Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824462
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και αφού κατεβαίνω κάτω σαλόνι, ξαναβλέπω τη νεφέλη και μετά από παρότρυνση της υπηρεσίας η οποία ήταν λες κ έβλεπα τη γιαγιά μου, μου προσφέρει ένα ποτηράκι νερό, μετά ένα δεύτερο, μετά ένα τρίτο...και μου μπήκε μια ιδέα...της λέω της νεφέλης, μιας κ δεν έχω τι άλλο να κάνω, μιας και εσύ είσαι χαλαρή, ψήνεσαι να περάσουμε μαζί να δούμε αν Κουλ ξαναδίνω τη σχετική μίζα στην υπηρεσία, δωμάτιο και...αναμονή...αναμονή...αναμονή....έρχεται μετά από κάμποσο το νεφελάκι, κρατώντας κ΄΄ατι λάδια και κρέμες... μου λέει ...της λέω Κουλ. βγάζει τα μαύρα εσώρουχα της, και αποκαλύφθηκε το υπέροχο κορμί της...ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ με όλη τη σημασία της λέξης...Ντροπή και αρχίζω απαλά να της κάνω μαλακές πιέσεις στον αυχένα της, στη σπονδυλική της στα πόδια της...φαινόταν ότι και το είχε ανάγκη και το ευχαριστιόταν...αλλά κ γω άνθρωπος είμαι και έχοντας προηγηθεί κ ο αγώνας με ελένη κουράστηκα λίγο...το ψυλλιάστηκε το μωρό μου, και μου λέει> και ξαναξεκίνησε περιποίηση με πάθος και τεχνική χαμηλά, κ γω από μέρους μου ανταπέδωσαΓλώσσα( από τα πιο σφιχτά που έχω συνατήσει). αφού η σημαία ανέβηκε ψηλά, ξεκίνησε ένας υπέροχος γύρος σε πολλές στάσεις, πάνω κάτω, δεξιά αριστερά, μπρος, πίσω...υπέροχο το doggy style... δεν άντεχα πλέον άλλο και σφύριξα λήξη του αγώνα...Γλώσσα κατεβήκαμε κάτω κ κάναμε μαζί με ελένη κ νεφέλη στο σαλόνι τσιγαράκι και μετά χαιρέτησα...
υγ1:Πρέπει να ήπια πάνω από 3 λίτρα νερό, γργονός που μου προκάλεσε ανεπιθύμητα αποτελέσματα και εκνευρίστηκα...(Μου έβαζε αβέρτα η υπηρεσία κ γω από ευγένεια έπινα συνέχεια...Εμμμμ)
υγ2: Δεν μπορώ να διαλέξω ποια από τις δυο μου άρεσε πιο πόλύ γιατί πολύ απλά είναι υπέροχες κ οι δυο(την επόμενη φορά ταυτόχρονα κορίτσια)
υγ3:I WILL BE BACK!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2011
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το σύστημα κόβει λέξεις κ φράσεις από όσα γράφω...τέσπα...μου λέει της απαντάω ... και μετά της έκανα μασάζ...έλα ρε μπου...συντονίσου...
01 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου συντονίσου εσύ πρώτα. Καλοπροαίρετα στο λέω. Για duo λες στον τίτλο, 2 κοπέλες βάζεις, για μία γράφεις... Στην άλλη ακριβώς το ίδιο. Μετά προσθέτεις, λες πάτησες το enter κατά λάθος (λες και αλλάζει κάτι αυτό), ξαναπροσθέτεις... Ανακατεμένος ο ερχόμενος ναούμ'.
01 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για αυτό λέγεται σε 2 φάσεις...ήταν σαν ντουέτο...απλά έγινε σε 2 φάσεις...με πιάνεις??
01 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ντάξει.
01 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σε ρωτήσω? φράσεις κόβονται κ λέξεις όταν ξεπερνούν ας πούμε κάποιο όριο ηθικής?? γιατί νομίζω δεν έγραψα κάτι παλαβό από αυτά που δεν εμφανίστηκαν...το λέω γιατί μου τη λένε οι υπόλοιποι ότι δεν βγάζει νόημα η κριτική...
01 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τίποτα δεν κόπηκε. Προφανώς τελείς εν συγχύσει. Θυμήθηκα και το ωραίο θρεντάκι σου... http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=125733. Τελικά τί έγινε; Τον πιάσανε τον διαρρήκτη που μπουκάρει σε σπίτια και ποστάρει στο boυ χρησιμοποιώντας λογαριασμούς ανυποψίαστων γλομπεο-μελών;
01 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τον βρήκα εγώ...ο φίλος μου ήταν που μπήκε μέσα και μου έκανε χαλάστρα...πάντως σε ευχαριστώ που επιλήφθηκες άμεσα του θέματος μου και δεν είχαμε άλλα...κ πάλι ευχαριστώ...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7