Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154892
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ύστερα από ένα μήνα αποφάσισα να την επισκεφτώ πάλι. Νεαρή, μετρίου ύψους, ελαφρά πιασιματάκια, μάλλον μικρά στητά-σφιχτά στήθη, υπέροχα οπίσθια.
Με υποδέχτηκαν με χαμόγελο, δίνω το αντίτιμο (100), αναγκαστικά ντουζάκι λόγω ζέστης και περιμένω.
Ξεκινήσαμε με χάδια-φιλιά στα όρθια, αγκαλιές στο κρεββάτι.
Ξάπλωσα, έκατσε στο στήθος μου με το γατάκι στο πρόσωπο, χούφτωνα μεσούλα και στήθη.
Και οι δυο στα γόνατα. Χάδια-φιλιά-γλειψίματα εκατέρωθεν, φιλάει υγρά και παρατεταμένα. Με χάιδευε απαλά στη πλάτη ενώ πιπίλαγε τις ρόγες μου, μου άρεσε ο τρόπος που το έκανε. Τραβήγματα στα γεννητικά κατόπιν προτροπής.
Ξάπλωσε, ξανά προκαταρκτικά, ξύσιμο στα γεννητικά με τα δάχτυλα των ποδιών, έπαιξε με το δονητή.
Της είπα να κάτσει στα τέσσερα, υπέροχη η θέα των οπισθίων, την έγλειψα παντού, χούφτωνα τα στήθη της.
Την γύρισα ανάσκελα, πάλι παιχνίδια.
Τοποθέτηση προφυλακτικού με το στόμα. Στοματικό χωρίς χέρια, εξαιρετικό.
Ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα, άψογη. Αργές παλινδρομήσεις, έγλειφα όπου έφτανα. Την έπιανα πότε από τη μέση πότε από τα στήθη άλλοτε από τους ώμους. Έγλειφε, πιπιλούσε, δάγκωνε τα δάχτυλα μου. Ελαφρά κουνήματα, έβγαζε κραυγούλες.
Έφτασα κάποιες φορές ως το τέλος, ήθελα όμως να την χαρώ ακόμα. Έδειξε να το θέλει και η ίδια, παύση για παιχνίδια και ιεραποστολικό μέχρι τέλους, συνέχεια κάτι έβρισκε να κάνει.
Ξαπλώσαμε, κουβεντούλα, χαδάκια. Δυο φιλάκια και αποχώρηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
0
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2011
πάντα άψογη η τερέζα!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1