Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825640
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γιατί γράφουμε κριτικές για τις εμπειρίες μας με τις κοπέλες; Μιλώντας για τον εαυτό μπορώ να αναφέρω τους παρακάτω λόγους κατά σειρά βαρύτητας:
1. Για να τους εκφράσω δημόσια το ευχαριστώ μου για αυτό που είναι και για αυτό που κάνουν,
2. Για να κατατοπίσω, όπως το καταλαβαίνω, κάθε ενδιαφερόμενο υποψήφιο επισκέπτη για το τι μπορεί να περιμένει,
3. Για να υποβάλω τις παρατηρήσεις μου για κάποια πράγματα που μπορούν να βελτιωθούν, σύμφωνα με τις προτιμήσεις μου, αν φυσικά, συμφωνούν και οι κοπέλες,
4. Με αφορμή τις εμπειρίες αυτές, να διατυπώσω κάποιες γενικώτερες απόψεις σχετικές με την ερωτική ζωή, που, ίσως, να φανούν ενδιαφέρουσες ή ακόμα χρήσιμες σε ορισμένους.
Πίσω στο Vodka Party της περασμένης Πέμπτης. Η απογευματινή βάρδια σχολάει, η Ελένη με έχει απογειώσει τόσο που καθυστερώ να φύγω για να δω μία τελευταία φορά τα κορίτσια καθώς θα φεύγουν και τσουπ, να η νυχτερινή βάρδια και τα μάτια μου κλειδώνουν στην Αναστασία. Μετά από αρκετή φιλική κουβεντούλα στο σαλόνι αποφασίζω ότι βραδιά πρέπει να συνεχιστεί και σε λίγο βρίσκομαι στο 3 να περιμένω, μετά από το ντουσάκι την κούκλα. Έρχεται αστράφτοντας από ομορφιά και ξεκινάμε σαν παλιοί φίλοι πια να απολαμβάνουμε την συντροφιά μας με όλο το γνώριμο ρεπερτόριο και κάποια καινούρια στοιχεία: ποδολαγνεία το ένα, που από καιρό το είχα στα υπ' όψη, αλλά δεν προλάβαινα να το ξεκινήσω. Και τώρα δηλαδή μία περίληψη είναι γλείψιμο στις πατούσες, ρούφηγμα τα δάχτυλα, αλλά βάζει υποψηφιότητα για πιο μόνιμη παρουσία στις συναντήσεις μας. Μία παρατήρηση σαν σχόλιο σε μία κριτική που είχα διαβάσει παλιότερα για ποδολαγνία με την Αναστασία. Ανέφερε ο πελάτης ότι είχε αντιληφθεί τα πόδια της να μυρίζουν ελαφρά. Η δική μου εντύπωση είναι ότι τα πόδια της ήταν φρεσκοπλυμένα (δηλ. αφού είχε αλλάξει στα ρούχα της δουλειάς), αλλά πως οι γόβες αφήνουν αναγκαστικά κάτι αδιόρατο, έστω και με μία σύντομη επαφή, που, πάντως δεν με ενόχλησε, αφού τα πόδια της ήταν πεντακάθαρα. Το άλλο καινούριο ήταν πιο πρόθυμη για φιλιά στο στόμα, όχι βαθειά, μόνο στα χείλια, αλλά και έτσι ανέβασε αρκετά την θερμοκρασία. Τι να πω, ίσως το ότι δεν με βλέπει πια σαν περιστασιακό πελάτη να κάνει τη διαφορά, πάντως δεν το θεωρώ σαν κεκτημένο δικαίωμα και αν σε επόμενη συνάντησή μας κάνει πίσω θα το δεχτώ χωρίς να ζητήσω το λόγο. Είναι μία ποιοτική, όπως πάντα και απόλυτα ικανοποιητική συνεύρεση με την Αναστασία. Υπάρχει μία λεπτομέρεια στο τέλος: δεν μπορώ να χύσω, ή τουλάχιστον μου φαίνεται πως αν το επιδιώξω πάση θυσία θα αργήσω πολύ και θα χαλάσω τη μαγεία ολόκληρης της επαφής. Αυτό δεν με ενοχλεί καθόλου. Όπως πολύ σωστά αναφέρει η Κάμα Σούτρα παρατεταμένη στύση χωρίς οργασμό ανοίγει δρόμους προς χώρους εκλεπτυσμένων ηδονών. Πότε-πότε το εφαρμόζω σκόπιμα, μόνο που στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον δεν είναι επιλογή μου. Ούτως ή άλλως αισθάνομαι θαυμάσια και προσπαθώ να πείσω γι αυτό την Αναστασία που, όπως κάθε γυναίκα σε παρόμοια περίπτωση, στην αρχή νομίζει πως δεν με έχει ικανοποιήσει και πως κάτι δεν έχει κάνει σωστά. Στο τέλος πείθεται καθώς ξέρει μάλιστα πως μία ώρα πριν είχα πάρει την Ελένη και αυτό της δίνει κάποια αποδεκτή εξήγηση, αν χρειάζονται εξηγήσεις. Τώρα βέβαια καταλαβαίνω ότι το φαινόμενο ίσως είχε περισσότερη σχέση με όλο το αλκοόλ μέσα μου που είχε αρχίσει να με σκορπίζει, αλλά εκείνη την ώρα δεν μου πέρασε από το μυαλό. Αποχαιρετιόμαστε λοιπόν τρυφερά, κατεβαίνω στο σαλόνι και, λογικά, έπρεπε να καλυνυχτίσω και να φύγω. Αμ δε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού