Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825671
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα .Καταρχας να διευκρινησω οτι γραφω κριτικη για πρωτη φορα λογω του οτι δεν τα παω και πολυ καλλα με το πληκτρολογιο Χαμόγελο.Επισκεψη στο στουντιο για πρωτη φορα μετα την ανανεωση του αφου εχω να παω στο συγκεκριμενο πανω απο 2 χρονια.Παρασκευη απογευμα λοιπον και στην βαρδια ηταν η Ελενη η Μαρινα και η Κελλυ.Επειδη ο χρονος μου ηταν περιορισμενος ρωτησα τη κυρια της υποδοχης αν η Μαρινα ηταν πολυ απασχολημενη και μου απαντησε οτι ηταν ελευθερη ετσι αφου εδωσα το κατομπαλο περασα στον πανω οροφο διαλεγοντας το φουλ προγραμα χωρις αυταρχικο.Ο χωρος ειναι πεντακαθαρος και αυτο ειναι κατι που μου αρεσει πολυ λογο του οτι ειναι και ο λογος που δεν πλησιαζω στα μπουρδελα και προτιμω τα στουντιο.Η τυχη ομως σημερα δυστηχως δεν ητανε με το μερος μου.Μετα απο 40 λεπτα αναμονη και αφου ειχα κανει το ντουζακι μου και κοντευε να με παρει ο υπνος χτυπαει το τηλεφωνο το σηκωνω και ακουω την υπηρεσια να μου λεει οτι η Μαρινα ηταν κλεισμενη απο αλλον συναγωνιστη που ηταν πριν απο εμενα και μου ζητησε συγνωμη που εχει καθηστερησει και οτι θα καθηστερησει ακομα λιγο.Υπενθυμιζω οτι πριν ανεβω λογο χρονου την ειχα ρωτησει αν ειναι ελευθερη και μου ειχε απαντησει θετικα.Απανταω λοιπον ευγενικα οτι δεν πειραζει και θα περιμενω λιγο ακομα.Περασανε ομως αλλα 30 λεπτα και η Μαρινα πουθενα .Αντι λοιπον ο βλακας να ντηθω να ζητησω το κατομπαλο πισω και να φυγω πηρα τηλεφωνο απο το δωματιο την υπηρεσια και τησ ζητησα να ανεβει οποια κοπελα ειναι ελευθερη.Ετσι λοιπον μετα απο 5 λεπτα ανεβενει η Ελενη .Η Ελλενη μου αρεσε πιο πολυ απο ολλες πριν ανεβω αλλα λογω κριτικων που ειχα διαβασει για την Μαρινα δεν την προτιμησα τεσπα. Για να μην σας τα ζαλιζω ειχα ξενερωσει παρα πολυ απο ολη την φαση με αποτελεσμα να μην ευχαριστηθω καθολου τα 10 λεπτα που εκατσα στο δωματιο με την κοπελα λογω του οτι βιαζομουνα να τελειοσω να φυγω .Το στουντιο επαναλαμβανω ειναι καταπληκτικο απλα καλο θα ειναι να υπαρχει μια ειλικρινια στον πελατη γιατι δεν γνωριζετε ποσο χρονο εχει ο καθενας μας ελευθερο για να περασει εκει μεσα.Αν και πιστευω οτι το φταιξιμο ειναι δικο μου που δεν ζητησα τα λεφτα να φυγω και πληρωσα σαν χαζος 100 ευρω για πλακα.Κριτικη για την κοπελα δεν μπορω να κανω λογο του οτι ημουνα εγω αυτος που βιαζοτανε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2011
Kαλησπερα
Το εψαξα και εχεις απολυτο δικιο ειναι καθαρα δικη μας ευθυνη οτι εγινε και ευθυνη κυριος της υπηρεσιας που δεν σε ενημερωσε οτι η Μαρινα ειχε αλλα 3 δωματια πριν απο εσενα.
Σε παρακαλω , συγνωμη για οτι εγινε, εμας προσωπικα δεν μας αρεσει καθολου που αναγκαστηκες να πληρωσεις 100 ευρω για να βρεθεις τελικα με μια κοπελα που και της αρχικης επιλογης σου δεν ηταν αλλα και να κατσεις μαζι της μονο 10 λεπτα επειδη σαν ανθρωπος δεν μπορουσες να περιμενεις κι αλλο....
Απο εμενα οποτε θελεις μπορεις να ξαναερθεις στο studio στην Μαρινα που απο την αρχη ηθελες και να παρεις ενα φουλ προγραμμα των 100ε οπως ακριβος το ηθελες στην μιση τιμη των 50ε
Σε παρακαλω δεξου το , θα μας ευχαριστησεις παρα πολυ αν ερθεις και στειλε μου ενα προσωπικο μυνημα για να κανονισουμε την επομενη επισκεψη σου οποτε σε βολευει
Φιλια
Συγνωμη για την οποια παρεξηγηση
Φ
Φυλης104
20 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτό και μόνο ρε μπουμπού δείχνει πόσο προχώ επιχειρηματίας είσαι....φροντίζεις για το όσον το δυνατόν καλύτερα πράγματα για εμάς...είναι θετικό ότι αναγνωρίζεις και τα θετικά και τα αρνητικά(λίγα και σπάνια υπάρχουν)...
(Updated: 20 Σεπτεμβρίου, 2011) 20 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα...

Η κίνηση που έκανες για τον φίλο ήταν ορθή και φανερώνει επαγγελματισμό...( ας αρχίσω με καλά λόγια για να την καλοπιάσω...)
Ομως...( πάντα θα υπάρχει ένα όμως...) κατά την γνώμη μου ( έχω το δικαίωμα να πω την γνώμη μου έτσι ;...) θα ήταν ίσως πιο σωστό , εάν τον δεχόσουν δωρεάν και εξηγούμαι...
Ο φίλος είχε σκοπό να ξοδέψει 100 ευρώ και να κάνει την δουλειά του.
Με αυτή την λύση που του προτείνεις εσύ , τον αναγκάζεις να δώσει άλλα 50 ευρώ , δηλαδή σύνολο 150 ευρώ.
Εντάξει , μπορεί να εκλαμβάνεις τα 10 λεπτά της συνεύρεσής του με την Ελένη ως παροχή απλού προγράμματος , που μεταξύ μας είναι... , αλλά αφενός ο ίδιος δεν είχε σκοπό να πάρει ένα τέτοιο πρόγραμμα και το έκανε αναγκαστικά , αφετέρου δεν πέρασε καλά...
Φταίει βέβαια και ο ίδιος που κάθισε...
Αν τον δεχόσουν όμως δωρεάν , έμμεσα θα τον αποζημίωνες γενναιόδωρα για την ταλαιπωρία που είχε υποστεί και θα ήταν μία περισσότερο εντυπωσιακή κίνηση τόσο για τον ίδιο όσο και για όλους εμάς τους υπόλοιπους , δηλαδή , δεν θα φαινόταν ότι υπολόγισες ...
''Μου χρωστάς ένα πενηντάρικο για το απλό , τώρα σε ότι αφορά το πρόγραμμα που ήθελες , θα το πάρεις με έκπτωση 50%...''
Τώρα βέβαια , αυτός μπορεί να συμφώνησε μαζί σου , να μην έχει κανένα πρόβλημα και να είναι πολύ ευχαριστημένος...
Εγώ απλά είπα την γνώμη μου.
Αυτά...

(Να)Ευτυχείς
B
bottom
22 Σεπτεμβρίου, 2011
Αντζελα καταρχας πρεπει να ομολογησω οτι με εξεπληξε ευχαριστα το γεγονος που ενδιαφερθηκες και εψαξες το θεμα.Μακαρι να συνεχισετε να προσεχετε ετσι τουσ πελατες σας .Ειναι σιγουρο ομως οτι σιγουρα θα γινονται και λαθη οσο καλοι και να εισαστε το οτι προσπαθειτε ομωσ να τα διορθωσετε αυτο δειχνει μεγαλο αν μη τι αλλο επαγγελματισμο.Οσο για την προσφορα σου ειλικρινα δεν εχω αναγκη μειωμενης τιμης.Σιγουρα αυτο που θα μου αρεσε θα ηταν να πληροσω παλι 100 και να περασω παρα πολυ καλλα.Και παλλι συγχαρητηρια για το ενδιαφερον σου και ευχαριστω
23 Σεπτεμβρίου, 2011
Bottom : ''Αν τον δεχόσουν όμως δωρεάν... θα ήταν μία περισσότερο εντυπωσιακή κίνηση τόσο για τον ίδιο...''

gastone777 : ''ειλικρινα δεν εχω αναγκη μειωμενης τιμης.Σιγουρα αυτο που θα μου αρεσε θα ηταν να πληροσω παλι 100...''

Τελικά ,μάλλον δεν θα τον εντυπωσίαζε και τόσο η κίνηση.Το αντίθετο μάλιστα!...
Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...

B
bottom
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5