Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825667
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άφιξη στο studio Oriental παρέα με τους SPEED, Biker, Heelover και Μαθιου για το προγραμματισμένο whiskey party.

Η ατμόσφαιρα εορταστική, με αρκετό κόσμο στο σαλόνι, όπως επίσης και στα δωματια. Χρέη υπηρεσίας η Μαρίνα, η Νεφέλη ήταν υπεύθυνη για το σερβίρισμα των επισκεπτών και εργαζόμενες η Άντζελα η Ελένη και η Κέλλυ που ήταν και η «εκλεκτή» της βραδιάς.

Περάσαμε πολύ ώρα στο σαλόνι , πίνοντας, και κουβεντιάζοντας και είχε φτάσει σχεδόν το τέλος της βάρδιας, όταν - επιτέλους – ανέβηκα στο γνωστό μου πλέον δωμάτιο Νο 4.

Μιλήσαμε λίγο και άρχισαν τα πρώτα χάδια και τα πρώτα προκαταρκτικά. Δεν θα κουράσω πολύ με περιγραφές μιας και αυτή η συνάντηση μου μαζί της, κυμάνθηκε όπως έχω αναφερθεί στις προηγούμενες κριτικές μου.
Σε πολύ πολύ ψηλά επίπεδα δηλαδή.

Άριστη στα προκαταρκτικά της, παιχνιδιάρα, ναζιάρα, δεκτική και στις δικές μου «φιλοφρονήσεις».
Το στοματικό της και πάλι μοναδικό, με πάρα πολύ καλή τεχνική.
Στο sex πρόθυμη για το οτιδήποτε, μιας και ανταλλάξαμε κάποιες νέες στάσεις αυτή την φορά, εμπλούτισαν το ρεπερτόριο μας.

Σε κάποιες μάλιστα έδειξε να ξαφνιάζεται.
Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, την σήκωσα στα όρθια και την κρατούσα στα χέρια μου, με τα πόδια της τυλιγμένα στην μέση μου, χωρίς αυτή να μπορεί να ακουμπάει κάπου, παρά μόνο να είναι «γαζωμένη» στο σώμα μου και την ανεβοκατέβαζα. Επιστροφή στο κρεβάτι και νέες στάσεις με την ιδία άψογη συμμέτοχη.
Μετά το τέλος, και πάλι φιλική κουβέντα, μέχρι την αποχώρηση της.
.
Άλλη μια πολύ καλή συνεύρεση με την Κέλλυ. Αν και ήμουν ο τελευτείς επισκέπτης μιας επίπονης βάρδιας, και παρά τα εμφανή σημάδια κούρασης που είχε, έκανε ότι χρειαζόταν για να με αφήσει απόλυτα ικανοποιημενο. Γελαστή, ομιλητική, και πολύ καλή στην δουλειά της, μου απέδειξε ότι δίκαια είναι στο top των προτιμήσεων μου αυτό τον καιρό.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κέλλυ, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2011
Συγγνώμη ,αυτό το ουίσκι πάρτυ που περιγράφεις είναι κάτι σαν happening στο συγκεκριμένο στούντιο ή το είχατε κανόνισει από πριν οι τέσσερις σας?
13 Σεπτεμβρίου, 2011
παει το ουισκι παρτυ τελιωσε, αν και εχει μηνει λιγο dimple και black label
τωρα εχει αλλο παρτυ
http://www.filis104.com/el/antgela-exclusive
Φ
Φυλης104
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Αύριο ξεκινάω εντατικό γυμναστήριο. Πρέπει επειγόντως να ενισχύσω τετρακέφαλους, ραχιαίους και κερκιδικούς.
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tα παρτυ της Αντζελας ειναι για ολο τον κοσμο και φυσικα οχι μονο για εμας τους τεσσερεις.
Ειχε προηγηθει το σαμπανια-παρτυ, τωρα το ουισκυ και ακολουθει το βοτκα.........
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Δύσκολη στάση... ή είσαι εξαιρετικά χειροδύναμος, φίλε Cheyenne, ή εχεις εκπληκτική τεχνική... (μάλλον το δεύτερο λόγω εμπειρίας)...

Πάντως τα καλά σχόλια έχουν ξεχωριστή αξία όταν ακούγονται απο τα στόματα των κοριτσιών, και φυσικά από τους συναδέλφους..
Είσαι το μοναδικό άτομο που έχω ακούσει και απο τις δυο πλευρες..κατα γενική ομολογία..
Απλά... respect..
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

Παω 6 χρονια γυμναστηριο και η συγκεκριμενη σταση ειναι καποιο ειδους "προκληση" με κοπελες σαν την Κελλυ.

Το "ρεκορ" μου σε αυτη την σταση ειναι με την Βαλεντινα (Βουρβαχη 19).....

:-)
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επίσης απαιτεί εξαιρετική συνεργασία και βεντουζάρισμα από πλευράς της κοπέλας.
Φαίνεται ότι ήρθε η ώρα να ιδρυθεί η αερολέσχη του Φ104. Αερολέσχη, πως λέμε αερογάμης... Όπως ξέρουμε, η στάση είναι ιδιαίτερα κατάλληλη και για TRIO MMF. Ιδού δόξης πεδίον λαμπρό! Δεν πιστεύω να αρνηθεί καμμία κοπέλα να δηλώσει μέλος!
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δίνε ιδέες φίλε μου δίνε ιδέες!!! αερολλέσχη
με πιλότους ελένη κέλλυ κ αλεξάνδρα!!!
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

... με αεροσυνοδούς τους πελάτες...
Και πιλότους όλες! Λες να έχει κάποια υψοφοβία;

Συνοδευτικό ποιηματάκι:

-Σ' αγαπώ, σ' αγαπώ!
-Και που με βάζεις;
-Σε βάζω στο ...
-Κι αν πέσω απ' το ...
-(Συμπληρώνεται επί τόπου κατά περίπτωση)

Σημείωση: Αυτό ήταν και παλιό παιδικό παιγνίδι που, ίσως, οι νεώτεροι δεν το ξέρουν.
13 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

''...Τέλος 1962. Πιτσιρίκι 14 χρονών τότε...''

Στα 63 ότι και να κάνεις...
B
bottom
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2