Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Sex Studio 32214
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σταθηκα τυχερος μεσα στην ατυχια μου λιγακι χτες! Επεσα πανω στην αλλαγη της βαρδιας και προφανως ημουν ο τελευταιος πελατης για εκεινη την ημερα και την κοπελα παντα Μεγάλο χαμόγελο Ειχα εναν ενδοιασμο αρχικα γιατι λεω θα με ξεπεταξει αλλα πηρα το ρισκο γιατι μου αρεσε και ηθελα να το κλεισω σερι τριαδα μαζι και με το σημερινο που εριξα το πρωι. Οποτε all in με ενα αρκετα καλο φυλλο... Η Μαριζα εχει ωραιο βλεμα και εκφραση στο προσωπο, σου μενει στο μυαλο σιγουρα και με εμενα συνδυαστηκε με πολλα βρωμολογα και εκφυλη συμπεριφορα στο γαμησι επανω.. Με κατι τεραστιες πλατφορμες να την κανουν πιο ψηλη απο εμενα και με ενα ωραιο babydoll εσκασε μυτη στο δωματιο και ξεκινησε να με μπαλαμουτιαζει και να με χουφτωνει με την μια. Δεν ηταν βιαστικη ομως, ενδεχομενως της βγηκαν οι καβλες της ημερας, τι να πω! Ξεκινησε τις προστυχιες, τις ξεκινησα και εγω και η καβλα ανεβηκε αρκετα γρηγορα... "Σου αρεσει οπως στον τσιμπουκωνω" και κατι τετοια ομορφα και πολυ ταιριαστα για την στιγμη.. Εγω ανταπκρινομουν καταλληλα καθε φορα. Επαιξα με τα βυζια της αρκετη ωρα οσο μου τον επαιζε. Στο στομα της ο πουτσος μου ηταν λες και ηταν βασιλιας, πολυ καλη πιπα. Βαθεια και αρκετα υγρη, αφηνε τα σαλια της πανω στον πουτσο μου και μετα τα μαζευε, ηξερε σιγουρα τι εκανε καθως εδειχνε εμπειρη. το ιδιο σκηνικο εκτυλιχτηκε και οταν ξεκινησαμε να πηδιομαστε, ο ενας παρεσερνε τον αλλον με προστυχες κουβεντες, ματιες και πιασιματα παντου.. Δεν ειχε προβλημα στο δυνατο γαμησι, αντεχε πολυ καλα και μαλιστα ηθελε και αλλο. Τιποτα το προσποιητο, ολα της εβγαιναν με φυσικο τροπο και αυτο φαινοταν καθως δεν ειχε πασπαρτου συμπεριφορα κατα την διαρκεια της συνευρεσης. Σιγουρα θα την ξανασυναντουσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού