Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 27 10
Sex Studio 56536
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τοσες αριστες κριτικες,ειπα να επισκευτω και εγω την Ελβιρα...Παρκαρισμα στο στενακι δεξια μετα το studio(με τον φοβο μην το βρω σπασμενο),μπαινω στο studio και με υποδεχεται η κινεζουλα τσατσα η οποια ειναι ευγενικοτατη,μου εξηγει το προγραμμα και μου λεει περιμενε να δεις και την κοπελα...Ερχεται η Ελβιρα,η κλασσικη εκφυλη ελληνιδα που βλεπεις στο δρομο και σφυρας η πατας τις κορνεςΓλώσσα,κωλαρα,ταττοο,ενα διχτυωτο καλσον και βυζαρες...Πληρωνω το 40αρι(ναι εγω την προλαβα με 40 Γλώσσα) και μπαινω στο δωματιο...Το δωματιο ειναι καθαρο αλλα ουτε λογος για studio,μην τρελαθουμε(με ενα αντισηπτικο δεν γινεσαι studio)..Ερχεται η Ελβιρα,καθεται απο πανω μου και μου φερνει τα βυζια στο στομα,μου κανει μια ισπανικη,και μετα προφυλακτικο και πιπα σε 3 στασεις...Μετα γυρναει στα 4 οπου αρχισε να λεει και καποια μπινελικια και μετα ιεραποστολικο οπου επεσαν καποια γλωσσωφιλα(μαλακια μου απο την στιγμη που κανει ακαποτα Χμμμ;) οπου και κατεθεσα..Συμπερασματικα διαβαζοντας και τις κριτικες των αλλων συναγωνιστων η Ελβιρα ειναι μια επαγγελματιας που ακολουθει ενα συγκεκριμενο προγραμμα με ολους τους πελατες,χωρις να αλλαζει λιγο και αυτος ειναι ο μονος λογος που δεν θα την ξαναεπισκευτω..Για μια φορα για δοκιμη αξιζει,για παραπανω οχι,ειναι σαν να εισαι στο ιδιο εργο θεατης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
ΑΚΗΣ018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
24
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού