Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150952
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι Κυριακής λίγο πριν τις 4… Επίσκεψη στο στούντιο της Βουλιαγμένης για να γνωρίσω την Αλίσα… ο χώρος αρκετά καλός. και το δωμάτιο επίσης , αλλά δεν είχε ντουζιέρα… Η κοπέλα μικροκαμωμένη , ξανθό (προς το ασπρο) μαλλί κοντό με μικρό στήθος (παιδικό) και μικρό κωλαράκι …καθαρή και αρωματισμένη , ωραίο πρόσωπο και φοβερά μάτια (αν και στις φωτογραφίες δείχνει πιο όμορφη) . Πολύ καλή στην επικοινωνία και αρκετά καλή στα προκαταρτικά … όταν εφτασε να με πάρει στο στόμα της .. εκεί ήταν όλα τα λεφτά…. Φοβερή πίπα , βαθιά μέχρι τέρμα (είχε βάλει όλο τα καυλί μου μεσα στο στόμα της… ) και να με κοιτάει με τις ματάρες της … είχα πάθει πλάκα .. ήμουν έτοιμος να χύσω … την σταμάτησα και μπήκα μέσα της ( το μουνάκι της αρκετά στενό) στην κλασική στάση , μετά από λίγο στα 4 αλλά δεν τρελάθηκα να πω την αλήθεια γιατί το κωλαράκι της είναι πολύ μικρό (αθλητικό)… Να σας πω εδώ ότι αυτός ο σωματότυπος δεν μου αρέσει … προτιμώ τις νταρντάνες με βυζάρες και κολάρα …. Αλλά έλα που ήμουν πολύ καυλωμένος από την πίπα της και δεν άργησα να τελειώσω … Τέλος θα έλεγα ότι η κοπέλα είναι αρκετά καλή έως πολύ καλή , αρκεί να σας αρέσουν τα μικροκαμωμένα κοριτσάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού