Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824390
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σήμερα ημουνα σιγουρος απο οτι ειχα δει στο σαιτ οτι Η Ελένη δεν δουλευε μετά τις 11. ετσι μετα την δουλεια, εκατσα σπιτακι μου και χαζευα.
Ελα ομως που καποιο πουλακι μου ειπε οτι τελικα δουλευει. τιναχτηκα σαν ελατηριο και σε 25 λεπτα ημουνα εκει.
βλεπω κοσμο μεσα και λεω την γαμησαμε!! αλλα μολις εκαναν εξοδο τα κοριτσια (Μαρινα, Ελενη και Αναστασια) εφυγαν ολοι. εδω κολλαει το "δεν ξερουν κατι που ξερω..."

μπαινω μεσα, η τσατσα πολυ καλη μου προσφερε ουισκακι με παγο και περιμενα το μωρο μου.

αργησε λιγο αλλα ειχα τοσες μερες να την δω που χαλαλι. μολισ μπηκε ειδα απο κοντα οτι εχει γινει και αλλο κουκλα. εχει λεπτυνει και μαυρισει και κολλαζει και τον διαολο!!!!!
αφου μιλησαμε για κανενα 10 λεπτο με πολυ ομορφες περιπτυξεις ελεω γνωριμιας, μπηκαμε στο ψητο.
δεν εχει νοημα να πουμε χιλιοειπωμενες λεπτομεριες αλλα υπαρχει κατι πολυ ομορφο σε αυτη την κοπελα που αν θελει στο βγαζει αρκει να σε εμπιστευτει και να σε ξερει.

περασαμε τελεια για κανα 30 λεπτο και εφυγα με τις μονες τυψεις οτι ξεχασα να τις παω κατι που της το ειχα υποσχεθει!
θα στο φερω κουκλα μου μη σε νοιαζει...

φιλια...

Υ.Γ. τελικα απο οτι μου ειπε μονη της εμεινε και 2η βαρδια γιατι ειχε ορεξη.... και την ειχε το παραδεχομαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
SOUTZ
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού