία, ούτε παίρνει πρωτοβουλίες όπως έκανε παλιότερα π.χ. η Βίβιαν. Πλην όμως μιλάμε για μία γυναικάρα πολύ φιλότιμη και δεχτική στο κρεβάτι την οποία αξίζει να επισκεφτείς μία ή και περισσότερες φορές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.657
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Μπραβο holic...πολυ καλή κριτική, περιγραφικότατη.
(4:45 γαμουσα όταν ήμουν φοιτητης...τωρα κοιμαμαι..χαρας το κουραγιο σου)

Καλή συνέχεια για τη θητεία σου, να περάσει γρήγορα και να προσέχεις.
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι?? δεν είσαι ακόμα φοιτητής?? αμάν...και γω τι κάνω εδώ πέρα μικρό παιδί...η ελένη μου είπε ότι είσαι πιτσιρικάς και άβγαλτος ακόμα...Χαμόγελο)))))))
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τριαντάρης είμαι...
Ολοι πιτσιρικάδες είμαι...

Α ωστε αυτα καθεται και σου λεει η Ελένη ε?
20 Σεπτεμβρίου, 2011
....Και ύστερα τα έχωνες στους αγαπουληδες ψαρακλα ;-) …καλό υπόλοιπο φίλε μου να είσαι καλά....
20 Σεπτεμβρίου, 2011
''...GFE εμπειρία...''

Πλεονασμός...( Girlfriend Experience εμπειρία )
B
bottom
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και όχι μόνο...ότι εσύ αμέσως μετά από εμένα κάνεις το καλύτερο κρεβάτι...Χαμόγελο))))
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aναστασια ετοιμασου, ερχεται η σειρα σου.......

:-) :-) ;-)

Πολυ καλη καλη κριτικη, thanks Womanaholic για τις πληροφοριες.

Καλη θητεθα.
21 Σεπτεμβρίου, 2011
Αξιος ουμαναχολικ! Πολλες καυλες στην αδεια και καλη θητεια!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8