Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328724
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερος γυρος λοιπον με την Καντυ, σε πληρες προγραμμα, με jacuzzi, στα 120 ευρω.

Για την εμφανιση της να μην πω πολλα, μια που κυκλοφορουν φωτογραφιες της.
Ενα σχολιο μονο. Αν η Μαιρουλα εχει το καλυτερο στηθος, τοτε η Καντυ εχει
το καλυτερο "πισω συστημα" Η θεα και η αισθηση του πισινου της στα τεσσερα και κυριως
οταν ξαπλωσε μπρουμητα ειναι εργο τεχνης!! Σμιλεμενος πισινος, σε τελειο μεγεθος!!
Απ΄την αλλη, δεν μ΄αρεσει καθολου στις γυναικες το κοντο-αγορε μαλι.

Αρχικα προκαταρκτικα στα ορθια, φιλια στο στομα, οπου μου γυρισε τον ποπο της και κολωτριβοταν.
Φοβηθηκα οτι δεν θα καταφερω να βγαλω το προγραμμα και θα τελειωσω πριν την ωρα μου.
Εν τελει πηγαμε στο νερο, οπου η συμετοχη της ηταν αψογη. Μηχανη του sex που δεν ειπε
οχι σε τιποτα. Εγιναν ολα οσα επρεπε να γινουν με πολυ καλη διαθεση. Δεν θα μπω
σε λεπτομερειες. Ιδιαιτερη στιγμη το finger fucking που της εκανα στο νερο και εδειχνε
να απολαμβανει πολυ. Δυστυχως λιγο πριν τελειωσει, εσφιξε τα ποδια της και με απομακρυνε.
Για δικους της λογους δεν ηθελε να ερθει σε οργασμο, πραγμα που αν συνεβαινε, θα το εκτιμουσα.
Ας ειναι...

Στο κρεβατι συνεχιστηκαν τα παιχνιδια. Ιδιαιτερη στιγμη οταν ξαπλωσε μπρουμητα,
προσφεροντας μου μια τελεια θεα. Ξαπλωσα κι εγω πανω της, ψαχνωντας καθε λεπτομερεια του
ατελειωτου κορμιου της.

Στη συνεχεια προφυλακτικο και δευτερος γυρος πιπας. Ο πρωτος γυρος στο νερο, χωρις
προφυλακτικο, ηταν καλυτερος.
Μετα την εβαλα απο κατω και αρχισε το κυριως πιατο. Με τα ποδια κατω, πανω, πλαγια
φαινοταν να το απολαμβανει ιδιαιτερα. Το απολαμβανα βεβαια κι εγω.
Δυστυχως οταν φανηκε παλι οτι ερχοταν οργασμος γι΄αυτην μου ειπε please stop.
To σεβαστηκα για δευτερη φορα.
Αφου πηραμε μερικες βαθιες ανασες και οι δυο, ακολουθησε τριτος γυρος συντομης πιπας
και μετα ανεβηκε αυτη απο πανω, οπου ηρθε το τελος για μενα.
Μετα ξαπλωσε πανω μου, χωρις να βγω απο μεσα της, και ψιθυρισε very nice!
Τυπικο η οχι? Ποιος ξερει?

Μερικα σχολια. Very nice και για μενα, αλλα ειμαι λιγο προβληματισμενος.
Ενω τεχνικα ειναι αρτια, αντικειμενικα πολυ ομορφη, με το χαμογελο παντα στα χειλη
και ευδιαθετη, εμενα κατι μου λειπει. Προτιμω τις πιο ευθραυστες γυναικες. Η Καντυ
παρ΄οτι μικρη, σου δεινει την αισθηση του επαγγελματια. Αλλα ειναι το sex επαγγελμα?

Αρχικα δεν μου αρεσε ο ορος "Ντιβα" της κριτικης του Gameover, αλλα τελικα εχει δικιο.
Ειναι μια ντιβα, που για την ωρα παντως κανει πολυ σωστα την δουλεια της. Αλλα θα το
ξαναπω, το sex δεν ειναι δουλεια. Λειπει το GFE που πολυ μ΄αρεσει.
Αν καποιος ψαχνει μια sex machine, δεν πρεπει να την χασει.

Θα ξαναπαω βεβαια καποια στιγμη, οχι ομως με την συχνοτητα των αυτων των ημερων.

Η τσατσα και παλι πολυ ευγενικη, προσφερε μαλιστα και αναψυκτικο οσο την περιμενα
στο δωματιο.





Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού