Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824168
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άφιξη στο 104 κατά της εφτά χθες το απόγευμα για να απολαύσω ένα ακόμα event της Άντζελας…μπαίνοντας μέσα είχε αρκετό κόσμο γύρω στα πέντε με έξι άτομα άπου ανάμεσα τους ήταν και ο λαγονησις..την πρώτη κοπέλα που είδα ήταν η γλυκιά μου Ελένη όπου και χαιρετηθήκαμε ενώ μου έκανε κατά διαστήματα παρέα όταν δεν είχε δουλεία …αμέσως μετά βγήκε και η ωραία γκαρσόνα Νεφέλη όπου με περιποιήθηκε καταλλήλως στα ποτά αλλά και να μου κάνει παρέα στο σαλόνι…η sexy μαρίνα εκτελώντας χρέη υπηρεσίας πηγαινοερχόταν στο σαλόνι τακτοποιώντας τους πελάτες στα δωμάτια…να μην ξεχάσω φυσικά την τσαχπίνα Αλεξάνδρα όπου ήταν και αυτή γκαρσόνα όπου με σερβίρισε μια φορά, όπως επίσης και την εντυπωσιακή Άντζελα όπου πήγαινε πάνω κάτω λόγο φόρτου εργασίας….φυσικά δεν έχω πολλά να πω για το υπέροχο πανέμορφο και αιθέριο πλάσμα όπου σε μια στιγμή ήρθε να με χαιρετήσει τρυφερά και μου έκανε για λίγο παρέα…πραγματικά χθες η κελλυ έλαμπε για μια άλλη μια φορά αλλά δυστυχώς επειδή είχε πολύ δουλεία δεν έκατσε πολύ στην παρέα….εδώ φυσικά να γράψω και για την γνωριμία μου με τον CHEYENNE amjik μαθιου και biker όπου κάναμε καλή παρέα και χαλαρή κουβέντα ώσπου πέρασε η ώρα και με πήρε η μαρίνα και με πήγε στο δωμάτιο 3 ενώ παρήγγειλα να μου φέρει μια ακόμα βότκα….
Κάνοντας ένα πανάκι και περιμένοντας αρκετή ώρα θα έλεγα μπήκε η ομορφιά μου με το τσιγάρο στο χέρι και τρυφερά με αγκάλιασε ενώ μπήκε και η μαρίνα να μου αφήσει το ποτό μου…
Σε πολλές λεπτομέρειες δεν θα μπω αυτήν την φορά γιατί ειπώθηκαν πολλά πράγματα που σε αυτό συνέβαλε βέβαια και τα ποτά που είχαμε πιει έως εκείνη την στιγμή…αυτό που θα πω είναι ότι ήταν η πιο τρυφερή συνεύρεση που πραγματοποιήθηκε μεταξύ μας…στη αρχή μου έκανε στοματικό στην συνεχεία της έγλυψα το αιδοίο της μετά κάναμε 69 μετά κάναμε ερωτά σε στάση ιεραποστολική και αργότερα στα τέσσερα ύστερα πάλι λίγο γλείψιμο στο αιδοίο της και στα οπίσθια της παλι στοματικό και ήρθε το τέλος στο ωραίο της στήθος…αν και κουρασμένη και ζαλισμένη από τα ποτά αφού ήμουν ο τελευταίως στην βάρδια ανταποκρίθηκε σε ότι ήθελα να κάνουμε… αφού κάναμε μπανάκι μαζί ντύθηκε και έφυγε από το δωμάτιο ενώ το ίδιο έκανα και εγώ…στο σαλόνι αφού έκατσα για λίγο πίνοντας το ποτό μου χαιρετήθηκα με όλη την παρέα και αναχώρησα για το σπίτι γύρω στης δώδεκα τα μεσάνυχτα ….

ΥΓ 1 αν με ξαναρωτήσει κανείς πόσα λεφτά έχω δεν συζητάω τα οικονομικά μου παρά μόνο με τον λογιστή μου…ζούμε και σε χαλεπούς καιρούς…. Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ2 Άντζελα περιμένουμε το επόμενο event σου ….Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2011
άρε ταφ, χάρηκα που τα είπαμε από κοντά, έστω και αν ήμουν σε περίεργη κατάσταση...πράγματι το event ήταν τέλειο, απλά πολύς κόσμος ρε γμτ...με την ελένη μόνο κλεφτιές ματιές...άντε και σε άλλα με υγεία!!!
ΥΓ:αλήθεια, πόσα λεφτά έχεις??? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα(εγώ πολλά, θα μου τα φάει όλα το στούντιο)χεχεχεχε
17 Σεπτεμβρίου, 2011
''...με περιποιήθηκε καταλλήλως στα ποτά...''

''...παρήγγειλα να μου φέρει μια ακόμα βότκα…''

''...αφού έκατσα για λίγο πίνοντας το ποτό μου...''

Αυτό το θέμα με το ποτό να το κοιτάξεις...
B
bottom
17 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αντέχει....αυτοί οι νέοι είναι δυνατά στομάχια!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3