Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161880
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως καταλαβαινετε το σερι της ''εσπασε''.!!!
Μεγαλη βελτιωση για την εν λογο κοπελα ακουγετε τελευταια, χωρις να θελω να θιξω κανενα μελος απο τα παρακατω τα οποια θεωρω σεβαστα, εγω δεν ειδα την πα-ρα-μι-κρη βελτιωση, μετα βιας ποιανει σε αποδοση την Μιραμπελα, αντε να συγγριθει με την Μαιρουλα, αλλα Βερονικα, Εφη, Αφροδιτη δεν τις φτανει ουτε σε μια 5ετια, ειναι ιεροσυλια να την συγγρινεις με δαυτες...
Ενταξει το κοριτσι μπορει να ειναι υπομονετικο μεσα, δεν λεει κουβεντα, αλλα δεν ειναι και η τοπ.!!...για αυτο φαγωθηκα και την εψαχνα απο την προηγουμενη βδομαδα τρωγοντας παραπλευρες πατατες.!! οποτε σημερα ηταν η ευκαιρια να λογαριαστουμε...

http://www.bourdela.com/sex/andreou-gewrgiou-34_l1637_m256/extension:com_content/reviewtype:user/page:2/limit:40/#jr_review_9260

Κριτικη μου πριν 2 χρονια σχεδον, την διαβαζω και βρησκω αρκετες ομοιοτητες...αρα για ποια αλαγη μηλαμε.???
Θα μπορουσα να μην γραψω κριτικη, ωστε να μην της χαλασω την ωραια εικονα, αλλα δεν...τα καλα να λεγονται οπως και τα αντιθετα...
Μπηκα μεσα στο δωματιο και αφησα το μεγαλο καλαθι μου κατω, περημενοντας την κορασιδα, μπηκε μεσα συστηθηκαμε, εμφανησιακα σαν να ψιλωσε λιγακι, το σωματακι της παραμενει ποθητο, κωλασιμο, αλλα απο προσωπο μετριο και κατω, εσπασε τελειως, εκει ταρακουνηθηκα αρκετα θα ελεγα.!! τοσο οσο με την Χοντρη προχτες.!!! ....εβγαλε τα μαυρα τα εσωρουχα της και την επεσε διπλα μου στο κρεβατι, προκαταρτικα.??? μια μαλακια για να μου τον σηκωσει...δηλαδη αν τραβηξω τωρα μια μαλακια θεωρητε προκαταρτικο.???? Χμμμ; ουτε φιλακια ουτε χαδακια ουτε gfe ειδα.!! μπλα μπλα αρκετο, διαθεση μονο για αυτο, κατα τα αλλα εβγαζε μια βαρεμαρα γμτ.!! πιπα χαλαρη μονοτονη, σεξακι σε ολες τις στασεις χωρις να διαμαρτυρηθει, ουτε αχ ουτε βαχ ακουσα, τελειωμα μετα δυσκολιας, ημουν ετοιμος να ριξω λευκη πετσετα...και αντε γεια.!!
Πηρα το καλαθι μου αδειο οπως το εφερα και εφυγα....δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπροτιμηθει στο μελλον, αλλα ουτε σε αυτην την ζωη...θα την χαρακτηριζα ανετα και χαλαρα....κο-μο-δι-νο.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Λούση
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.300
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2011
Εσυ δε θες πουτανα , παπα θελεις
σε εχουν κυριευσει τα κακα πνευματα
κατσε να σε διαβασω ...

http://imagerous.com/images2/61710364162680792932.jpg
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1