Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154896
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες αργα βραδυ επισκεπτηκα το στουντιο στο Γκαζι με σκοπο να καταθεσω για ενα προγραμμα ποδολαγνειας. Στην βαρδια ηταν δυο κοπελες με τις οποιες θα μπορουσα να τις ειχα παρει και τις δυο μαζι, αλλα επελεξα να επικεντρωθω σε μια μονο. Επελεξα την Παολα, ειπα στην τσατσα τι ηθελα και μπηκα να περιμενω στο δωματιο. Δεν αργησε πολυ να ερθει, ειχα ζητησει αν ειναι ευκολο να πλυνει τα ποδια της πριν την συνευρεση, για να μοσχομυριζουν, οπως και διαπιστωσα πως εγινε.. Ξεκινησαμε πολυ θετικα δηλαδη. Ομορφη παρουσια η Παολα, ομιλητικη και με ενα ωραιο χαμογελο μονιμως ζωγραφισμενο στο προσωπο της, οχι ομως χαζο χαμογελο, αρκετα ηδονικο θα ελεγα και με γνωση αυτου που κανει. Μου προσεφερε τα ποδια της στο στομα να τα περιποιηθω και δεν εχασα την ευκαιρια φυσικα... Την εγλειφα δεν ξερω και εγω ποση ωρα, μου επαιξε και μαλακια με τα ποδια, ηξερε πολυ καλα τι εκανε και το εκανε σωστα. Στηθηκε και στα τεσσερα και μου τον επαιζε ετσι με τα ποδια, αρκετα καλο θεαμα στα τεσσερα το σωμα της και συγκεκριμενα το κωλαρακι της, σε συνδυασμο φυσικα με την μαλακια... Επειδη ειχαμε χρονο στην διαθεση μας με ρωτησε αν ηθελα να κανουμε σεξ και απαντησα καταφατικα, αν και με τις καβλες που μου ειχαν ερθει δεν κρατησε και οσο θα ηθελα αλλα δεν με πειραξε. Μου αρεσε και στο σεξ, ειχε καλη συμμετοχη, η πιπα της αρκετα εντυπωσιακη ποτε χωρις καθολου χερια ποτε να μου τον παιζει και να τον γλειφει ωραια. Μια αρκετα καλη "επενδυση" σε γενικες γραμμες για εμας τους ποδολαγνους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού