Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381991
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βρισκόμουν στην Καλλιθέα ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα και μετά την επίσκεψή μου σε παρακείμενο στούντιο είπα να περάσω και από το 40(ήξερα από το σάιτ ότι στο στούντιο θα βρίσκονταν η Έφη και η Ζωή). Πήγαινα λοιπόν για την Έφη, καθώς την είχα ξαναδεί σε προηγούμενη επίσκεψη και ήθελα να τη δοκιμάσω. Τι το ήθελα.... Μπαίνω μέσα, η τσατσά δε μου εξήγησε τα προγράμματα καθώς εγώ εξαρχής ήξερα τι ήθελα... Δίνω το 50ευρο για το κανονικό και περνάω μέσα...
Μετά από λίγο έρχεται η Έφη...Με το που έρχεται βγάζει το σουτιέν της, για να ρωτήσει το όνομά μου ούτε κατά διάνοια,και με το που πάω να γλείψω τα βυζιά της είχε ένα τέτοιο ύφος λες και έκανα κι εγώ δεν ξέρω ποιο έγκλημα...Μου κάνει "Ξάπλωσε"... Λέω κι εγώ από μέσα μου ας ξαπλώσω μπας και βελτιωθεί η κατάσταση... Αλλά τζίφος... Τα προκαταρκτικά ή μάλλον αυτά που εκείνη θεωρεί προκαταρκτικά και πρέπει να τα μάθει ήταν να μου ανεβοκατεβάζει το όργανο λες και έκανε αγγαρεία... Πάω ξανά να της γλείψω τα βυζιά ,τίποτα... Καμία συμμετοχή... Γλειψίματα, χαδια και τα λοιπά είναι άγνωστα στο λεξιλόγιό της... Φαντάσου δηλαδή να ήθελα να τη φιλήσω και στο λαιμό ή πουθενά αλλού, όπως αφήνει η Σοφία... Θα με πήγαινε μέσα για παρενόχληση... Μου πέρασε το λάστιχο, μου πήρε πίπα για μερικά δευτερόλεπτα όμως τη σταμάτησα.... Μπήκα μέσα της και σχεδόν αμέσως τελείωσα... Κάτι η ξενερα που εφάγα εξαιτίας της, κάτι η επαφή στο προηγούμνο στούντιο, κάτι η μέρα μου που ήταν από το πρωί σκατά και μέσα στο τρέξιμο δε με βοήθησαν... Αλλά και να κραταγα παραπάνω φαντάζομαι οτί θα καθόταν σαν αγγούρι να την πηδήξω... Όταν τέλειωσα μου λέει "πάντα ετσι γρήγορος είσαι;"... Πήγα να της απαντήσω κατάλληλα, αλλά συγκρατήθηκα και δεν το έπραξα...Της απάντησα απλά όχι... Μου λέει καλό βράδυ και έξω από το δωμάτιο...

ΥΓ1. Σημειολογικά και μόνο το αναφέρω ότι όταν πήγα να σηκωθώ για να δώσω τα λεφτά στην τσατσά αυτή νόμιζε ότι πήγα να φύγω και κόντεψε να μου ανοίξει την πόρτα... Μάλλον έπρεπε να την είχα αφήσει...

ΥΓ2. Ο τιτλος αυτού του άρθρου μάλλον δε θα έπρεπε να είνα ο παραπάνω... Αλλά "Σοφία και πάλι Σοφία'... Αλλά επειδή θα μπερδευτούν οι συναγωνιστές προτιμάται ο συγκεκριμένος...

ΥΓ3. Η Έφη ας βελτιωθεί επιτέλους όπως έχουν επισημάνει και άλλοι συναγωνιστές... Γιατί τα λεφτά που δίνουμε για εκείνη περνώντας μερικά λεπτά με την κάκιστη στάση και συμπεριφορά της μπορεί να δουλεύουμε και ολόκληρη βδομάδα για να τα βγάλουμε... Οποτε πρέπει να υπάρξει κάποια απόσβεση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Έφη
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού