Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 392 10
Sex Studio 326251
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
βλεποντας την πανεμορφη κατ εμε καντυ και εχοντας διαβασει καποιες κριτικες αποφασιζω να κοψω κ εγω ενα παραβολο...
μπαινω λοιπον μεσα και η τσατσα μου εξηγει πως η κοπελα ξεκιναει απο 50...ουτε λογος για παζαρι..και εχει ισπανικο σαν προγραμμα..λεγοντας πως ολες εδω περνουν 40 δεν καταφερα κατι....οποτε εδωσα το 50ρικο και περιμενα..
ηρθε χαμογελαστη η κοπελα κια ειχαμε εναν συντομο γυρο προκαταρκτικων..με φιλια στο λαιμο και χουφτωματα..επειτα μια πιπα μικρης διαρκειας και μετρια ..ουτε ασχημη ουτε πολυ ωραια...επειτα ηρθε απο πανω μου οπου δεν το κατεχει το αθλημα...αλλα βλεποντας την καυλωνεις αφανταστα...επειτα ζητησα να της γαμησω τα βυζια και με αφησε....και της λεω θελλω να τελειωσω εδω.....μου λεει οχι...τη κοιταω και της το λεω ακομη μια φορα και μου γνεφει το ναι..λιγο στο πισοκολλητο γιατι δεν αντεχα αλλο και επειτα τελειωμα στα θεσπεσια βυζια της...η κοπελα εχει απιστευτη θεα στα 4 και ειναι πολυ ομορφη....περιγραφη δεν κανω γιατι εχουν κανει αλλη...
πιστευω πως ειναι καλη επιλογη αλλα λογω τιμης δεν θα υπαρξει δευτερη φορα αλα επισης και λογω συμμετοχης της κοπελας που κανει απλα τα βασικα...αλλα η ομορφια της ειναι που σε κανει να μην ζητας κατι παραπανω...
δηλαδη μια αξιοπρεπεστατη ξεπετα των 50....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού