Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825655
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχει περάσει κάποιος καιρός από την μοναδική μου, μέχρι σήμερα, εμπειρία με την Ελένη.
Μια καλή εμπειρία πάνω από τον μέσο όρο, αλλά σε καμία περίπτωση κορυφαία.
Όμως το πόρνο-ένστικτο μου, μου έλεγε πως είναι μια κοπέλα με πολύ περισσότερες δυνατότητες.
Έτσι, και αφου ούτως ή άλλως μου αρέσει και εμφανησιακά, αποφάσισα για μια δεύτερη συνάντηση.

Ευχάριστη και διασκεδαστική η συνομιλία μου με την κυρία επι της υποδοχής, μέχρι την είσοδο μου στο γνωστό πλέον δωμάτιο Νο 3.
Χρειάστηκε να περιμένω αρκετά για την είσοδο της.

Είναι ελάχιστες οι φορές που μια κοπέλα μου έχει κάνει τέτοια προκαταρκτικά. Όχι μόνο σε χρονική διάρκεια, αλλά και σε ποιότητα. Χάδια, φιλιά, σφιχτές αγκαλιές, συμμετοχή για oscar. Ένα πραγματικό ρεσιτάλ προκαταρκτικών, που είχε σαν συνέχεια ένα εξ΄ισου καλό στοματικό. Ανάλογη περιποίηση από πλευράς μου. Απολαυστικό 69.
Sex μόνο σε δυο στάσεις, μιας και μετά από τόσα προκαταρκτικά και ανάλογο στοματικό, δεν ήταν δυνατόν να κρατήσω πολύ.

Μια ευχάριστη έκπληξη με περίμενε αφού τελειώσαμε. «Παράγγειλε» δυο ουισκάκια ς και καθίσαμε και ήπιαμε μαζί, ενώ έκανε το τσιγαράκι της. Κουβεντιάσαμε, αστειευτήκαμε, αλλά μιλήσαμε και για σοβαρά θέματα που αφορούν την δουλεία της. Σε όλη την διάρκεια της κουβέντας μας, δεν σταματούσε να με χαϊδεύει, και να χαμογελάει.

Μια από τις καλύτερες συνεδρίες στην μακρόχρονη πορεία μου. Όλο το διάστημα της παραμονής μου στο δωμάτιο, κατάφερε να με κάνει να ξεχάσω ότι βρίσκομαι σε studio. Με έκανε να «ζήσω το παραμύθι» πως είμαι με μια κοπέλα που της αρέσω και μου αρέσει. και δεν ήταν μια συνάντηση αγοραίου έρωτα.. Σαφώς όμως με την έξοδο της, από το δωμάτιο επανήλθα στην πραγματικότητα....

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ελένη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2011
καλέ μου φίλε ινδιάνε, δόξα τω θεώ το ελενάκι έχει υψηλά στάνταρντς εξυπηρέτησης και μπορώ να επιβεβαιώσω τα όσα λες...είναι σπάνιο κορίτσι και βάζει ΧΑΛΑΡΑ κάτω κάτι ψωνισμένες ct των 250 ευρώ...χαίρομαι που πέρασες καλά γιατί οι εποχές είναι δύσκολες, και χρειάζεται καλοπέραση για να μη το ρίξουμε στα αντικαταθλιπτικά....
05 Σεπτεμβρίου, 2011
κανα ξυροκαρπι εβγαλε?
05 Σεπτεμβρίου, 2011
Χαχαχα! Να τον ακούς τον μπάρμπα σου.
P
px75
05 Σεπτεμβρίου, 2011
Μπράβο σου, που της έδωσες μία δεύτερη ευκαιρία...
Αν θες,πέρνα να ψηφίσεις, αφήνοντας και κάποιο σχόλιο...

Οίκοι ανοχής>Ιερόδουλες(γενικά)>Να της δώσω άλλη μία ευκαιρία;...
B
bottom
06 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελα παπου μου να σου δειξω τα αμπελοχωραφα σου.....
Αγαπητε px μην ξεχνας την ελενη, την γνωρισα πριν απο εσένα...
:-)

hangar 18 εννοειται πως θα το κάνω.

loveseeker αν και με ct εμπειρες δεν εχω, δεν μπορω να φανατστω τι παραπανω θα μπορουσαν να κανουν, απο αυτα που μου εκνε η sexy-eleni......

ozzy13 τι να το κανω το ξεροκαρπιο?
Με χορτασε αλλοιως :-)
06 Σεπτεμβρίου, 2011
και εγώ ακριβώς το ίδιο εζησα!!
06 Σεπτεμβρίου, 2011
Πλάκα κάνω, παρεξηγησιάρη. ;)
P
px75
06 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακομα να με μαθεις βρε?
Δεν παρεξηγιεμαι εγω με αυτα.
Την πλακα σου συνεχισα, αλλα ο γραπτος λογος δεν ειναι σαφης καποιες φορες.....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8