Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καταρχην θα πω την προσωπικη μου αποψη οτι θεωρω το συγκεκριμενο στουντιο το καλυτερο αφενως γιατι η τιμη ειναι 30 ευρω η αρχικη κ εχει πολυ καθαρο χωρο κ αφετερου γιατι συνηθως εχει μουνια με πανω απο το μεσο ορο εμφανιση οποτε πιστευω τα συνδιαζει ολα κ στην τελικη αλλο να παει χαμενο το 30αρι κ αλλο το 50αρι..παρολο που η συγκεκριμενη ειναι η χειροτερη που εχω δει σε αυτο κ επειδη βιαζομουν ειπα να ρισκαρω



ΕΜΦΑΝΙΣΗ--->κοντοπουτανο,καστανο,φατσα βλαχορωσιδα τελειως ομως βλαχικη σωμα σχετικα σφιχτο με 2 κιλα παραπανω κ βυζαρες πολυ ωραιες βυζικες.φοραγε κοκκινο στριγκακι με μια καρδουλα στην κωλοχαραδρα κ μαυρα ψιλοτακουνα πολυ καυλα,παρολο που απο εμφανιση δεν σκιζει



ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ--->ειχα διαβασει κριτικη κ ημουν προετοιμασεμνος για την φολα αλλα επειδη δεν ειχα χρονο κ επειδη μ αρεσουν τα ρισκα ειπα δεν γαμιεται...μπαινει μεσα ριχνει ενα χαμογελο ψευτικο κ πιανει κατευθειαν το ακαυλωτο πουλακι μου κ αρχιζει να το παιζει γρηγορα...εννοειτα πως δεν καυλωσα.μετα της λεω να βαλει το λαστιχο κ να αρχισει σιγα σιγα το τσιμπουκι...προσπαθησε αλλα μην φανταστειτε τιποτα σπουδαιο απλα πανω κατω...επειδη τωρα τελευταια καυλωνω τοσο πολυ που ειμαι ετοιμος να χυσω απο το τσιμπουκι την σταματαω κ την βαζω απο πανω...εκει πηγαινε σιγα σιγα ηταν στενη η αληθεια κ δεν εβαλε κρεμα παρολο που την εφερε κ σιγα σιγα κ αμιλητη συνεχισε το κουνημα...επετρεπε γλυψιματα φιλακια στο μαγουλο κ τα σχετικα...την γυρναω απο πανω εγω οπου ειχε βαλει το χερι της στο κεφαλι κ σκεφτοταν λες κ ηταν κανας φιλοσοφος μηδεν συμμετοχη λες κ ημουν βιαστης αισθανομουν αλλα στα παπαρια μου γελαγε ψευτικα...την γυριζω στα 4 οπου εκει καταλαβα τι πραγματικα συμβαινει...πρεπει να ειναι καινουργια απειρη κ ντροπαλη γιατι το καυλακι αρχιζε να κουναει το κωλαρακι του πολυ αισθησιακα κ ωραια εγω να της πιανω την λεκανη κ να νιωθω κ αυτη να τριβει τις πατουσες τις στα ποδια μου...γενικα καθησα αρκετη ωρα αλλα μετα οταν τελειωσα αμιλητη εφυγε



ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ---->επειδη γνωριζω οτι οι περισσοτεροι απο εσας ειστε απαιτητικοι την συγκεκριμενη δεν συστηνεται για σιγουρα πραγματα καθως ειναι μικρη κ αμαθη....εμενα ομως επειδη μ αρεσει το φρεσκο κ αδουλετο σωμα το ευχαριστηθηκα πολυ κ ειδικα οταν καταλαβα οτι ντρεπεται κ οτι στα 4 γαμιοτανε ωραια μου αρεσε αλλα απο ομιλια μηδεν...η μονη συμβουλη που μπορω να δωσω ειναι οτι με υπομονη κ ενδεχομενως με καθοδηγηση να περασετε καλα αλλα συστηνεται σε ριψοκυνδικους





υσ--->κ μενα η τσατσα μου ειπε εαν ειναι καλη κ τα σχετικα αλλα της ειπα οτι ηταν καλα γιατι την λυπηθηκα κιολας την κοπελα μην φαει κ κανα ξυλο



30 ευρω η λυπητερη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2008
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού