Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824467
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για να είμαι ειλικρινής, την πρώτη φορά που είχα δει την Νεφελη σε τσάρκα μου δεν με είχε εντυπωσιάσει.
Ομως με τη πάροδο του χρόνου όλο και κέρδιζε την συμπάθεια μου με αποκορύφωμα το champagne party του Φ104, πριν κάποιες ημέρες όπου η όλη της παρουσία με εντυπωσίασε και σε συνδυασμό με την συμβουλή του Womanaholic αποφάσισα την στενότερη γνωριμία.

Είναι μια νεαρή κοπέλα, μελαχρινή, με ναζιάρικο προσωπάκι, μικρό σχετικά στήθος, και πολύ ωραία περιφέρεια.
Πριν ανέβω στο δωμάτιο Νο 3 με ρώτησε τι θα ήθελα να φέρει στο δωμάτιο να πιω.
Μετά από σχετικό χρόνο αναμονής τα τακούνια ακουστήκαν στην σκάλα (μαγικός ήχοςMoney Mouth) και ήλθε η Νεφέλη με δυο ποτήρια ursus.
Έκατσε δίπλα μου στο κρεβάτι και αρχίσαμε να μιλάμε και να πίνουμε. Αλλα για πάρα πολύ ώρα, όχι αστεία. Λες ναι γνωριζόμασταν χρόνια, δημιουργήθηκε ένα πολύ οικείο κλίμα μέχρι την στιγμή που οι κουβέντες σταμάτησαν.
Την αγκάλιασα και την ξάπλωσα και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό, τα αυτιά και όλο της το σώμα.
Ερεθιστικοί αναστεναγμοί και εκφράσεις από πλευράς της, και χωρίς να μείνει απαθής, συμμετείχε και αυτή με την σειρά της.
Το στοματικό της εντυπωσιακό, αρκετά βαθύ, με πολύ καλή τεχνική, άριστη περιποίηση στα @@κια.
Πολλές εναλλαγές στάσεων στο sex με αρχή το cow girl, στάση λωτού, ιεραποστολικό, και στα τέσσερα μέχρι το τέλος, με πολύ καλή συμμέτοχη. Σφιχτές αγκαλιές, αναστεναγμοί, βογκητά, χάδια πεταχτά φιλάκια.

Και πάλι πολύωρη κουβέντα με δική της πρωτοβουλία. Kαι τι δεν είπαμε, μέχρι την στιγμή της αποχώρησης της.
Κατεβαίνοντας οι φίλοι που με περίμεναν, με μεγάλη ανακούφιση μου είπαν « Επιτελους, 50 λεπτά περιμέναμε.» Μεγάλο χαμόγελο
Χαιρετίσαμε την ευγενέστατη υπηρεσία, την Νεφέλη που βγήκε να μας κατευοδώσει και την Ελένη που ήταν μαζί της στο studio.

Η Νεφέλη είναι σίγουρα η πιο ομιλητική κοπέλα που έχω γνωρίσει στην 32χρονη πορεία μου. Δεν κουράζεται να μιλάει, αδιαφορεί για τον χρόνο και σε κάνει να αισθάνεσαι αρκετά οικεία μαζί της. Δεν είναι όμως μόνο καλή συνομιλήτρια. Είναι επίσης και πολύ καλή στην δουλεία της. Καλή τεχνική στο sex και στο στατικό, η συμμετοχή της ικανοποιητική, θα την χαρακτήριζα σαν την «ήρεμη δύναμη» του roster του studio Oriental.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νεφέλη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2011
καλα ρε Τσεγιεν...ἒσυ για να μιλησεις με την κοπελα πας στα μπουρδελα η για να γαμησεις????
πες μας ρε φιλε εχω απορεια ειλικρινα τι καθεσαι και λες με την εκαστοτε πουτανα καθε φορα , τι συζητας????οταν παντα γραφεις "μιλησαμε πολυ ωρα για διαφορα θεματα σε πολυ φιλικο κλιμα῾...??????
29 Αυγούστου, 2011
Ειναι κοινωνικος ο τσεγιεν Χαμόγελο
S
stam_90
29 Αυγούστου, 2011
Μιλαω για οτιδηποτε θεμα μπορει να φανταστεις.

Απο τις διακοπες, την ζωη της κοπελας στην Ελλαδα, την συμπεριφορα των διαφορων πελατων και πολλα αλλα.
Ισως ο σεβασμος που τους δειχνω να "κερδιζει" την εμπιστοσυνη τους και να μου ανοιγονται.
Παντα στα πλαισια φυσικα του επιτρεπτου και των στεγανων της καθε κοπελας.
Οσο και αν σου φανει παραξενο, με πρωτοβουλία των κοριτσιων γινονται πολλες φορες οι συζητησεις, μιας και βλεπουν θετικη διαθεση απο λευρας μου για κουβεντα.
Μου αρεσει να μιλαω με τα κοριτσια. Ετσι εχω μαθει παρα πολλα, κυριως τι τα ενοχλει, με αποτελεσμα να αποφευγω να τα κανβ και ετσι να περναω καλά.
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok Ινδιάνε , με κάλυψες.
30 Αυγούστου, 2011
'' Η Νεφέλη είναι σίγουρα η πιο ομιλητική κοπέλα που έχω γνωρίσει στην 32χρονη πορεία μου.''

13 ετών ν'αρχισες πρέπει να είσαι 45...
Αλλά και πάλι ,τόσο γαμιάς;...
Ας πούμε λοιπόν ότι άρχισες στα 18...
18 συν 32 μας κάνει 50...50 ετών...
Βρε πορνόγερε, δεν αισχύνεσαι να ''πηγαίνεις'' με τις... κόρες σου και εάν το πάρουμε βιολογικά και με τις εγγονές σου;...
B
bottom
30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσένα ποιο είναι το πρόβλημα σου; Καλά κάνει και γαμάει ο άνθρωπος. Λογαριασμό θα σου δώσει;

Υπάρχει δηλαδή ένα ηλικιακό όριο στη ζωή; Και από τα 50 θεωρείται κάποιος γέρος; Τι λες ρε;

Η ευχαρίστηση , η διασκέδαση και η ηδονή δεν έχουν ηλικία. Η ζωή είναι ούτως ή άλλως σύντομη και καλά είναι ο καθένας από εμάς να χαρεί όσες περισσότερες χαρές μπορεί.

Άσε λοιπόν τα κηρύγματα , τις ηθικές υποδέιξεις και τους καθωσπρεπισμούς για το κατηχητικό. Τρελλή υποκρισία είναι όλο αυτό. Η κυρία Λουκά είσαι;

Όταν εσύ φτάσεις στην ηλικία του άραξε , μην ευχαριστιέσαι τίποτα , περίμενε ήσυχα ήσυχα το βιολογικό σου τέλος.
(Updated: 31 Αυγούστου, 2011) 30 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου


''Η κυρία Λουκά είσαι;'' Καλόόόόόό...

Οχι βρε αόρατε,χιούμορ κάνω,τον Τσεγιέν τον συμπαθώ και τον... θαυμάζω.Πρώτος αξιολογητής... δεν είναι μικρό πράμα...
Μάλιστα στο θέμα που συχνάζω και περνάει και αυτός συχνά από εκεί, είχα γράψει ένα κολακευτικό,κατά κάποιον τρόπο ,σχόλιο γι'αυτόν,αλλά μάλλον δεν το πρόσεξε.
Πάντως εάν το επιθυμεί, εγώ θα διαγράψω το συγκεκριμένο σχόλιο...


B
bottom
31 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σόρυ hangar18 ήμουν λίγο επιθετικός , δε το κατάλαβα.

Να περνάς καλά! Χεχε!
31 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφ΄ενος να ευχαριστησω τον aoratos2010 για την "χειμαρωδη" υποστηριξη του, αλλα και τον hnagar 18 (bottom) για τον θαυμασμο του, ο οποιος δεν χρειαζεται μιας και δεν ειμαι κατι το εξαιρετικο για να με θαυμαζουν. Δεν εχω κανει κανενα κατορθωμα.
Καταλαβα οτι το σχολειο του ηταν χιουμοριστικο, και γι΄αυτο δεν απαντησα.
Εαν υπηραχαν emoticons θα το ειχα κανει........
τα εχει αυτα ο γραπτος λόγος, ο οποιος δε εχει χροια και χρωμα και μπορει ευκολα να παρεξηγηθει.
Δεν υπαρχει λογος διαγραφης του σχολίου.

Να ειμαστε ολοι καλα.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9