Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161871
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
εχοντας ακουστει πολλα για την λουση και τα περισσοτερα απ αυτα την κολακευαν πηγα και εγω να κανω το κασκαντεριλικι μου οπωσ αποδειψθηκε...
ομορφη η κοπελα με αδυνατο σωμα...οραιες αναλογιες μαυρισμενη με μικρο βυζι...παρναει μεσα...και εχουμε μηδαμινα προκαταρκτικα που εδω και μηνες αναζηταμε απο καποια τανα της προκοπης...φορεμα καλτσας σε μισο πεσμενο πουτσο και μια πιπα πολυ φλατ
ουτε κρυο ουτε ζεστη...επειτα ανεβαινει απο πανω οπου δεν εδειξε κατι ιδιαιτερο....επισης δεν ειχε ιδανικα βυζια για πιασιμο ωστε να το απολαυσεις μονος σου τουλαχιστον...οποτε ιεραποστολικο οποου τησ ζητησα να βαλει τα ποδια πανω στους ωμους μου και το εκανε....
εκανε ομψς και κατι που με χαλαει αφανταστα...με εσπρωχνε για μην μπω ολοκληρος μεσα...δεν ειμαι ψωλαρας ρε παιδες...και με ενοχλει οταν το κανουν αυτο...γαμιουνται καθε μερα δεν ειναι δυνατον να πονανε...απλα θελουν να σε ενερωσουν ισως δεν ξσερω τι να πω..οποτε απο μενα ηταν ενα χαμενο 40 ρι και κλσσικη περιπτωση υπερεκτιμισης τανας που γινεται καποιες φορες εδω μεσα (οχι φυσικα σκοπικα,δεν εννοοω κατι τετοι)και παμε ολοι και τρωμε το ακυρ..
αυτα αλανια μου ελπιζω να βοηθαω κ εγο με τη σειρα μου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού