Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για πρώτη φορά επισκέφτηκα σήμερα την Κλαούντια αφού είχα διαβάσει τις διάφορες παλιότερες κριτικές, στο πολύ καλό και δοκιμασμένο στούντιο στην Κροκεών. Με το που έφτασα περίμενα λιγάκι στο σαλόνι και αφού η ευγενική κυρία επί της υποδοχής μου είπε τα προγράμματα με συνόδευσε σε ένα από τα δωμάτια του χώρου για να περιμένω την κοπέλα που θα τελείωνε από άλλον συναγωνιστή. Το δωμάτιο πολύ καθαρό, έκανα ένα γρήγορο ντουζάκι σκουπίστηκα με καθαρή πετσέτουλα που είχε φέρει στο δωμάτιο πριν μπώ και ξάπλωσα να περιμένω την Κλαούντια. Στην τηλεόραση είχε εκπαιδευτικό πρόγραμμα αλλά πέθανα από την ζέστη μιας και ήμουν ο πρώτος στο συγκεκριμένο δωμάτιο και ο κλιματισμός ήταν κλειστός. Ύστερα από μερικά λεπτά αναμονής ακούω μια γλυκιά φωνούλα έξω από την πόρτα και κάτι γελάκια. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μένω κάγγελο. Έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου... Βλέπω ένα ξανθό αγγελάκι με καταπληκτικό κορμί να μπαίνει όλο χαμόγελο και νάζι μέσα στο δωμάτιο και να μου συστήνεται. Μέχρι να συνειδητοποιήσω τι μου συμβαίνει άρχισε να γδύνεται και ξαπλώσαμε μαζί στο κρεβάτι. Αφού πιάσαμε μια σύντομη και ζεστή κουβεντούλα άρχισε τα φιλάκια και τα χαδάκια σε όλο μου το στήθος όπου δεν ξεκόλαγε με τίποτα από πάνω μου αφού την είχε τρελάνει το άρωμα που φορούσα Γλώσσα Ύστερα από πολλά χάδια και προκαταρκτικά έφτασε η στιγμή για σκουφάκι και πίπα. Με τρομερή διάθεση με καθήλωσε αφού με κοίταζε όλο τσαχπινιά καθώς με "φρόντιζε" περίτεχνα με το σκουλαρικάκι που είχε στην γλώσσα της. Μόλις έγινα πύραυλος την έστεισα στα τέσσερα και με συνοπτικές διαδικασίες την καβάλησα για λίγα λεπτά όπου ήρθε και το τέλος μιας και το θέαμα από εκεί ήταν απλά καταπληκτικό!!! Εντυπωσιάστηκα με την πολύ φιλική της συμπεριφορά αλλά και για τον χρόνο που μου αφιέρωσε και μετά το σεξ όπου μου έδωσε να καταλάβω από το πολύ λίγο που την γνώρισα πως είναι μια πολύ καλή ψυχή που στη δουλειά της όμως είναι επαγγελματίας! Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα! Forza Claudia λοιπόν Κουλ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
agapoulas
Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού