Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328364
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η πολυαναμενομενη Καντυ ηρθε στην Σαλονικα μας εδω και μια βδομαδα, μετα απο τηλ, εποικηνωνια εμαθα οτι θα δουλεψει βραδυ, οποτε αρχισα απο νωρις να Τον σφαλιαριζω να στρωσει χαρακτηρα.!!
Η Καντυ ειναι μια ξαθια 23χρονη πολωνεζα, με προυπηρεσια στην Αθηνα, πηραμε μια γευση απο της φωτογραφιες της οι οποιες αντικατοπτριζουν το 100% το οποιο θα συναντησει ο καθενας μολις αντικρυσει την Καντυ μεσα στο δωματιο, γιατι εξω στο σαλονιναρισμα η κοπελια χανει αρκετα και δεν αναδυκνιετε οπως θα επρεπε, ξανθο αγορε μαλι, προσωπο τελειο ομορφο baby face, με εντονο μακιγιαζ στα ματια, φατσουλα για φιλιμα.! χαμογελο ολα τα λεφτα.! βυζακι μεσαιο παρα πολυ ωραιο μαλακο φυσικο, ηταν εκπληξη μιας και στις φωτο ειναι το μονο που αδικητε, περηφερεια εντονη με μπουταρες που εχουν ταση για ψωμακια, σφιχτη μεταξενια επιδερμιδα μαυρησμενη. και κωλααααρα.!! σε γενικες γραμμες θυμιζει εντονα την Χριστινα την Γερμανιδα σε ποιο large εκδοση, ανετα θα τις εκανες αδερφες θα ελεγα.!! αλλα σε επιδοσεις και τρελα κυριως.!...η Χριστινα ειναι μπροστα...
Στην ουσια τωρα, η τσατσα αν και ευγενικη πιεζε για προγραμμα 100€, ειπαμε δεν τρελαθηκαμε ακομα.!! ...η Καντυ μπουκαρε μεσα αρκετα γρηγορα βγαζοντας οτι φορουσε πανω της, δεχτικε τα χαδια μου πανω στο κρεβατι γονατιστοι και οι δυο, το μωρο μοσκοβολουσε απο πανω εως κατω ενα διακριτκο αρωμα φρουτων.??? το οποιο κολησε επανω μου και με εκανε να την θυμαμαι μετα το περας της πραξης, συνεχισε τα προκαταρτικα τριβοντας με τα βυζια της ολο μου το σωμα, εκει καπου αρχισαν να με ποιανουν τα γελια σε μικρο βαθμο μιας και σκεφτομουνα τον συναθλητη jo, Και ολα αυτα που κατα καιρο ειχαν υποθει στην μπουρδελοκατασταση για την αφιξη της Καντυ, η κοπελια με εβλεπε να χαζογελαω και χαμογελουσε και αυτη διακριτικα, ποιος ξερει τι θα ελεγε απο μεσα της εκεινη την στιγμη.?? τα προκαταρτικα συνεχιστηκαν μεχρι να μου τον κανει ντουρο, ενω εγω την χουφτωνα ατελειωτα, αφου περασε την καποτα αρχισε μια πιπα χαλαρη με αυξανομενο ρυθμο χρησημοποισε και λιγο δοντι, μια πιπα που δεν με ενθουσιασε καθολου, θεση προς τα εμενα να μπωρω να ποιανω τα παντα, ακομα και το μικρο μουνακι της το οποιος δεν δοκιμασα να εξερευνησω. Σταματησε απο μονη της και πριν με ρωτησει πως θελω, ειχα κανει ολους τους υπολογισμους μεσα στο μυαλο μου, δεν θελησα να αρχισουμε ιεραποστολικα μιας και αυτη την σταση την ηθελα για το τελος, αλλα ουτε αυτη απο επανω μιας και διαβασα οτι δεν ποιανει φουλ αποδοση εκει ψιλα, οποτε την εστησα στα 4αρα, στηθηκε καλως, αν και εχουμε διαφορα υψους θα ελεγα βολευτικα καλως, στην θεα που αντικρισα στηνομενη στα 4αρα...εριξα δυο χριστοπαναγιες και 2 σταυροκοπηματα και μπηκα μεσα.!! Αισθηση θα ελεγα μηδεν πρεπει να ειχε χρησημοποιησει κρεμα, βαρεσα αρκετα και κανοντας κινηση να γυρω πανω της να τις ποιασω τα βυζακια της διαπιστωσα οτι δεν φτανω.!! ...οποτε τις συγοψυθηρισα να αλαξουμε σταση ιεραποστολικα, εχοντας την face to face, με το ζορι κρατιομουνα να μην την φιλισω, οποτε αρκεστηκα σε φιλακια και γλυψιματα στο λαιμουδακι της αλλα και στα βυζακια της, οι ποδαρες τις σε καποια φαση βρεθηκαν στο λαιμο μου να μου κανουν κεφαλοκληδωμα.! η συμετοχη της απο κατω πολυ καλη, με αναστεναγμους και με κυκλικες ανασυκωμενες κινησεις της λεκανης της περασε καλως, καπου εκει βλεποντας την φατσουλα και τα χιλακια της θελοντας να την δαγκωσω.!!...ηρθε το τελος, το οποιο δεν το καταλαβε οποτε το εκμεταλευτηκα την κατασταση μπενοβγενοντας ακομα λιγο μεσα της...
Φιλακι για καλυνηχτησμα στο μαγουλο και....σακ βουαγιαζ.!!
Καλη περιπτωση η Καντυ, αν και δεν εμεινα με ανοιχτο το στομα, σωμα κοινο κλασικο, συμπεριφορα low profile, μηχανικες κινησεις, σου αφηνει μια γλυκα στο στομα που θες να ξαναδοκιμασεις, οποτε ακομα μια φορα θα προσπαθησω με Καντυ...για ολους τους αλλους.??? απλα προτεινω να δοκιμασουν μια φορα Καντυ, απο αποψης ομορφιας που την συγγαταλεγω στις ποιο top ομορφες κοπελες αυτην την στιγμη στην Θεσσαλονικη μας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.312
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού