Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161874
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο το κομοδινιασμα που εφαγα στο συγγεκριμενο οικημα την προηγουμενη φορα, και εξαληφωντας τον συναγωνισμο στιγμης που ειχα μεταξυ της ξανθιας πιτσιρικας με το αγορε μαλακιιιι, η Μαρια ηταν λοιπον μονοδρομος για να περασω εξισου καυλα.! μεσα στα ασπρα εσωρουχα της δοκιμασμενη λυση για μενα τελευταια δεν με απογοητευει ποτε, μπηκε ξεντυθηκα και αν και προσπαθησα να προσφερω κανα χαδακι με προσταξε να ξαπλωσω να που τα προσφερει η ιδια, η βυζαρες της μου φανηκαν ολιγο διωγκομενες και οι ρωγες της βγαζανε ματι.! καποιος προηγουμενος συναθλητης ισως θα της εδωσε την απολυτη ιδωνη.! χαδακια φιλακια απο μερους της, ενα τυπικο ισπανικο αναμεσα στα βυζακια της και σακουλα αλλα καλτσα αφου κατεβασε το πετσακι που πολλες δεν τον κανουν.! αν δεν καταιβει μονο του, πιπα απο τις καλυτερες που μου εχει κανει θα ελεγα, κατεβηκε και προς τα κατω προσφεροντας καραμελωμα και στα 2 αρχιδακια, ερεθιζοντας με στο επακρο, ειχα γινει υφαιστειο δεν αντεχα, επρεπε επιγοντως να τον θυλικωσω μεσα της, ιεραποστολικα μια σταση ολα τα λεφτα, τον εποιασε τον καθοδηγησε και τον εβαλε μεσα της, κλικαρισε κλασικα λες και το μουνι της ειναι φτιαγμενο για τον πουτσο μου, φιλια, αγκαλιες, σφιξιμο τα ποδια της πανω μου, eye contact, σταυρωτα φιλακια στα χιλια και να τααααα...ενιωθα το σπερμα να κατεβαινει απο την ραχοκοκαλια μου, να δημιουργητε στους ορχεις μου και να βγενει απο την ουρηθρα μου με ορμη μεσα σε μια απεραντη καυλα...! αυτο ηταν το κερασακι στην τουρτα θα ελεγα...
Καληνυχτιζμα, μετα απο ολιγολεπτη συζητηση και στο επανηδειν...
Μπορει η Μαρια να εχει τα πανω και τα κατω της, εγω την ειχα γνωρισει στα κατω της, την κυνηγησα γιατι την γουσταρα και ανταμηφτηκα (μεταφορικα) ...εμενα μου τεροιαζει θα ελεγα...παραμενει γυναικα με τα ολα της... .-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.298
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 22 Σεπτεμβρίου, 2011) 22 Σεπτεμβρίου, 2011
Συμφωνω μαζι σου για τα καλα λογια παιχτη!
καποιες παρατηρησεις αν μου επιτρεπεις!
Νομιζω οτι εχει λιγα κιλακια παραπάνω χωρις να ειναι αντιαισθητικα! Εχει χειρολαβες που τις βλεπεις ειδικα στα τεσσερα!
Ειναι λίγο βιαστικη να περασει απο την π..πα, στο sex!
θα ηθελα να κρατησει λιγο παραπάνω η οντως καλη της π..πα!
Και στο sex νομιζω προτιμα να εχει αυτη το πανω χερι, απο το ποια σταση θα κανεις μεχρι τι κολπάνια θα σου κανει!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1