Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη λοιπόν σήμερα στη Λάουρα, το κορίτσι του καλοκαιριού στη Θεσσαλονίκη όπως αναδείχθηκε από την σχετική ψηφοφορία.Χαμόγελο

Ο λόγος της επίσκεψης σήμερα είχε να κάνει καθαρά με ιστορικούς λόγους μιας που θα ήθελα να ήμουν από τους πρώτους ετούτου του site που θα την τιμούσε μετά από την πρωτιά της, μιας που ήμουν ο διοργανωτής αυτής της ψηφοφορίας.Χαμόγελο

Οι συνθήκες για μένα δεν ήταν και ιδιαίτερα ευοίωνες μιας που προερχόμουν από 10ωρη δουλειά, δεν είχα κάποια ιδιαίτερη ερωτική διάθεση και επιπλέον η βάρδια της κοπέλας ήταν σχεδόν στο τέλος της και πιθανόν να την πετύχαινα κουρασμένη.Χαμόγελο

Παρόλα λοιπόν αυτά η κοπέλα δικαίωσε απόλυτα τον τίτλο της αποδεικνύοντας ότι το καλό sex αν η κοπέλα έχει την ικανότητα και την διάθεση, μπορεί να πραγματοποιηθεί κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες και καταστάσεις.Χαμόγελο

Όταν πέρασα στο σαλόνι του καταστήματος κάθισα αναπαυτικά στον διθέσιο καναπέ με την τσατσά να απαγγέλλει τα προγράμματα και τη Λάουρα να έρχεται να παίρνει τη θέση της δίπλα μου προσπαθώντας να με ψήσει. Έκανα και δήθεν τάχα τον δύσκολο με την Λάουρα να με κάνει τσαλίμια, που όχι μόνο μου άρεσαν αλλά με προκάλεσαν και άριστη στύση η οποία διατηρήθηκε σχεδόν καθ΄ όλη τη διάρκεια της μικρής αναμονής μου μέσα στο δωμάτιο.Χαμόγελο

Πέρασα με το απλό των 30 ευρώ + 10 ευρώ επιπλέον που έδωσα για βυζοχυσία.

Όταν μπήκε η μικρή στο δωμάτιο έκανε το πουτανίστικο κολπάκι της ότι δήθεν τρόμαξε στη θέα του σηκωμένου πέους και αφού μου γύρισε την κολάρα της έτσι όπως ήμασταν ακόμη όρθιοι άρχισε να μου τον τρίβει πάνω στα κολομάγουλά της. Όταν πήγα να γλύψω τις ρόγες της φάνηκε να γαργαλιέται και δεν με άφησε, αλλά δεν κατάλαβα αν ήταν αληθινό ή όχι.Χαμόγελο

Πήγε να με πάρει πίπα στα όρθια αλλά εγώ προτίμησα να ξαπλώσουμε μιας που θα περιεργαζόμουν έτσι καλύτερα τα βυζάκια και την κολάρα της .Άριστη η πίπα της χωρίς κλέψιμο βαθιά και κυρίως πολύ ικανοποιητικής διάρκειας.Χαμόγελο

Η συνέχεια δόθηκε από πάνω όπου την άφησα να παίζει μπάλα σχεδόν μόνη της , εγώ συμμετείχα σποραδικά με απότομες διεισδύσεις που φάνηκε να της άρεσαν, έτσι κράτησα δυνάμεις για το πισοκολητό, όπου χαζεύοντας την πανέμορφη πίσω τρυπούλα της, της τον κάρφωσα βαθιά. Το πιο ωραίο ήταν ‘ότι συμμετείχε ακόμη και στο πισοκολητό που ενώ στην αρχή νόμιζα ότι θα με αποσυντονίσει, εντούτοις αυτό το γεγονός με βοήθησε να την γαμήσω με μεγάλη διάρκεια και με πολύ έντονο σφυροκόπημα που το άντεξε μέχρι τέλους.
Αν και το προγραμματάκι προέβλεπε βυζοχυσία προτίμησα να της τα δώσω στο πισοκολητό μιας που έκρινα ότι ήταν η καταλληλότερη στιγμή.Μεγάλο χαμόγελο

Ψόφια για κουβέντα μετά άραξε στην αγκαλιά μου και την απόλαυσα σαν μια μικρή γατούλα, με τα γελάκια της, να την κάνω να διασκεδάζει με αυτά που της έλεγα και να νιώθει όμορφα. Κάποια στιγμή έπεσε και το σινιάλο από την τσατσά μιας και είχαμε υπερβεί το 20λεπτό, παρόλα αυτά κάθισε λίγο ακόμη και αφού μου είπε ότι δεν θέλει να φύγει από κοντά μου αλλά πρέπει, αποχώρησε δίνοντας μου ένα καυτό φιλί στα χείλη.Γλώσσα

Βγαίνοντας από το δωμάτιο με αγκάλιασε και με ξεπροβόδησε ως την έξοδο, και της υποσχέθηκα ότι γρήγορα θα τα ξαναπούμε.Χαμόγελο

Αναμνηστική φωτογραφία από τον καλό μου φίλο jo145.

http://imagerous.com/images2/19948606537328197166.jpg

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού