Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824161
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Από την προηγούμενη μέρα μου είχε μπει στο μυαλό μου ένα ωραίο σενάριο να πραγματοποιήσω και έτσι κατηφόρισα στο 104 να βρω την πανέμορφη κελλυ μου για να το κάνω πράξει .
Μπαίνοντας μέσα στο σαλόνι όπου καθόταν ένα παλικάρι ακόμα η ευγενέστατη υπηρεσία μου είπε πια κορίτσια υπήρχαν κελλυ Νεφέλη και Γιασμιν αλλά δεν την κούρασα με πιο πολλά αφού της είπα πια θέλω και έκατσα στο καναπέ να την περιμένω προσφέροντας μου ένα ουισκακι η υπηρεσία . μετά από κανένα πεντάλεπτο βγήκε από το δωμάτιο 1 και με μια εγκάρδια αγκαλιά και φιλία κανονίσαμε τι θα κάνουμε και ανέβηκα στο 4 για φουλ πρόγραμμα.
Μπαίνοντας μέσα ξεντύθηκα έκανα μπανάκι και περίμενα τον κορίτσαρο μου απολαμβάνοντας το ποτό μου. Σε δέκα λεπτά
Μπήκε μέσα με όλο ναζί και μου είπε τι να σου ντυθώ λοιπόν ? καλογριά της είπα και μάλιστα θα είσαι ηγουμένη στο μοναστήρι…πήγε λοιπόν στην ντουλάπα έβγαλε την στολή και ντύθηκε…αλλά η πονηρούλα μου είχε και μια έκπληξη…αφού ήρθε προς το κρεβάτι η πιο σέξι καλογριά που έχω δει τσούπ πετάχτηκε και μια όμορφη νοσοκόμα που δεν ήταν άλλη από την Νεφέλη όπου ήρθε να με εξετάσει για να με εγκρίνει για τις καλογριές μετά…αφού κάναμε τις σύστασης με την Νεφέλη ξαπλώσαμε οι τρεις και αφού έκαναν τα κορίτσια ψιλοπαιχνιδι ενώ εγώ θώπευα τον αρκετά στητό πισινό της Νεφέλης έφυγε από το δωμάτιο για να αρχίσει η εξομολόγηση με την κελλυ…
Λοιπόν της είπα να κάτσει στο κρεβάτι να βγάλει το εσώρουχο της και εγώ να είμαι γονατιστός στα ποδιά της. και άρχισε να μου λέει αν έκανα διάφορες αμαρτίες και πάντα της έλεγα ναι…και πάντα μου έλεγε έτσι ε? θα τιμωρηθείς γιαυτο και έχωνε το κεφάλι μου στο αιδοίο της όπου εγώ δεν έχανα την ευκαιρία και το έγλυφα με μανία…αυτό έγινε για αρκετή ώρα μέχρι που γύρισε και από πίσω άπου έγλυψα αυτόν τον θεσπέσιο πισινό της… α είσαι και εσύ αμαρτωλή βλέπω της είπα και σηκώθηκα πάνω ενώ αυτή γονάτισε και άρχισε το υπέροχο στοματικό που ξέρει με φοβερή θεά βέβαια Που Είχαμε από τον καθρέφτη στα πλάγια . μετά της είπα να βγάλει τα ρούχα αλλά μου είπε όχι ακόμα δεν τιμωρήθηκες αρκετά…και έτσι αφού μου έβαλε προφυλακτικό με πήρε και με έβαλε στη κλουβί μέσα . εκεί μου άρπαξε το πέος έξω από τα κάγκελα και άρχισε να το ρουφάει…βγαίνοντας από το κλουβί ανέβηκε στο μπάγκο απάνω και στα τέσσερα που ήταν άρχισα να της κάνω ερωτά πολύ δυνατά….και καταλήξαμε στο κρεβάτι όπου αφού κάναμε 69 μετά μου ανέβηκε πάνω όπου μου έκανε ένα δυνατό σφυροκόπημα και τέλος στα τέσσερα της έκανα πρωκτικό όπου είχα για θεά αυτόν τον υπέροχο πισινό(αχ!) όπου τελικά ήρθε και το αναμενόμενο τελείωμα …και έτσι μου είπε στο τέλος "σε συγχωρώ από όλα τα αμαρτήματα σου"Μεγάλο χαμόγελο ….τελειώνοντας κάναμε μπάνιο μαζί και αφού κουβεντιάσαμε για διάφορα θέματα την χαιρέτισα ντύθηκα και έφυγα και εγώ…

ΥΓ χωρίς υπερβολή η σημερινή επίσκεψη ήταν η καλύτερη μου. .ένα μεγάλο μπράβο στην κελλυ όπου σέβεται με το παραπάνω τα χρήματα που καταθέτουμε γιαυτην για να περνάμε καλά…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Το κανατε το 104 μονη εσφιγμενου!!!! Χεχε!
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Νομίζω δεν υπάρχει κοπέλα που να της ταιριάζει τόσο πολύ η στολή της καλόγριας...όσο η Κέλλυ!

Φίλε TAFTAAR νομίζω είχε μια αυρα αυταρχικού η περιγραφή σου...ίσως γιατι μου γεννά αναμνήσεις η Κέλλυ ντυμένη καλόγρια.. (πάντως τα σενάρια και οι στολές..δίνουν το κάτι παραπάνω στο sex game..)
07 Σεπτεμβρίου, 2011
Ρε συ TAFTAAR, πόσα λεφτά έχεις τέλος πάντων; Όλες τις μέρες σου εκεί στο Φ104 τις περνάς! Και δε λέω ότι δεν περνάς καλά, αλλά...είναι πραγματική ζωή αυτή;
07 Σεπτεμβρίου, 2011
ταφτάρ φίλε μου ακόμα ισχύει η πρόταση μου να νοικιάσω κανά δωμάτιο σπίτι σου...ΖΗΛΕΥΩ!!!πότε ο γάμος με το καλό???lol
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4