Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161870
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Μαρία ήταν μια από τις κοπέλες που έψαχνα εδώ και καιρό, καθώς σύμφωνα με τις
περιγραφές,είναι κάτι παραπάνω απ'τα ρουμανοστάνταρντ της πόλης,αρκεί νατην βρεις στα
κέφια της.Στο τηλ.που πήρα απάντησε η ίδια ευγενικά και με καλή διάθεση
γι'αυτό και πήγα.Ευδιάθετη και χαμογελαστή ήταν και στην υποδοχή,με έναν γλυκό τόνο στη
φωνή της κάτι πουμε έκανε να περάσω σκεπτόμενος ότι την πέτυχα σε καλή μέρα.
Δίνω 50e στην συμπαθέστατη και ευγενική μιλφοτσατσά για γλυψιμο και
μπαίνω.Ερχεται η Μαρία,μια ψηλή ξανθιά προς τα 35 με μεγάλο κρεμαστό στήθος και κάποια
παραπάνω κιλά ιδίως στην περιφέρεια που δεν είναι αυτά που τη χαλάνε τόσο,όσο το ότι είναι
χαλαρή κ αγύμναστη.Ετσι μην περιμένετε κάτι σε πρώην μοντέλο από Τσεχία αλλά κάτι σε
νταρντανοχωργιατοπούλα με ωραίο πρόσωπο.
Μόλις μπήκε,ενώ ξεντυνόμουν,μου λέει να ξαπλώσω πριν ακόμα φτάσει στο
κρεβάτι.Κατευθείαν μου περνάει το προφ/κό,ανεβαίνει πάνω μου και μου τρίβει τα βυζιά της
πάνω κάτω δύο φορές(αυτό λέγεται προκαταρκτικάΧμμμ;?).Κάθεται στα 4 στο κάτω μέρος του
κρεβατιού,ανάμεσαστα πόδια μου ώστε να μην πιάνω τίποτα, και ξεκινάει μια καλή σχετικά
πίπα παίρνοντάς τον σχεδόν όλο κάποιες φορές,μικρής όμως διάρκειας.Τότε μου λέει "έλα για
γλυψιμο" και πριν ολοκληρώσει τη φράση της έχει ήδη ξαπλώσει και σηκώσει το μουνί της προς
εμένα.
"Κάποιος βιάζεται" σκέφτομαι και απαντάω ότι πρώτα θα τη φιλήσω και πάνω.Τη φιλάω στο λαιμό,στα μάγουλα και μια φορά
στα χείλη αλλά είδα ότι δεν γουστάρει πρόσωπο, οπότε συνέχισα από λαιμό και κάτω μαλακά, ενθυμούμενος κάτι περι γκρίζων ζωνών.Ετσι παρόλο που της έγλυψα μαλακά το στήθος,δεν με άφησε πάνω από δυο μόλις φιλιά το καθένα!"Δε γίνεται να μη γλύψω τέτοιο στήθος της λέω" και με αφήνει να συνεχίσω λίγο ακόμα,λες μου κάνει κάποια χάρη.Τότε με το χέρι της άρχισε να με ωθεί μαλακά προς τα κάτω,κάνοντας πλέον φανερή τη βιασύνη της.Ξεκινάω λοιπόν το γλυφομούνι με τη Μαρία να με κοιτάζει στα μάτια κάνοντας και καλά πως το γουστάρει,αφήνοντάς με αρκετή ώρα να τη γλύφω βαθειά,στο μοναδικό σημείο της επαφής που ευχαριστήθηκα.Λίγο πάντως που πήγα να τη φιλήσω στο εσωτερικό των μπουτιών της ως τα γόνατα δε με άφησε για να μην καθυστερήσω.Μετά μου πετάει ένα "στα 4" ,σηκώνεται γρήγορα και μου κάνει ξανά πίπα σε αυτή τη στάση,γυρνώντας το σε doggy.Εκεί εγώ βλέποντας τη διάθεση ξεπέτας το πήγα πολύ χαλαρά, και επειδή είδε οτι έτσι δεν είχα σκοπό να τελειώσω,τη γύρισα αδιαμαρτύρητα σε ιεραποστολικό.Πήγα να την ξαναγλύψω για να καυλώσω πάλι αλλά δεν με άφησε λεγοντάς μου
κάτι περι κρέμας (δεκτό).
Εκεί όταν της ζήτησα να σηκώσει ψηλότερα τα πόδια της για να έχω καλύτερη δείσδυση,το έκανε με τη τρίτη που της το είπα.Φιλιά στο λαιμό δεχόταν αλλά απρόθυμα και το μόνο που έκανε ήταν να μου τσιμπάει τις ρώγες (σιγά το πράγμα).Ασε που είχε και τα δάκτυλα του άλλου της χεριού σα δακτυλίδι γύρω από τον πούτσο μου για να μην μπαίνω βαθιά.Δε το απολάμβανα και τόσο αλλά κάπως τα κατάφερα να
έχω στύση.Σε ένα σημείο του μέσα-έξω βγήκα, και τότε είδε λίγο υγρό στην καπότα οπότε μου λέει "τέλος".Παραξενεύτηκα που τελικά έχυσα μες τη βαρεμάρα αλλά και να συνέχιζα δε θα ευχαριστιόμουν και τίποτα περισσότερο.Αμέσως τότε σηκωθηκε και έφυγε λέγοντας ένα τυπικό ευχαριστώ.Συνολικός χρόνος όλων αυτών: 8 λεπτά.
Κακή διάθεση η Μαρία δεν είχε,ούτε ήταν σπαστικιά ή σνομπ (όπως πχ η Βιολέτα).Ηταν όμως πολύ βιαστική χωρίς καμία πρόθεση να
ευχαριστήσει,ακολουθώντας την πρακτική πίπα-γλύψιμο-γαμήσι-επόμενος,επικοινωνία ή έστω ενεργητικότητα μηδέν,αγγίγματα και φιλία ελάχιστα, δηλ.κλασική ξεπέτα Βαρδαρίου,λες και δεν ήμουν σε studio το οποίο μάλιστα θέλει να θεωρείται από τα καλύτερα.Τώρα αν δεν της φτάνουν τα 50e για να αποδώσει και θέλει 80άρια και άνω ή πρέπει να σκάσεις πρώτα τα 50 και μετά να δεις αν έχει κέφια,πρόβλημά της.Κρίμα για την συμπαθέστατη τσατσά ( να υποθέσω οτι ήταν η Αννα;),μαζί της μάλλον θα περνούσα καλύτερα.
Από μένα πάντως άλλη φορά δεν έχει με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού