Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566762
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα και πάλι σε όλους! Σήμερα επισκέφθηκα το μαγαζί από το οποίο έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Μου άνοιξε η τσατσά, η οποία ήταν πολύ ευγενική και μου παρουσίασε την κοπέλα, την Χριστίνα από Γερμανία (μαύρο μαλλί, όχι πολύ μακρύ, ύψους περίπου 1,77 μ. με τακούνια και ηλικίας μεταξύ 25 και 27). Η κοπέλα κάνει διάφορα προγράμματα και εγώ επέλεξα αυτό με μασάζ και ποδολαγνεία, το οποίο στοιχίζει 60 €. Στο δωμάτιο ήταν πολύ ευδιάθετη και πρόθυμη και αρχικά ξεκινήσαμε με ποδολαγνεία, έπειτα μου πήρε πίπα (πολύ καυλωτική), στην συνέχεια ακολούθησε ιεραποστολικό και τέλος καταλήξαμε και πάλι στην ποδολαγνεία. Της άρεσε πάρα πολύ που της φίλαγα τα πόδια και μετά μου τον έπαιζε μ' αυτά και παράλληλα έβαλε το χέρι της στο μουνάκι της, αφού σε μια φάση έβγαζε ηδονικές κραυγές και μετά έχυσε. Εγώ συνέχιζα να της γλείφω το ένα πόδι ενώ με το άλλο μου έτριβε τα μπαλάκια πολύ έντονα και μετά από λίγο έχυσα στις πατούσες της. Κλείνοντας, να επισημάνω ότι η κοπέλα ήταν πολύ καλή και στην συμπεριφορά, αλλά και στις υπηρεσίες της και αξίζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2008
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
10
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού