Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825646
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματάκι σήμερα, κατηφορίζω προς το γνωστό δρόμο...πάρκινγκ δυστυχώς πουθενά, και η ερωτική ένταση μέσα μου σε υψηλά επίπεδα, οπότε που υπομονή να περιμένω μπας και αδειάσει καμιά θέση. οπότε το αφήνω στο γωνιακό πάρκινγκ...το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να δω και να αγκαλιάσω την ελένη μου...ακόμα δεν είχε τελειώσει η προηγούμενη βάρδια, οπότε έπεσα πάνω στη νεφέλη....αγκαλιές, φιλιά, πειράγματα....της δίνω και ένα καφεδάκι που είχα μαζί μου από τα 4...τα υπόλοιπα για μένα, ελένη κ κέλλυ...κάθομαι καναπέ, η ευγενέστατη υπηρεσία με κέρασε κ ένα ποτήρι νερό...σε λίγο ακούω το τρίξιμο της μεταλλικής πόρτας(λαδώστε την λίγο ρε παιδιά),και να σου η κούκλα μέσα σε ένα υπέροχο συνολάκι....σκισμένο τζιν, ωραίο μπλουζάκι τιρκουάζ από πάνω και πολύ ωραία πέδιλα...αράζουμε λίγο καναπέ, τσιγαράκι της δίνω κ καφεδάκι...τα είπαμε για το προχτεσινό βότκα πάρτυ, για τα μπουζούκια μετά...της λέω ότι έχω αποφασίσει να πάρω το πρόγραμμα της μια ώρας με τα 200 ευρώ...τα δίνω στην υπηρεσία, πηγαίνω στο δωμάτιο, γρήγορο ντουσάκι και περίμενα λίγο...σε λιγότερο από 10 λεπτά σκάει η ελένη μύτη με ένα μικροσκοππικό στρινγκ και με τα στήθη της περιφερόμενα με χάρη..Κουλ ξεκινήσαμε με χαλαρό μασαζάκι από μέρους μου σε όλο το κορμί και σε κάθε ξεχωριστό μυ της ελένης...αφού είχαμε πολύ χρόνο, μάλλον το παράκανα και την παραχαλάρωσα αλλά αυτό τελικά βγήκε σε καλό...με μια αποφασιστική κίνηση μου έπιασε τα πόδια και με εγκλώβισε ώστε να μπορεί να με περιποιηθεί...το στοματικό χωρίς προφυλακτικό και ειδικά από την ελένη, έχει άλλη χάρη...μετά από λίγο, και με δική της πρωτοβουλίαΓλώσσα γυρνάμε σε 69...το να γλυφόμαστε παράλληλα μου ανέβασε ακόμα παραπάνω τη λίμπιντο...το αιδοίο της πεντακάθαρο, μοσχομυριστό...δεν χόρταινα να παίζω με τη γλώσσα μου με τα χειλάκια της, να παίρνω δυνατές ρουφηξιές μέσα από τον κόλπο τηςΝτροπή... Της είπα να βάλουμε σκούφο για να αρχίσει η μάχη και δε δυσανασχέτησε καθόλου...ξεκίνημα με reverse cowgirl,όπου είχα θέα όλο της το κωλαράκι και της έχωνα τα νύχια μου στην πλάτη της...στη συνέχεια στα 4, όπου την έβαλα να χαμηλώσει το κεφάλι της και την μέση της ώστε να είναι όσο πιο τουρλωτό το κωλαράκι της...σνεχίσαμε για κάμποσο και της πετάω με ύφος δήθεν ανήξερο, να δοκιμάσω το κωλαράκι σου?? μετά τη σχετική προετοιμασία, την άφησα εκείνη να με βάλει μέσα της...η αίσθηση ήταν μαγική. Ίσως η πιο σφιχτή τρυπούλα που έχω επισκεφτεί ποτέ...Σπασίκλας κάθε σπρώξιμο αποτελούσε και μια αγωνιώδη προσπάθεια να μην τελειώσω μέσα της και να κρατηθώ όσο πιο πολύ μπορούσα...μετά ήρθε εκείνη από πάνω μου χωρίς να αλλάξουμε είσοδο...μετά τη γύρισα σε κλασσική στάση όπου όμως ένιωσα ότι ήθελα να δώσω πανηγυρική λήξη στη συνεδρία και από ότι φαίνεται το κατάλαβε και με μια κίνηση ματ(με ξαφνιάζει κάθε φορά η ευελιξία της), μου βγάζει το προφυλακτικό και αρχίζει να με γλείφει ασταμάτητα ένώ παράλληλα είχε φέρει την πατούσα της στο πρόσωπο μου(κ όμως γίνεται) και την έγλυφα και έπαιζα με τα δαχτυλάκια της...δεν ήθελα κ πολύ και η συσσωρευμένη ενέργεια τόσων ημερών βγήκε από μέσα μου με δύναμη και με βρήκε να σπαρταράω από την ένταση σαν την τσιπούρα έξω από το νερό μόλις την έχουν πίασει οι ψαράδες...αυτό που μπορώ θυμηθώ από την συνεχή διαδοχή των συναισθημάτων είναι ότι ένιωθα ένα συνεχές ρίγος και ανατριχίλα από τα αγγίγματα της ελένης και από την επαφή των σωμάτων μας..΄
Ήταν υπέροχη εμπειρία και μάλλον η μία ώρα δεν φτάνει όυτε αυτή για να την χορτάσεις.
ΥΓ1:γνώρισα κ τη Σάρα...Η κοπέλα δεν υπάρχει!!! Κορμάρα, υπέροχες καμπύλες, φάτσα που υπόσχεται πολλά...άρχισε να κουνιέται μπροστά στην ελένη τόσο αισθησιακά στο ρυθμό της μουσικής, που ήμουν έτοιμος να ξαναμπώ στο δωμάτιο μαζί της αυτήν την φορά...αλλά κρατήθηκα για κάποια επόμενη...Σπασίκλας Σε ευχαριστώ μελαχροινό μωρό μου!!
ΥΓ2:Έκατσα λίγο στο σαλόνι μετά, απολαμβάνοντας το ουισκάκι μου και ήρθε και μου έκανε παρέα η έταιρη μελαχροινη της παρέας, το κελλάκι όπου μου είπε κάποιες κουβέντες οι οποίες με ξάφνιασαν ευχάριστα και θα τις εφαρμόσω...ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού