Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824751
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, είχα περάσει μερικές φορές από το συγκεκριμένο ίδρυμα χωρίς ποτέ να περάσω στα ενδότερα. Με εντυπωσίαζε ο χώρος, η καθαριότητα, η καθαριότητα και η διαρρυθμιση του χώρου. Επιπλέον οι τσατσάδες ήταν πολύ ευγενικές.
Έτσι χθες μετά από παρότρυνση φίλου και κριτικών του site αποφάσισα να εισέλθω στα ενδότερα με την Αναστασία. Την συγκεκριμένη κοπέλα την είχα δει στις φώτο και ήταν η πιο μπάνικη.
Φεύγοντας από το σπίτι μου σκεφτόμουν να χρησιμοποιήσω όλα τα κομφόρ του συγκεκριμένου studio. Να κάνω μπάνιο, να χρησιμοποιήσω πετσέτα και παντόφλες, να δεχτώ κέρασμα από την τσάτσα…
Μπαίνω μέσα κι εκεί η πρώτη ψιλοξενερα, η τσάτσα είχε μούτρα μέχρι το πάτωμα! Με το ζόρι μου μιλούσε, εντελώς τυπικά έλεγε το πρόγραμμα και σε ερώτηση μου απαντούσε απότομα. Λέω, εντάξει μπορεί να μην είναι καλά σήμερα…Έτσι κι αλλιώς δεν ήρθα για αυτή.(Εκει ηταν η Μαρινα, η Αναστασια και η Τζασμιν) Διαλέγω πρόγραμμα απλό με ποδολαγνεια (πρώτη φορά) και μπαίνω στο δωμάτιο. Έψαχνα το μπάνιο από δω, βρε από κει τίποτα! Δεν είχε! Ξενέρωσα! Ευτυχώς είχα κάνει μπάνιο από πριν. Βλέπω στη καρεκλά σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες, τι να τις κάνω? Να τις βάλω στο κ@@@ μου??? Ψάχνω για κρεμάστρα να κρεμάσω τα ρούχα μου, τίποτα! Ακόμα και σε μπουρδελα έχουν! Ήμαρτον!
Τελωσπαντων καθαρίζομαι όπως όπως με αρωματικά χαρτομαντηλακια και περιμένω.
Μετά από κανά 20λεπτο έρχεται κι η Αναστασία εντυπωσιακή γυναίκα με μείον το μικρό στήθος. Χαμογελαστή, ξεκινάει με παίξιμο στο πούτσο μου με τα πολύ ωραία ποδαράκια της, ήταν πολύ ωραία. Μου λέει αν θες μπορείς να τα γλείψεις! Όχι θα τ’αφησω! Ξεκινάω το γλείψιμο και μου έρχεται μια ελαφριά δόση μυρωδιάς ποδιών. Δε κολωνω εγώ σε τέτοια και συνεχίζω. Ύστερα την παίρνω στα τέσσερα, φοβερή θεά, φοβερή!! Ύστερα ιεραποστολικά με τα ποδιά της να με σφίγγουν, ύστερα από πάνω μου κι ύστερα ανάποδα από πάνω μου όπου εκεί την πήγα σκληρά και δυνατά και τελείωσα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 11'48''
Είχα πάει 10 και 15 το βράδυ, τελείωνε η βάρδια της και από κάποιες αντιδράσεις της φαινόταν ότι βιαζόταν λιγάκι.
Ο φίλος μου που περίμενε έξω μου είπε ότι ήρθε σε μένα από τον προηγούμενο χωρίς να πλυθεί, γι αυτό κι η ελαφριά μυρωδιά των ποδιών αν και το σωματάκι μοσχοβολούσε.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου από το συγκεκριμένο χώρο. Φαίνεται ότι η τύχη δεν ήταν με το μέρος μου…Τι να κάνουμε? Συμβαίνουν κι αυτά…
Ευχαριστήθηκα αλλά όχι όσο περίμενα…Φαίνεται είχα υψηλές απαιτήσεις από το συγκεκριμένο στούντιο…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2011
Καλημέρα!
Διάβασα η κριτική σου και μπορώ να πω ότι η τύχη σου δεν έχει καμια σχέση με την χτεσινή σου εμπειρία...
μέχρι τώρα όσες κριτικές έχω διάβαση δεν έχω γράψει κάτι αλλα έχω την ευκιρία δεν θα την χάσω ...
1. η Αναστασία ήταν μαζί μου σε διπλό πρόγραμμα πριν να έρθει σε σένα και μάλιστα έκανε μπάνιο η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο όταν τελειώσαμε ...
2. η "τυπική" τσατσά εκείνη την στιγμή ήταν η Kelly
Χεχε!
3. κρεμάστρα έχει όπως και στα μπουρδέλα αλλα σίγουρα δεν είναι ίδια...μάλλον δεν το πρόσεξες καλά
4.όταν έρχεσαι στο τελείως τι βάρδια και υπήρχε πελάτες και στα τρία δωμάτια με μπάνιο ενώ το δωμάτιο No`2 ήταν αντίο είναι λογικό η τσατσά να σου το προσφέρει ... e αν είχες πει που χρειάζεσαι μπάνιο θα σου έλεγε να περιμένεις μέχρι να αδειάσει άλλο και θα πήγαινες εκεί χωρίς καμια πρόβλημα ...
30 Αυγούστου, 2011
Εγώ έγραψα ότι ακριβώς έζησα. Σίγουρα άρχουν εξηγήσεις γι αυτό, δεν αντιλέγω.
Η κοπέλα ήταν πολύ καλή απλώς μετά από όλες αυτές τις θεϊκές κριτικές που έχω διαβάσει το είχα φανταστεί καλύτερο στο μυαλό μου.
Αλλά ποτέ η φαντασία έχει σχέση με την πραγματικότητα θα μου πεις κι έχεις δίκιο.

Όσο για την κρεμάστρα, μπορεί και να μην την είδα, αλλά πάντως έψαξα πίστεψε με! Μα που να ήταν? Θα με φάει η απορία…
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok! δεν έγινε και κάτι,πάντως η κρεμάστρα είναι στο τοίχο δεξιά από το νεροχύτη Χαμόγελο)))
σίγουρα μπορούσες να πέρασες και καλύτερα και αυτό θα γίνει...οποια ώρα θες

πάνω από όλα οι πελάτες μας...!!!
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή, δεν είσαι υποχρεωμένος να απολογηθείς για την ποδαρίλα και την κρεμάστρα, νομίζω ότι όσοι έχουν κοινό νου καταλαβαίνουν. Άλλη φορά μην πηγαίνεις "στο τελείως τι βάρδια".
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kαλησπέρα. Το στούντιο 104 πάντως είναι από τα πιο καθαρά.
Εκείνο που πρέπει να γίνει όμως με όλες τις κοπέλες (και ισχύει και για άλλα στούντιο - κυρίως Κασσάνδρας, Πάτση κλπ) είναι να απαιτήσουμε όλοι να κάνουν μπάνιο μετά από κάθε πελάτη. Είναι στοιχειώδης υγιεινή! Εξάλλου, βγάζουν τόσα χρήματα, δεν παθαίνουν τίποτα με μια μιρή καθυστέρηση. Είναι ξεφτίλα αυτό στην Ελλάδα με το να μην πλένονται οι πιο πολλές. Fast food. Επιτέλους ας αντιδράσουμε όλοι μας κι ας κάνουμε αποχή από όσα στούντιο παρατηρείται αυτό το άθλιο φαινόμενο! Δεν είμαστε κομμάτια κρέας, ίσα ίσα αυτοί μας έχουν ανάγκη. Παντως το 104 είναι από αυτά που σέβονται τον πελάτη.
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πορνόγερε,το τελευταίο σχόλιο θα μπορούσε να λείπει...
B
bottom
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6