Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403447
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αλίνα είναι από τις κοπέλες που με το "σπαθί" τους (ή όπως αλλιώς θέλετε πέστε το) έχει κερδίσει το χαρακτηρισμό του must. Μάλιστα το γεγονός ότι σχεδόν το μισό χρόνο λείπει από την Ελλάδα, καθιστά ακόμα πιο επιβεβλημένη την επίσκεψη σ' αυτήν. Βέβαια εκείνο που μετράει περισσότερο είναι οι υπηρεσίες που προσφέρει ,οι οποίες είναι απαράμιλλες. Απογευματινή επίσκεψη λοιπόν σήμερα Σάββατο στο έν λόγω στούντιακι. Ο χώρος γνωστός και χιλιοειπωμένος. Είναι ένα αρκετά αξιοπρεπές και καθαρό στούντιο, του οποίου τα δωμάτια διαθέτουν ντους, νιπτήρα και τηλεόραση. Η υπηρεσία επίσης γνωστή από χρόνια ,με έχει μάθει με το μικρό μου όνομα και πάντα μου φέρεται άψογα. Το πρόγραμμα που επέλεξα ήταν το απλό. Έδωσα λοιπόν το αντίτιμο εισήλθα στο δωμάτιο. Έκανα ντους και περίμενα. Σε κανά τεταρτάκι μπαίνει μέσα το κορίτσι φορόντας μόνο ένα στριγκάκι. Απ' ότι είδα δεν έχει αλλάξει καθόλου σωματικά. Είναι όπως την είχα δει για τελευταία φορά πριν αρκετούς μήνες. Χαιρετηθήκαμε με εγκάρδιοτητα και μιλήσαμε για το καλοκαίρι. Μετά τα λόγια ήρθε η ώρα και πράξεις. Κι εγώ από εκείνη τη στιγμή μπήκα στην αυτοκρατορία των αισθήσεων. Ξεκινήσαμε με αμοιβαία φιλιά και γλειψιματα σε πρόσωπο και στήθος. Τα χάδια της ήταν τέτοια , ώστε ο μικρός irkanos να "σηκώσει κεφάλι" και να ζητάει ακόμα περισσότερα πράγματα. Πράγματι συνέχισαμε με στοματικό ,το οποίο ήταν βαθύ ,υγρό και περιλάμβανε εναλλαγές γλειψιματος σε πεος και @@. Όταν πέτυχε το αποτέλεσμα που θέλαμε , ήρθε από πάνω μου και κάρφωθηκε μέσα στο εργαλείο μου. Έγειρε το κορμί της προς εμένα ώστε τα πρόσωπα μας να αγγίζονται και αρχίσαμε και δύο να κουνιώμαστε ρυθμικά. Πότε πότε σταμάταγε ο ένας και κουνιώταν μόνο ο άλλος. Ήταν ένα πολύ τρυφερό ζευγάρωμα,γιαυτο και μείναμε σε αυτή τη στάση μέχρι το τέλος. Η κορύφωση ήρθε μέσα σε έκσταση από την πλευρά μου και με τη συνοδεία κραυγής ηδονής. Η Αλίνα δε βγήκε αμέσως αλλά έλεγχοντας πλήρως τους εσωτερικούς μύες του αιδοιου της εξακολουθούσε να απομυζά από το πεος μου και την τελευταία σταγόνα σπέρματος. Όταν τελικά βγήκε κάθισαμε για λίγο ακόμα στο κρεβάτι και τα είπαμε. Ανανέωσαμε το ραντεβου μας ,φιληθήκαμε και έτσι χώρισαμε. Η Αλίνα σίγουρα ανήκει στις τοπ παρουσίες στο χώρο των στούντιο,διότι χωρίς να κάνει extreme ή επικίνδυνα για την υγεία πράγματα, καταφέρνει πάντα με τον τρόπο και την τεχνική της να οδηγήσει τον πελάτη στα πιο ψηλά σκαλιά ηδονής και ικανοποίησης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2011
"Η Αλίνα σίγουρα ανήκει στις τοπ παρουσίες στο χώρο των στούντιο,διότι χωρίς να κάνει extreme ή επικίνδυνα για την υγεία πράγματα, καταφέρνει πάντα με τον τρόπο και την τεχνική της να οδηγήσει τον πελάτη στα πιο ψηλά σκαλιά ηδονής και ικανοποίησης."

Συμφωνώ και επαυξάνω !!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1