Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824511
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μία αποτυχημένη συνεύρεση σε οίκο της Φυλής (Σοφία 84Β) είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στο εν λόγω studio πρώτον για να δω πως είναι κ δεύτερον για να ρεφάρω...

Μπαίνω μέσα κ αρχίζω να μιλάω με την πολύ ευγενική αλλά όχι κ τόσο συννενοήσιμη υπηρεσία...Μου περιγράφει τις κοπέλλες κ τις υπηρεσίες τους κ σε λίγο μία μία παρέλασαν μπροστά μου.Περισσότερο εντύπωση μου έκανε η Νεφέλη (η άλλη ήταν η Αλεξάνδρα αν θυμάμαι καλά).Το μόνο σχετικά αρνητικό είναι ότι οι κοπέλλες διαφέρουν πολύ από τις φωτογραφίες,όχι τόσο προς το χειρότερο,απλά μου δόθηκε η εντύπωση ότι έχουν τραβηχτεί πολύ καιρό πριν.Καλό θα ήταν να ανανεωθούν πιστεύω...

Μπαίνω στο δωμάτιο,κάνω το ντουζάκι μου κ περιμένω τη δεσποινίς.Μπήκα στο δωμάτιο που βρίσκεται λοξώς δεξιά όπως μπαίνεις.Απολύτως καθαρό,περιποιημένο κ καλόγουστο...Έρχεται λοιπόν η Νεφέλη κ αρχίζουμε την κουβεντούλα.Σε λίγο αρχίζει κ τα προκαταρκτικά παράλληλα με την κουβεντούλα...Η πίπα της αρκετά καλή,με αρκετές καβλωτικές ματιές να σε φτιάχνουν...Αφού επήλθε η στύση με ρώτησε πως ήθελε να αρχίσουμε κ της είπα στα 4..Το στήσιμό της πολύ καλό,κ η θέα του κώλου της ο οποίος πιστεύω ότι είναι το πιο δυνατό σημείο της εμφάνισής της,φοβερή.Συνυπολογίζοντας την ψιλοαποχή μου απο το σπορ κ μια υποτυπώδη συνεύρεση πριν από λίγη ώρα,γίνεται εύκολα κατανοητό ότι το τέλος δεν άργησε να έρθει...

Συνοψίζοντας...

Το δωμάτιο πολύ ωραίο κ άκρως καθαρό κ η συμπεριφορά της κυρίας επί της υποδοχής εξίσου καλή

Η κοπέλλα από εμφάνιση είναι μια χαρά (όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο).Κοντούλα,μελαχρινή με κανονικό στήθος αλλά πολύ ωραίο κώλο...
Η συμπεριφορά της καθώς κ η συμμετοχή της ήταν σε αρκετά ικανοποιητικά επίπεδα...
Δεν μπορώ να πω ότι δεν πέρασα καλά,αλλά δεν συνάντησα κάτι το ιδιαίτερο ώστε να την ξαναπροτιμήσω...
Την επόμενη φορά μάλλον θα δοκιμάσω κάποιο από τα βαριά πυροβολικά του οίκου...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού